Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ether @ 2012 01 31, 13:20)
Sveikos, entuziastės smile.gif

Ar esate kuri auginusi šią keistenybę?
http://nunetherlands...ce-cancer-risk/
http://oregonprogres.../rainbow-greens

Labai gundausi parsisiųsti  doh.gif
http://www.ebay.com/...398107570704310

Tik turiu įtarimų, kad spalva paveikslėlyje ir realybėje gali... nesutapti  biggrin.gif




Šiandien per kažkokį rusišką kanalą rodė tokius pačius mėlynus pomidorus, auginamus Izraelyje. Juos ragavo, sakė, kad labai skanūs ir naudingi akims, nes lyg ir su mėlynėm kryžminti ar kažkaip pan., nu nelabai atidžiai klausiau, bet visai norėčiau vieną daigelį tokį pasisodint.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 02 06, 16:18)
dėkui dėl tumbling. nu tai sodinsiu vieną į gremėzdišką vazoną 45 cm?! dar ir tagetę įkišiu, kad vaizdelis kol primegs būtų dailesnis.

Savvy, aukštaūgio vazone tikrai neaugink. nusivilsi, skurs. aš turėjau minčių augint sweet million didelam vazone, bet pamaniau, ai, kam čia to reikia, skurdenos. yra galybė tinkančių nelepių augint vazonėliuose. yra tema tokia "darželis balkone", ten daug info apie vazoninius reikalus.

Partizane, aciu. Maciau as tavo mazuju nuotraukas. Jie nerealus! Gal gali detaliai papasakoti kaip tau pavyko isauginti toki stebukla? Kada sejai, i kokia zeme, kada pomidoriukai prinoko?
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 02 06, 16:17)
Partizane, aciu.  Maciau as tavo mazuju nuotraukas. Jie nerealus! Gal gali detaliai papasakoti kaip tau pavyko isauginti toki stebukla? Kada sejai, i kokia zeme, kada pomidoriukai prinoko?

Žinai, stebuklus čia Ex, Gaudvilė ir kitos profesionalės augina, o aš... "ja tolko učius'"

Vienus sėjau vasario pradžioj, kitus - kovo pradžioj. Antrieji gana greit prisivijo pirmuosius, todėl šiemet anksti pasėjau tik dvi sėklytes, na, kad būtų kuo užssiimt. Kitus sėsiu vasario 28 d. todėl, kad iki tol būsiu išvažiavusi. šiaip sėčiau kada ten gerai, 21 ar kada...

jei trumpai, sėjau į daiginimo tabletę, išdygusius su dviem lapeliais persodinau į jogurto indelius pagilindama, tada paugusius persodinau dar pagilindama iki šakelių į didelio jogurto indelius, tada jau gerokai ūgtelėjusius išsodinau į galutinius vazoniukus. o gal ir dar kartą buvo persodinimas? sunku jau ir bepasakyt.
daigelius nuo sėjos laikiau saulėtoj vietoj, šiltesnėmis kovo dienomis padėdavau ant saulutės į atvirą balkoną, net prie +8 ar pan. po truputuką.
laukan išnešiau anksti ir neparnešinėjau, jei nežadėjo mažiau nei +5 naktį. šitaip jie grūdinosi, nes stovėt turi lauke po atviru dangum. nežinau čia ar gerai, sako, dėl to mezga mažiau, bet taip jau biškį ir tingėjau tampyt svorį. mezgė kai kurios veislės neįtikėtinai daug. pvz Minibel.

pasitarnavo labai gera praeita vasara. dienos gi karštos buvo.
Atsakyti
Logistica H
Rijk Zwaan Tm, C5, V, F2, Fr A 200-220 Ankstyvas hibridas. Augalai stiprūs, bet nevešlūs, gerai pakelia žemesnę temperatūrą ir temperatūrų svyravimus.
http://sekluva.lt/we...
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 06, 14:43)
logistika turgaus prekeive labai gyre  kad labai geri ... kuom tas gerumas  g.gif  nesake.
pernai i siltnami netilpo visi daigai, tai sodinom lauke kelis... augo graziai noko graziai. bet kai siltnamyje susirgo maru, tai ir laukiniai neapsejo be jo... kitais metais lauke maras puldavo pirmiausia , jei tik nepridengti budavo ..

Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 06, 12:06)
4u.gif  ax.gif o ar kam teko auginti logistica hibridą...ko jis toks brangokas , gal labai jau geras ax.gif  biggrin.gif


teko. Stiprus, didelis, derlingas, bet skonio man pritrūko. Vėlesniais metais nebeauginau.
Papildyta:
QUOTE(Savvy @ 2012 02 06, 13:25)
Sveikos, merginos

susisuko man galvelė ir panorėjau šiemet balkone pomidorą užauginti. Iš to akimirkos impulso nusipirkau parduotuvėje "red cherry" sėklų (tik namo sugrįžusi pamačiau, kad šita rūšis aukštaūgė)  doh.gif  Tai dabar sakykit ar bandyti man ją auginti


Red cherry vazone skurs, tikrai nepatariu jo taip augint 4u.gif
Atsakyti
gal kas patars greitai ar paprikos ir pikiuojamos, ar iskart sodinamos i didesne talpa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 02 06, 12:26)
Sakykit kur jus perkat Olka Polka pomidoru seklytes? Pernai buvo pirmi metai kai pradejau auginti pomidorus smile.gif Noreciau kokiu ankstyvesniu isigyti, prisiskaiciau temoje apie siuos, bet nerandu ju.

Pernai auginau IVET - anksciau visu sirpo ir derlingi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 02 06, 18:58)
gal kas  patars greitai ar paprikos ir pikiuojamos, ar iskart sodinamos  i didesne talpa blush2.gif


visad sėju į bendrą dėžutę, o vėliau pikiuoju smile.gif Gal joms ir patiktų augt nejudinamoms, ale vietos tiek neturiu. O ir išpikiuotos auga kaip pasamdytos.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 02 06, 18:58)
gal kas  patars greitai ar paprikos ir pikiuojamos, ar iskart sodinamos  i didesne talpa blush2.gif

Paprikos nemegsta buti persodinamos, kaip pomidorai, reiskia, turetu buti sejamos is karto i atskirus vazonelius. Taciau, papriku temuteje kelios mamytes rase, kad pikiuoja. As irgi pikiuoju, esu bandziusi po viena seti, bet gaila vietos, kai kuri nesudygsta, ar as numarinu... Laiku pikiuojamos, prigyja beveik 100 proc, gal tik derliui kenkia tas persodinejimas...
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 02 06, 19:58)
gal kas  patars greitai ar paprikos


QUOTE(vasarema @ 2012 02 06, 20:15)
Paprikos nemegsta buti persodinamos,

Mergos, gausit per plikę už betvarkę.. turiu vis abejot savo atmintim ir pasitikrint kurioj temoj esu mad.gif ar jau taip toli nueit iki reikiamos temos...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 06, 19:15)
visad sėju į bendrą dėžutę, o vėliau pikiuoju  smile.gif  Gal joms ir patiktų augt nejudinamoms, ale vietos tiek neturiu. O ir išpikiuotos auga kaip pasamdytos.



QUOTE(vasarema @ 2012 02 06, 19:15)
Paprikos nemegsta buti persodinamos, kaip pomidorai, reiskia, turetu buti sejamos is karto i atskirus vazonelius. Taciau, papriku temuteje kelios mamytes rase, kad pikiuoja. As irgi pikiuoju, esu bandziusi po viena seti, bet gaila vietos, kai kuri nesudygsta, ar as numarinu... Laiku pikiuojamos, prigyja beveik 100 proc, gal tik derliui kenkia tas persodinejimas...

ACIU merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Pasodinau thumbup.gif Kadangi man tik 4 daigu tereikia, tai man net geriau, kad nereikia juos pikiuoti smile.gif
O pomidorus sejau: 2 Fantasio, 2 Sweet million ir 2 Betaliuksai tongue.gif
Bet gerai, kad sugalvojau pazaisti, nes va klausimu tai kiek kilo, kadangi niekad dar to nedariau. Kovo menesiui reikes labiau pasiruosti smile.gif. PVZ kiek gyliai tas seklas deti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 06, 19:53)
Mergos, gausit per plikę už betvarkę..  turiu vis abejot savo atmintim ir pasitikrint kurioj temoj esu mad.gif ar jau taip toli nueit iki reikiamos temos...

Nepykit labai, daugiau taip nedarysim. Prase greitai atsakyti, mes greitai ir atsakem, nesiuntem i papriku tema. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti