Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 03, 19:04)

Aš dedu į atskiras dėžutes, o ant dėžučių su CD markeriu užsirašau. Tos dėžutės 100ml, tokios mažytės, viena ant kitos susistatyt galima.


tai galima slapimo meginiams indeliu prisipirkti is vaistines blush2.gif jie ten man rods po 30-40cnt kainuoja ax.gif

tai as jauciu darysiu taip,puse turimu seklu grudinsiu, puse ne, aisku, ant zymekliu reiks uzrasyti, kad paskui nesupainiociau smile.gif aciu Tau Gaudvile 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 03, 18:33)
ir su zymejimu bus problema - ketinu daigintis po du 25 skirtingu rushiu pomidorus  ax.gif  tai 25 dezutes sushtabeliuot i shaldytuva gaunasi jau isshukis..... nors va pagalvojau - o jei i tuos ledukams daryt indukus - ir uzdaryt sandariai i koki maishiuka  unsure.gif   ar reik butinai visai sandarios dezutes? o kodel labai sandarios?

Sėklelėj, 6 aukšte juk prekiauja vienkartiniais indukais, yra tikrai tokių mažyčių ir su dangteliais. 4u.gif
O sandarumo reikia, kad drėgmė neišgaruotų, šaltis taip pat juk garina vandenį smile.gif Ir jei problema dėl supelijimo, tai tik marlę siūlyčiau sudrėkint ir gerai išgręšt
Ai, hibridai nevisi būna beicuoti, būna parašyta smulkiom raidėm, reikia pakuotę patyrinėt wink.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 02 03, 18:35)
tai galima slapimo meginiams indeliu prisipirkti is vaistines blush2.gif jie ten man rods po 30-40cnt kainuoja ax.gif

oi, čia jau brangiai gaunasi, aš už saviškius vienkartinius gal po 10cnt mokėjau. Gal dar mažiau, neatsimenu. Gal dar galima būtų į tokias vienkartines dėžutes nuo sausainių marlės 'dešrelių' padaryt ir į vieną sudėt, o ant dangtelio surašyt, kur kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 03 vasario 2012 - 19:13
na jo laiko yra ir indelių pasieiškojimui ir pagrūdinimui. Nes man kažkaip keista matyt pas kaiką jau ugtelėjusius daigelius..... bet va sako - pasiteisino. Nu bet pas mus nešildomas šiltnamiukas tai nėra ko ir svajot. Kai būna tinkami orai per savaitę vos nepasiveja savo vėliau pasėtus kolegas.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 03, 20:09)
oi, čia jau brangiai gaunasi, aš už saviškius vienkartinius gal po 10cnt mokėjau. Gal dar mažiau, neatsimenu. Gal dar galima būtų į tokias vienkartines dėžutes nuo sausainių marlės 'dešrelių' padaryt ir į vieną sudėt, o ant dangtelio surašyt, kur kas.


o ju kitur buna pirkt apart Sekleles?
Atsakyti
Urmo bazėj smile.gif
Atsakyti
Neprisisvajokit,kad jei grudinsit,tai nesirgs. Tik temperatųrų svyravimus labiau toleruos. :blink:Man taip atrodo schmoll.gif

Subrinkusias pomidorų sėklas suberkite į marlės maišelį, 19 valandų išlaikykite 3°C šilumos — 1°C šalčio šaldytuve, o vėliau 5 valandas šalia 25°C šilumos centrinio šildymo ar elektrinio radiatoriaus. Taip temperatūras pomidorų sėkloms kaitaliokite 5 — 6 paras. Grūdinamos pomidorų sėklos turi būti drėgnos. Pomidorų sėklų grūdinimas augalus apsaugo nuo šalčių ir padeda greičiau sunokinti vaisius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 03 vasario 2012 - 20:53
Skaitydama Casual įdėtą nuorodą "Daržo" temoj štai ką suskaičiau: <...> šįmet eksperimentuoju - sodinau gulsčiai, mulčiavau nupjauta ilgoka ir padžiovinta žole, ir kuoliukų nestatysiu, leisiu jiems gulėt ant to šieno - žiūrėsim, kas gausis biggrin.gif"

Gal kuri bandžiusi pakomentuotų apie tą gulsčią sodinimą (kalbama apie pomidorus, auginamus lauke)? Man iš karto kilo mintis, kad gali kilti nepatogumų laistant -- neišvengiamai sušlaptų daugiau, nei reikėtų...
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 03, 21:40)
Skaitydama Casual įdėtą nuorodą "Daržo" temoj štai ką suskaičiau: <...> šįmet eksperimentuoju - sodinau gulsčiai, mulčiavau nupjauta ilgoka ir padžiovinta žole, ir kuoliukų nestatysiu, leisiu jiems gulėt ant to šieno - žiūrėsim, kas gausis biggrin.gif"

Gal kuri bandžiusi pakomentuotų apie tą gulsčią sodinimą (kalbama apie pomidorus, auginamus lauke)? Man iš karto kilo mintis, kad gali kilti nepatogumų laistant -- neišvengiamai sušlaptų daugiau, nei reikėtų...


gulsciai tai nereishkia paguldyt iki virsunes. uosvis sodina gulscius, pakyla tie pomidorai patys, o is stiebo ishleidzia papildomu shaknu. ta prasme tu juos sodini gulsciai, bet pats augalas per pora dienu atsistoja. nelabai yra kaip paaishkint g.gif bet bent uosvis tai nuo senu laiku tik taip ir sodina. man kazkaip labiau patinka staciai sodint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 03, 20:35)
Neprisisvajokit,kad jei  grudinsit,tai nesirgs. Tik temperatųrų svyravimus labiau toleruos.  blink.gifMan taip atrodo schmoll.gif

taip, jei vėliau bus sudaromos blogos sąlygos, joks grūdinimas nepadės nuo ligų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 03, 21:07)
gulsciai tai nereishkia paguldyt iki virsunes. uosvis sodina gulscius, pakyla tie pomidorai patys, o is stiebo ishleidzia papildomu shaknu.  ta prasme tu juos sodini gulsciai, bet pats augalas per pora dienu atsistoja.

Bet koks tuomet to gulsčio sodinimo tikslas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2012 02 03, 13:28)
Sveikos ,sušalt dar nesušalom patys ,bet buvo 27 šalčio ,gyvenu netoli Kazlų Rūdos , o namelyje tai ryte buvo tik 15  biggrin.gif tai kur gali čia apie sėja galvot ,kur po to kišt tuos augaliukus blush2.gif

Nu i pas mus panasiai, tai apie seja dar negalvoju irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 02 03, 22:18)
Bet koks tuomet to gulsčio sodinimo tikslas? g.gif

taip sodinami peraugę, išstypę daigai. Iš stiebo išleidžia šaknis, padidėja maitinimo plotas ir dirvos paviršius "šiltesnis". Teisingo dydžio daigai sodinami stačiai smile.gif
Atsakyti