Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Zirzė @ 2012 02 04, 12:56)
cia tie patys?


O Viešpatie! Ar čia gali būt tikra foto?? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 02 04, 13:51)
Perskaiciavau savo pomidoriukus tai turiu 69 rusis

Slenkuosi arčiau durų.. ant suolo krašto.. nors ir šiaip jau jaučiuosi, kad esu už slenksčio, lauke.. doh.gif
Atsakyti
Ar čia Jūs "lenktyniaujate" kuri daugiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 04, 13:10)
ax.gif ar visus ir sėsit...

bet ir kolekcijos kokios pas jus thumbup.gif aš dar tiek neturiu lotuliukas.gif

kur gi doh.gif

Kai kurių šiemet atsisakysiu,nes kai ne koks derlius, tai nemanau,kad jau verta sodinti. Yra ir tokių,kur tik po vieną sėklą turiu,tai reiks pasėt, užaugs tai rasim kur pasodinti mirksiukas.gif

o tos kolekcijos didėja čia besilankant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 04, 11:57)
nežinau, kiek laipsnių buvo, bet pas mus didžiulės problemos su vandeniu, tai laisčiau iš gręžinio. Tik tiek, kad laistymo žarna ~20m ant žemės gulėdama ir ant saulėkaitos kažkiek pašildavo ir jokiais būdais nelaistau pačių pomidorų, šalia numetu ir palieku, paskui tik permetu į kitą vietą. Bet, kad žiedpumpuriai nei juodavo, nei krito per karščius, tai galiu garantuot wink.gif


o, geras bigsmile.gif Pas mus irgi iš gręžinio vanduo. Reiks pabandyt vasarą taip palaistyt, nes talpą, kurioj vanduo sušildavo, pernai vėtra su trenksmu nutėškė žemėn, kur ji sėkmingai suskilo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 02 04, 14:31)
Ar čia Jūs "lenktyniaujate" kuri daugiau? rolleyes.gif

Tikrai ne smile.gif Aš jau perdegusi ir aprimusi, todėl labai smagu stebėt kitų kosminiu greičiu augančias kolekcijas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 04, 13:18)
Slenkuosi arčiau durų.. ant suolo krašto.. nors ir šiaip jau jaučiuosi, kad esu už slenksčio, lauke.. doh.gif


ar taip šalta namie???
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 04, 16:05)
Tikrai ne smile.gif Aš jau perdegusi ir aprimusi, todėl labai smagu stebėt kitų kosminiu greičiu augančias kolekcijas bigsmile.gif

Aišku smile.gif , nes šiemet sėsiu tas pačias veisles, kaip ir pernai + Lolitos1960 dovanotas 4u.gif Svarbiausia, kad turėčiau pomidorų visą sezoną ax.gif
Atsakyti
Vuo, koks pas mane rūtų darželis.. gruodžio mėnesį buvau išsikasusi svogūnų krūmelį iš šiltnamio, tai kai šiandien sugalvojau paskabyt, radau ir pomidorų pridygusių bigsmile.gif et, bet čia bus Black Cherriai, jie tam kampe šalia svogūnų ir augo, pomidoriukų prikritę buvo tiek, kad išrinkt neįmanoma.. Gaila, teks apravėt ir išmest, tokiai veislei dar per anksti nosis kaišioti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 04, 12:56)
cia tie patys?

user posted image

vau
Atsakyti
Noriu pašnipinet,ka pernai tokiu metu veiket biggrin.gif Temos nesugebu susirst blush2.gif
O aš galvojau,kad žiemos nebus ir gruodį nešiau į šiltnami cibulę sodint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 04, 14:53)
Vuo, koks pas mane rūtų darželis.. gruodžio mėnesį buvau išsikasusi svogūnų krūmelį iš šiltnamio, tai kai šiandien sugalvojau paskabyt, radau ir pomidorų pridygusių bigsmile.gif et, bet čia bus Black Cherriai, jie tam kampe šalia svogūnų ir augo, pomidoriukų prikritę buvo tiek, kad išrinkt neįmanoma.. Gaila, teks apravėt ir išmest, tokiai veislei dar per anksti nosis kaišioti.

user posted image

thumbup.gif skani nuotrauka



dabar parašysiu idėją, kaip sumislyjau, ką daryt su grūdinimu tiems, kas turi daug veislių ir nežino kaip sutalpint į šaldytuvą daug skirtingų rūšių dėžučių.
aš po keletą sėklelių sukišiu į tokius mini maišelius nuo sagučių (kur perkant drabužius būna prikabinta), ant jų užrašysiu veisles, o visus maišelius į sandarią dėžutę nuo maisto



Atsakyti