Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saulyte33 @ 2012 02 07, 11:25)
Pritariu thumbup.gif O dar maras iškart puola, jei netoliese kas nors bulves augina schmoll.gif

jo, as pernai salia bulviu sodinau - sakes buvo, uzpuole ir nebuvo pomidoru doh.gif

mergaites - o cio cio san, dagma's perfection, ir utionok hibridai ? mat pagal Gaudviles patarimus grudint pradejau seklytes, ir nzn sias grudint ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 07 vasario 2012 - 12:24
Gal kas turite patirties, atsiliepimų apie šias pomidorų veisles: Jasminia, Auris, Logistica? Ar vertos dėmesio? g.gif arba gal kas patartumėte kitokias kuo atsparesnes ligoms veisles? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 07, 12:07)
Gal kas turite patirties, atsiliepimų apie šias pomidorų veisles: Jasminia, Auris, Logistica? Ar vertos dėmesio?  g.gif arba gal kas patartumėte kitokias kuo atsparesnes ligoms veisles?  ax.gif


atsparumą ligoms gali pažiūrėti štai čia
http://sekluva.lt/we...

O iš tavo išvardintų mano subjektyvia nuomone geriausi būtų Jasminia.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 07, 12:11)
atsparumą ligoms gali pažiūrėti štai čia
http://sekluva.lt/we...

O iš tavo išvardintų mano subjektyvia nuomone geriausi būtų Jasminia.


Ačiū daugmaž ten ir dairiausi, bet dar įdomu patirtis ir pastebėjimai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 07 vasario 2012 - 12:33
O kiek sodinimas yra "arti bulviu"? Metras, du ar tame paciame darze? g.gif
Atsakyti
merginos, sakykite o iš kur perkate žymeklius? Ieškau internetu lietuvoje, tai nieko nerandu sad.gif Ar Jūs kažkaip kitaip susirašot veislių pavadinimus?
Atsakyti
QUOTE(laumzirgio namai @ 2012 02 07, 12:46)
merginos, sakykite o iš kur perkate žymeklius? Ieškau internetu lietuvoje, tai nieko nerandu sad.gif Ar Jūs kažkaip kitaip susirašot veislių pavadinimus?

Markeriu ant vienkartinių peilių, sukarpyto plastikinio pieno butelio ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirgio namai @ 2012 02 07, 12:46)
merginos, sakykite o iš kur perkate žymeklius? Ieškau internetu lietuvoje, tai nieko nerandu sad.gif Ar Jūs kažkaip kitaip susirašot veislių pavadinimus?


žymeklius esu pirkusi Žaliajam centre. O šiaip paimu tuščią didelį Dvaro pieno butelį, sukarpau juostelėm, markeriu užrašau pavadinimus ir susmaigstau prie pomidorų.
Atsakyti
QUOTE(laumzirgio namai @ 2012 02 07, 12:46)
merginos, sakykite o iš kur perkate žymeklius? Ieškau internetu lietuvoje, tai nieko nerandu sad.gif Ar Jūs kažkaip kitaip susirašot veislių pavadinimus?

čia yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 07, 14:50)


oi kaip ačiū ir už nuorodą ir už idėjas wink.gif
Moterų išradingumui ribų nėra smile.gif
Atsakyti
blush2.gif lotuliukas.gif bedorodama šviežią žuvį...prisiminiau pomidorus... lotuliukas.gif visas atliekas sudėjau į šaldiklį...bus pomidorams pamaitinti sodinant...kad tik nieks namie neužtiktų to gėrio cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 02 07, 09:56)
Sėklos bus tikrai daigios. Nėra vilties, kad 100proc, bet dar nebus pasenę. Aš senesnes esu sėjus.

GALIOJO iki 2004 o ne surinktos 2004 :verysad:Gal jos buvo surinktos pries tai keli metai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 07 vasario 2012 - 13:08