Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(svieske @ 2012 02 06, 12:26)
Sakykit kur jus perkat Olka Polka pomidoru seklytes?

Pirkau Žalioj stotelėj šiemet, tokioj baltoj pakuotėj mirksiukas.gif

QUOTE(tany @ 2012 02 06, 12:50)
siandien planuoju kelis pomidorus ikisti i zeme pabandymui. Tik dabar galvoju kurios geriau  g.gif

Patariu dar nesėt, nebent turi geras sąlygas ir norą su jais žaist pavasarį smile.gif

QUOTE(Regila @ 2012 02 06, 13:36)
Aš šiemet nemažai lauke auginsiu. Ne tam, kad į šiltnamį netelpa..bet tam, kad žmonėms galėčiau pasakyt, kuriuo išlaikė lauko išbandymus.

o kokios bus sudaromos auginimo sąlygos? be jokių priedangų?
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 02 06, 12:36)
Aš šiemet nemažai lauke auginsiu. Ne tam, kad į šiltnamį netelpa..bet tam, kad žmonėms galėčiau pasakyt, kuriuo išlaikė lauko išbandymus.

Jei ir pasisektų,per drąsu butų pasisakyt šiuo klausimu klijantam g.gif Tai pirma mintis atejusi blush2.gif Anta vertus,išmeginsit daug veislių manau,o rezultatas ,tai jau džiaugsmas ir mums :ax:Ir aš ruošios nemažai auginti lauke.Žadu paaksperimentuoti su sodos ir muilo tirpalu nuo pat prigijimo. O kokia soda turetų buti,ar maistine tinka įdomu?
Atsakyti
sveikos augintojos...žiūriu jau daigiuku matau,gal jau metas sėt yra,gal kas kokį sėjos kalendoriuka turite su palankiom dienom... g.gif nebepaena kada praėjusiais metais sodinau,ar vasario gale ar kovo pradžioj...
Atsakyti
Sveikos, merginos

susisuko man galvelė ir panorėjau šiemet balkone pomidorą užauginti. Iš to akimirkos impulso nusipirkau parduotuvėje "red cherry" sėklų (tik namo sugrįžusi pamačiau, kad šita rūšis aukštaūgė) doh.gif Tai dabar sakykit ar bandyti man ją auginti - ar močiutei atiduoti (nu nesupras močiutė tokio dydžio pomidorų, išbrokys lotuliukas.gif ) ir nusipirkti kažą tinkamesnio balkonui?

Ir kada jau geriau pomidorą daiginti. Jau laikas ar dar palaukti.

Dar klausimas - balkonas įstiklintas, rytinėje pusėje. Jau gegužės mėnesį jame prišyla iki +30... ar ištvers pomidoras tokį ekstrymą?
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 06, 12:06)
4u.gif  ax.gif o ar kam teko auginti logistica hibridą...ko jis toks brangokas , gal labai jau geras ax.gif  biggrin.gif


Prieš porą metų auginau, visai geri, didoki, skanūs.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 02 06, 14:18)
sveikos augintojos...žiūriu jau daigiuku matau,gal jau metas sėt yra,gal kas kokį sėjos kalendoriuka turite su palankiom dienom... g.gif nebepaena kada praėjusiais metais sodinau,ar vasario gale ar kovo pradžioj...

Dabar dar tik galima ankstyvuosius sėti - pasižaidimui, kai labai rankos niežti smile.gif
O pernai dauguma, kiek pamenu g.gif , sėjo kovo 6-10 dienomis - tuos, kurie sudaro daugumą šiltnamyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 06 vasario 2012 - 13:37
QUOTE(saulyte33 @ 2012 02 06, 11:53)
Aš lauke žadu nei vieno nebesodint. Pasimokiau, pernai liepos vidury pirmieji susirgo maru (tarp jų buvo ir Betalux ir Sweet milion). Po  to liga metėsi ir į šiltnamį. Tačiau  jums gali ir pavykti 4u.gif  smile.gif



QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 06, 12:49)
Patariu dar nesėt, nebent turi geras sąlygas ir norą su jais žaist pavasarį smile.gif

as sesiu tik pasizaidimui keleta daigeliu, pagrindine seja bus kovo.

O lauke sodinsiu, kad tureciau zaliu pomidoru smile.gif. Labai jau skaniai isejo EX misraine su zaliais pomidorais. Kitaip metais reikes daugiau pridaryti smile.gif

Pagal plana dali daigu vesiu i soda, sodisniu velenoje, mulciuotus (experimentas bus, nes augs expremaliomis salygomis, isigijus nama, sode bunam 3 kart per vasara zole metrine nusisenauti doh.gif )
o kita dali bandysiu auginti namuose darze, bet is virsaus uzdengsiu, taip kaip klipuke (buvo ideta pries koki menesi sioj temoj).
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 02 06, 15:25)
Sveikos, merginos

susisuko man galvelė ir panorėjau šiemet balkone pomidorą užauginti. Iš to akimirkos impulso nusipirkau parduotuvėje "red cherry" sėklų (tik namo sugrįžusi pamačiau, kad šita rūšis aukštaūgė)  doh.gif  Tai dabar sakykit ar bandyti man ją auginti - ar močiutei atiduoti (nu nesupras močiutė tokio dydžio pomidorų, išbrokys  lotuliukas.gif ) ir nusipirkti kažą tinkamesnio balkonui?

Ir kada jau geriau pomidorą daiginti. Jau laikas ar dar palaukti.

Dar klausimas - balkonas įstiklintas, rytinėje pusėje. Jau gegužės mėnesį jame prišyla iki +30... ar ištvers pomidoras tokį ekstrymą?


Dar klausimas - ar čia pomidorai? Praeitais metais sudygo man lovelyje. Po du "vaisiukus" todėl, kad kitus nuskabiau (galvojau, kad auga pomidoriukai - ir taip gausis didesni).... bet galiausiai sunoko visiskai juodi vaisiai. Be jokio raudomumo. Ragauti neišdrįsau nestuke.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 02 06, 14:59)
Dar klausimas - ar čia pomidorai?

Į kažkokias gėles man panašesni g.gif Man atrodo ne pomidorai schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif ir aš lauke turėsiu...būtinai... 4u.gif nežinau tik dar kiek...priklausys nuo to kiek daigų sugebėsiu pasigaminti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2012 02 06, 15:01)
Į kažkokias gėles man panašesni  g.gif  Man atrodo ne pomidorai  schmoll.gif

g.gif unsure.gif kažkaip apetito nekelia ir man...galėtų būti netgi kokia nors kiauliauogės rūšis... unsure.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 06 vasario 2012 - 14:16
dėkui dėl tumbling. nu tai sodinsiu vieną į gremėzdišką vazoną 45 cm?! dar ir tagetę įkišiu, kad vaizdelis kol primegs būtų dailesnis.

Savvy, aukštaūgio vazone tikrai neaugink. nusivilsi, skurs. aš turėjau minčių augint sweet million didelam vazone, bet pamaniau, ai, kam čia to reikia, skurdenos. yra galybė tinkančių nelepių augint vazonėliuose. yra tema tokia "darželis balkone", ten daug info apie vazoninius reikalus.
Atsakyti
logistika turgaus prekeive labai gyre kad labai geri ... kuom tas gerumas g.gif nesake.


pernai i siltnami netilpo visi daigai, tai sodinom lauke kelis... augo graziai noko graziai. bet kai siltnamyje susirgo maru, tai ir laukiniai neapsejo be jo... kitais metais lauke maras puldavo pirmiausia , jei tik nepridengti budavo ..
Atsakyti