Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2012 02 06, 11:15)
ar galvojat, kad nuo kabėjimo būdo šaknims vietos mažiau reiks?  g.gif

Ne, juk pabrėžiau -- reikia talpaus indo. Tiesiog viršuje atsiras daugiau vietos tagetei ir bazilikui smile.gif Na, ir žinoma, akių džiaugsmui smile.gif

Čia vienas iš pirmųjų mano bandymų (apačioje pomidoras, viršuje -- bazilikai), tačiau labai nevykęs: neteisingai pasirinkta rūšis auginimui "žemyn galva" ir ką jau kalbėti -- apgailėtino dydžio vazonas doh.gif Na, bet iš klaidų mokomasi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ether: 06 vasario 2012 - 11:21
QUOTE(Ex @ 2012 02 06, 11:54)
bet kokie dručkiai rubuiliukai dvyniai wub.gif

Na tai kas mokė augint mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 02 06, 12:08)
wub.gif gražūs daigiukai

Ačiukas 4u.gif
Iš po šaldytuvo procedūrų kambaryje jie kaip kurorte jaučias tongue.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Sakykit kur jus perkat Olka Polka pomidoru seklytes? Pernai buvo pirmi metai kai pradejau auginti pomidorus smile.gif Noreciau kokiu ankstyvesniu isigyti, prisiskaiciau temoje apie siuos, bet nerandu ju.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 02 06, 12:26)
Labas smile.gif
Sakykit kur jus perkat Olka Polka pomidoru seklytes? Pernai buvo pirmi metai kai pradejau auginti pomidorus smile.gif Noreciau kokiu ankstyvesniu isigyti, prisiskaiciau temoje apie siuos, bet nerandu ju.

Man Lolita1960 atsiuntė dovanų, tai aš ir nežiūrėjau, ar yra pas mus jų pirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 02 06, 11:26)
Labas smile.gif
Sakykit kur jus perkat Olka Polka pomidoru seklytes? Pernai buvo pirmi metai kai pradejau auginti pomidorus smile.gif Noreciau kokiu ankstyvesniu isigyti, prisiskaiciau temoje apie siuos, bet nerandu ju.

Pernai IKI pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 06, 11:18)
Ne, juk pabrėžiau -- reikia talpaus indo. Tiesiog viršuje atsiras daugiau vietos tagetei ir bazilikui smile.gif Na, ir žinoma, akių džiaugsmui smile.gif



man rodos, kad Tumbling Tom aplamai yra daug vietos reikalaujantis pomidoras, jam tikrai nereikia vazonu dalintis su tagete.
Atsakyti
tagečių šaknų gniužuliukas labai mažiukas, kompaktiškas. Auga be tręšimų ir lengvai iškenčia sausras. Pomidorams tikrai neturėtų sudaryt kliūčių.
pavyzdukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 06 vasario 2012 - 11:59
siandien planuoju kelis pomidorus ikisti i zeme pabandymui. Tik dabar galvoju kurios geriau g.gif
Seklu kol kas turiu situ:Tocayo, Toliman, TOYOTO, SULTAN, RONCO, Fantasio, Sweet milion, TOLSTOI, Betalux, kitu dar nespejau isigyti.
RONCO ir BETALIUX tik lauke augs, tai kaip ir turbut neverta dabar daiginti taip anksti g.gif
O is likusiu ka patartumet blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 06, 13:40)
man rodos, kad Tumbling Tom aplamai yra daug vietos reikalaujantis pomidoras, jam tikrai nereikia vazonu dalintis su tagete.

Žadu pirmąkart ir aš jį auginti. Gal į šiltnamį neverta jo sodinti g.gif O į vazoną bei šį pakabint kur nėra skersvėjų g.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 02 06, 13:50)
siandien planuoju kelis pomidorus ikisti i zeme pabandymui. Tik dabar galvoju kurios geriau  g.gif
Seklu kol kas turiu situ:Tocayo, Toliman, TOYOTO,  SULTAN, RONCO, Fantasio, Sweet milion,  TOLSTOI, Betalux, kitu dar nespejau isigyti.
RONCO ir BETALIUX tik lauke augs, tai kaip ir turbut neverta dabar daiginti taip anksti g.gif
O is likusiu ka patartumet blush2.gif ?

Aš lauke žadu nei vieno nebesodint. Pasimokiau, pernai liepos vidury pirmieji susirgo maru (tarp jų buvo ir Betalux ir Sweet milion). Po to liga metėsi ir į šiltnamį. Tačiau jums gali ir pavykti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 02 05, 23:52)
aš labai visaip kaip susižavėjusi tumbling tom pomidorų vazone nuotraukom ant pakelio.
user posted image

Man tai toj nuotraukoj lapai kažkokie įtartini g.gif
Iš pernai metų vazoninių-terasinių pomidorų auginimo patirties galiu pasakyti tik tiek, kad jiems lauke augti reikalinga tikrai didoka talpa, stogas virš galvos ir geriau jau ne plastikinis vazonas, nes žiauriai greitai žemė išdžiūna. Šiemet greičiausiai auginsiu tik kelis daigelius virtuvėj, kad palangę papuošt, keletą daigų sesei, mamai, nes jos bute gyvena ir keletą daigų svyrančių, nes dar tokių neauginau biggrin.gif Ai tiesa, nusipirkau pardėj Red Robin vazoninius, paveiksliukas toks labai žemiškas pasirodė, atitinkantis realybę, matyt dėl to ir paėmiau smile.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif o ar kam teko auginti logistica hibridą...ko jis toks brangokas , gal labai jau geras ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiemet nemažai lauke auginsiu. Ne tam, kad į šiltnamį netelpa..bet tam, kad žmonėms galėčiau pasakyt, kuriuo išlaikė lauko išbandymus.
Atsakyti