Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(amarrile @ 2012 02 04, 17:00)
Noriu pašnipinet,ka pernai tokiu metu veiket biggrin.gif  Temos nesugebu susirst blush2.gif
O aš galvojau,kad žiemos nebus ir gruodį nešiau į šiltnami cibulę sodint doh.gif  lotuliukas.gif


Tema ankstesnių meų4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 04 vasario 2012 - 15:29
Kiek turiu visos mano,tik šiltnamis ne guminis doh.gif hihihi.gif jau kilo didžiūūūlės problemos,kaip sutalpint visas nors ir po vieną sodinant,ko gero teks palaidoti savo viltį sutilpti į 40 daigų,noriu pusę sodint hibridinių o kitą pusę dovanotų.Tai turimo kiekio užteks kokiems trims metams į priekį hihihi.gif
Atsakyti
biggrin.gif rolleyes.gif na ir gerai...aš irgi jau pasiruošus kelis metus į priekį nepirkti sėklų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 04, 16:56)
aš irgi jau pasiruošus kelis metus į priekį nepirkti sėklų biggrin.gif


hah.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 04, 18:00)

biggrin.gif jeigu neišvesit iš kelio... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 02 04, 15:27)
Tema ankstesnių meų4u.gif

Norejau vienuoliktų metu pradžios.Tiksliau nuo vasario menesio schmoll.gif .Randu anktesne ir velesne,o tos neatseku. Net dejau kodinį žodį Florida .vistiek nepasiseke,pasirodo,balkoniniai blink.gif ,kitoj temoj buvo demonstruojami... doh.gif
Kažkaip šiemet apie juos nesigirdi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 04 vasario 2012 - 17:39
QUOTE(amarrile @ 2012 02 04, 18:34)
Norejau vienuoliktų metu pradžios.Tiksliau nuo vasario menesio schmoll.gif .Randu anktesne ir velesne,o tos neatseku. Net dejau kodinį žodį  Forida  .vistiek nepasiseke,pasirodo,balkoniniai blink.gif ,kitoj temoj buvo demonstruojami... doh.gif
Kažkaip šiemet apie juos nesigirdi blink.gif

g.gif o kokie Forida...gal Florida g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 04, 17:37)
g.gif o kokie Forida...gal Florida g.gif

Aš taip nerašiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 04, 18:01)
biggrin.gif jeigu neišvesit iš kelio... rolleyes.gif  biggrin.gif

tai, kad ir iki šiol niekas iš kelio netempė už rankovės, kurios labai norėjo, pačios savanoriškai nužabaliojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 04, 18:43)
tai, kad ir iki šiol niekas iš kelio netempė už rankovės, kurios labai norėjo, pačios savanoriškai nužabaliojo smile.gif

biggrin.gif tai jo....skaitau va kokie vieni skanūs , kiti dar skanesni, vieni derlingi , kiti dar derlingesni...o dar kiek neaptartų iš viso yra g.gif ...atsikąst virtualiai neišeina- viena išeitis viską pabandyt... 4u.gif blush2.gif biggrin.gif o dar -paveiksliukai jų tokie gražūs internete...o jeigu savo darže toks gražus užaugs... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 04 vasario 2012 - 17:46
Merginos,kokios talpos vazone galeciau augint Tumbling tompomodorus?aciu
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2012 02 04, 18:55)
Merginos,kokios talpos vazone galeciau augint Tumbling tompomodorus?aciu

Kibire, jei nori gerai derančio krūmo, jei pakaks vidutiniškai nusmurgusio krūmo, tada gana bus 5-6 ltr talpos...
Atsakyti