Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 03, 23:22)
taip sodinami peraugę, išstypę daigai. Iš stiebo išleidžia šaknis, padidėja maitinimo plotas ir dirvos paviršius "šiltesnis". Teisingo dydžio daigai sodinami stačiai smile.gif


dar paklausiu smile.gif apie ta grudinima ir sodinima:) ar is karto po grudinimo reikia seti, ar dar seklytes gali buti padetos kazkur ir laukti sejos? jeigu gali laukti,kaip jas reiktu laikyti,paprastai,kaip ir buvo pries tai laikomos? 4u.gif
Atsakyti
Apie gulsčius pomidorus. Ten, jei neklystu, pacituotas auginimo būdas, kai pomidorų stiebai neparišami vertikaliai, o paliekami voliotis ant žemės (panašiai kaip agurkai). Pernai bandžiau taip auginti - nepatiko, nes labai sunku sukontroliuoti genėjimą. Bematant pavirto į stiebų šamšyną, netruko ir ligos užpult.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 03, 23:22)
taip sodinami peraugę, išstypę daigai. Iš stiebo išleidžia šaknis, padidėja maitinimo plotas ir dirvos paviršius "šiltesnis". Teisingo dydžio daigai sodinami stačiai smile.gif


ne tik. uoshvio tevas dirbo agronomu. ir visada taip sodino. prastu derlium niekad nesiskunde. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 03, 23:38)
ne tik. uoshvio tevas dirbo agronomu. ir visada taip sodino.  prastu derlium niekad nesiskunde. 4u.gif

g.gif o tai kaip su vaisiais? nuo dregmes jie negenda?ta prasme kurie arciau zemes liecias g.gif
bent jau agurkai man pradedavo gest tai todel visus risu siltnamyje
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 03, 22:27)
dar paklausiu smile.gif apie ta grudinima ir sodinima:) ar is karto po grudinimo reikia seti, ar dar seklytes gali buti padetos kazkur ir laukti sejos? jeigu gali laukti,kaip jas reiktu laikyti,paprastai,kaip ir buvo pries tai laikomos? 4u.gif

ne-a, po tokio paruošimo ir reikia sėt, sėkloms duotas laikas " žiemos miegui" ir startas pradėti gyvenimą 4u.gif

QUOTE(Casual @ 2012 02 03, 22:38)
ne tik. uoshvio tevas dirbo agronomu. ir visada taip sodino.  prastu derlium niekad nesiskunde. 4u.gif

biggrin.gif dabar atvirkščiai - sodinam kuo giliau stačiai, kad šaknys būtų vėsiai ir laistom rytais šaltu vandeniu - taip per didesnį nei 35C laipsnių karštį šiltnamy nenukrenta žiedukai, nebūna "tušti". Jei aiškiau, tai vėsiai būdamos šaknys per karščius apsaugo antžeminę dalį 4u.gif

Ai, ir dar prie agronominių reikalų - paprikas taip pat reiktų kuo giliau persodint į dirvą, kas pagal lietuvių agronomus yra neteisinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 04 vasario 2012 - 00:31
Sostineje jau siuo metu -30 rodo blink.gif
apie sejima dar negalvoju, paskui ant pietines saulytes mano veliausiai paseti pomidoriukai taip pat pasiveja tuos anksti setus pomidorus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 04, 00:30)
biggrin.gif dabar atvirkščiai - sodinam kuo giliau stačiai, kad šaknys būtų vėsiai ir laistom rytais šaltu vandeniu - taip per didesnį nei 35C laipsnių karštį šiltnamy nenukrenta žiedukai, nebūna "tušti". Jei aiškiau, tai vėsiai būdamos šaknys per karščius apsaugo antžeminę dalį  4u.gif


O kokia temperatūra to šalto vandens gali būti? Skaičiau šitą dalyką apie šaltą vandenį,bet niekur neradau nurodyta temperatūros bent apytikslės blush2.gif
Nors laisčiau savo šiltnamį su maždaug 9 laipsnių vandeniu.Nieko blogo neįvyko blush2.gif biggrin.gif bet ir temperatūra būdavo apie 12 lauke. Visgi baisu,nes galvoju,kad per šaltas tas vanduo toks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 04 vasario 2012 - 08:28
QUOTE(Alekto @ 2012 02 04, 09:28)
O kokia temperatūra to šalto vandens gali būti? Skaičiau šitą dalyką apie šaltą vandenį,bet niekur neradau nurodyta temperatūros bent apytikslės blush2.gif
Nors laisčiau savo šiltnamį su maždaug 9 laipsnių vandeniu.Nieko blogo neįvyko blush2.gif  biggrin.gif bet ir temperatūra būdavo apie 12 lauke. Visgi baisu,nes galvoju,kad per šaltas tas vanduo toks.

g.gif aš tai laisčiau ir laistysiu lauko temperatūros vandeniu...nešildysiu ir nevėsinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 03, 22:22)
taip sodinami peraugę, išstypę daigai. Iš stiebo išleidžia šaknis, padidėja maitinimo plotas ir dirvos paviršius "šiltesnis". Teisingo dydžio daigai sodinami stačiai smile.gif


Trumpai drūtai smile.gif Dėkui, Gaudvile 4u.gif
Atsakyti
tai tada ir peraugusį galima giliai įkišt... thumbup.gif išleis šaknis vistiek gi...ir bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 02 03, 23:38)
ne tik. uoshvio tevas dirbo agronomu. ir visada taip sodino.  prastu derlium niekad nesiskunde. 4u.gif

4u.gif o mano kaimynė labai miela ir irgi agronome dirbusi...ir ką- pasakysiu apie mulčiavimą nežino nieko , apie GŽ irgi nieko negirdėjusi...veisles žino tik kelias ir jas metai iš metų augina tas pačias , tos kelios visi hibridai , pvz, kad yra žemaūgiai pomidorai irgi tokių nežino....apie žolinius tuos purškalus nežino irgi nieko...bet gerai nusimano apie įvairiausius cheminius preaparatus...tai tiek ...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 04, 09:13)
g.gif aš tai laisčiau ir laistysiu lauko temperatūros vandeniu...nešildysiu ir nevėsinsiu ax.gif


Matai,ne iš gero gyveno teko taip lieti biggrin.gif Man buvo nėštumo pabaiga,laistytuvą bijojau tampyt,tai pasijungiau "šlangą" ir laistydavau biggrin.gif O kai atsirado leliukas liepos pab.,tai šiltnamis nei kart nebuvo lietas iki spalio bigsmile.gif Žemė buvo drėgna tik po mulčium ir maras nebeplito,nes nebeliko drėgmės pačiam šiltnamyje.
Atsakyti
ax.gif blush2.gif mergaitės , o dar paaiškinkit man blondinei- kaip tuos lankus plastikinius šiltnamiui parsivežėt iš parduotuvės blush2.gif su lengvąja ar įmanoma blush2.gif
Atsakyti