Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Asese @ 2012 02 06, 14:35)
Dabar dar tik galima ankstyvuosius sėti - pasižaidimui, kai labai rankos niežti smile.gif
O pernai dauguma, kiek pamenu  g.gif , sėjo kovo 6-10 dienomis  - tuos, kurie sudaro daugumą šiltnamyje  4u.gif


didelis ačiū už ats...temukė jūsų visai įdomi,tik kad prirašote ohoho kiek skaityk ir sakityk biggrin.gif gaila laiko nera visad tiek...bet gerai kad esate...
Atsakyti
Man iškilo klausimas, ar yra tokių augaliukų kurie didina pomidorų atsparumą ligoms? Ką galima sodinti šiltanmyje šalia jų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 02 07, 09:56)
Sėklos bus tikrai daigios. Nėra vilties, kad 100proc, bet dar nebus pasenę. Aš senesnes esu sėjus.

thumbup.gif išdėliojau ant vatos...žiūrėsim ar gyvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 07, 09:29)
Man iškilo klausimas, ar yra tokių augaliukų kurie didina pomidorų atsparumą ligoms? Ką galima sodinti šiltanmyje šalia jų? ax.gif

bazilikai, petražolės, tagetės (serenčiai), česnakai, svogūnai, šalavijai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 07 vasario 2012 - 09:35
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 07, 09:35)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 07 vasario 2012 - 09:58
QUOTE(tany @ 2012 02 06, 13:58)
O lauke sodinsiu, kad tureciau zaliu pomidoru smile.gif.

Aš užpernai lauke buvau Armonikų ir Regilos pasisodinus, liko daigelių ir sukišau į lysvę. Neraišiojau, neskainiojau pažastų nei lapų, augo kaip norėjo. Gavos armonykynas-šamšalynas biggrin.gif Pomidorų buvo daug,tik anksti maras užpuolė. Bet jei žalius žadi skint, tai toks auginimo būdas super-priežiūros nulis thumbup.gif r
Atsakyti
Mano balkonas i siaures puse ir tik vakare i ji sviecia vakarine saule.Ar augtu vazoniniai pomidorai mano balkone ?
Atsakyti
Augtų. Juk žmonės augina net tokiuose balkonuose kur saulė aplamai neužsuka per dieną. Viena teta nemažai prisiaugina. Na derlius nėra superinis, bet jai užtenka.
Atsakyti
Kokias veisles patartumet augint lauke?
Turiu Beta,Betalux,Ola polka,Ondraszek,Ronco,Polset,Polfast,Polbig,Sultan,Tocayo,Toliman.
gal Jus turite atsiliepimu apie lauke auginamus pomidorus ir ju veisles?Ir kada juos seti i indelius,jei jie bus sodinami lauke?
Siltnamy nera galimybes daug augin,aciu
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2012 02 07, 11:03)
Kokias veisles patartumet augint lauke?



aš nuoširdžiai patarčiau išvis lauke neauginti. Nebent darytumėt priedangas. Kiek auginau - kad ir gražiausiai auga, vistiek rugpjūtį pomidorai pajuosta.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 07, 13:21)
aš nuoširdžiai patarčiau išvis lauke neauginti. Nebent darytumėt priedangas. Kiek auginau - kad ir gražiausiai auga, vistiek rugpjūtį pomidorai pajuosta.

Pritariu thumbup.gif O dar maras iškart puola, jei netoliese kas nors bulves augina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2012 02 06, 21:48)
Aš tai išdėlioju inde su žemėm sėklytes ir su degtuku subadau negiliai smile.gif Patogu ir greita mirksiukas.gif

Patogu ir greita yra daiginimo tabletės. Padėka mano tam žmogui, kam šovė ši mintis.
Atsakyti