Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 29, 19:47)
Casual, pavadinimus reikia išsiverst, pvz Volovsko srce - jaučio ( ar buliaus) širdis ir t.t. wink.gif

irnesakyk.gif tokius tai susigaudziau..... bet buvo visai nesuprantamu, ir vardu visokiu ir pan..... ypac geltoni pailgi is T raides gundanciai atrode, bet butent jie buvo kainu grupeje virsh 3 euru tai sakiau jei jau uz tokia kaina tai reiktu bent forumo patikrinta daikta pirkt o ne siaip neaishkia perkuno dvasia cool.gif
Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 29, 19:50)
tai kad pas mane siuo metu -15,o tai kazkur jau turit -30?


penktadienio nakti bus aplink Vilniu ir kauna -30 g.gif pilni namai dziugaujanciu kad nereiks i mokykla eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 29, 19:52)
irnesakyk.gif tokius tai susigaudziau..... bet buvo visai nesuprantamu, ir vardu visokiu ir pan..... ypac geltoni pailgi is T raides gundanciai atrode, bet butent jie buvo kainu grupeje virsh 3 euru tai sakiau jei jau uz tokia kaina tai reiktu bent forumo patikrinta daikta pirkt o ne siaip neaishkia perkuno dvasia  cool.gif
Papildyta:
penktadienio nakti bus aplink Vilniu ir kauna -30  g.gif  pilni namai dziugaujanciu kad nereiks i mokykla eiti  doh.gif

biggrin.gif nebus nebus...penktadienį ateinantį bus 21 maksimum... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 29, 18:56)
biggrin.gif nebus nebus...penktadienį ateinantį bus 21 maksimum... ax.gif


O! Vanga. Nuraminai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 29, 18:52)

penktadienio nakti bus aplink Vilniu ir kauna -30  g.gif  pilni namai dziugaujanciu kad nereiks i mokykla eiti  doh.gif


pas mus irgi biggrin.gif Nors mazasis jau susiplanaves visos savaites atostogas, i prognoze paziurejes..
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 29, 18:56)
biggrin.gif nebus nebus...penktadienį ateinantį bus 21 maksimum... ax.gif


ech, gerai butu.. i darba gi reiks doh.gif Kazkaip galetu ivest tvarka, kad zemiau -25 nereiktu ir i darba eit..
Ale oficialusis LT puslapis nieko gero nezada..
http://www.meteo.lt/oru_prognoze.php
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 01 29, 18:30)

vazoninius tai itariu kad merginos jau ir seti bando, ar ne?  g.gif



ugu, as siandien pribrendau ir pagaliau pasejau vazoninius Aztec ir Blakcherius (ziuresim, kokiu vazonu sitiems prireiks g.gif ). Tegul auga vietoj kvietku ant palangiu.
Tuo paciu pasejau ir zemuoges, ir braskes eksperimentui, ir baklazanus. Uf karsta.gif
Atsakyti
Norečiau parsisiųsti "Hundreds and Thousands" (svyrantys jie), bet seklu per daug, gal kas noretų prisijungti, o gal jų turi atliekamųjau įsigijęs tai keletą sėklyčių nupirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 29, 20:13)
Tuo paciu pasejau ir zemuoges, ir braskes eksperimentui, ir baklazanus. Uf  karsta.gif


baklazanai su paprikom pas mane jau suseti, bet vazaniniu dar nelieciau, teks bandyt ir juos.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 01 29, 20:22)
Norečiau parsisiųsti "Hundreds and Thousands" (svyrantys jie), bet seklu per daug, gal kas noretų prisijungti, o gal jų turi atliekamųjau įsigijęs tai keletą sėklyčių nupirkčiau smile.gif

Šitų ir aš dar norėčiau... Balkone vietoj gėlių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 29, 20:30)
Šitų ir aš dar norėčiau... Balkone vietoj gėlių  thumbup.gif


jei balkonas pirmam aukste - prashom pavieshinti pilna adresa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 29, 20:50)
jei balkonas pirmam aukste - prashom pavieshinti pilna adresa  4u.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Balkonas ketvirtam aukšte, nebent nuo stogo, nes namas keturių aukštų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai galim bandyt siųstis smile.gif, nes kaip siunčiausi sėklas kažkaip pamiršau juos, o atskirai barngokai gaunas. aš terasoj auginu juos, tik pernai kažkaip nepasisekė su jais, nes ten užlyjama vieta, tai gavos taip kad kai man atrodo lis, tai juos nuimu, bet nelyja, o kai turetų nelyti tai vėjas ir lietus "nukabina" juos, tai po poros kartų tokių pasivoliojimų vejoj apsilaužė jie ir jau rugpjučio antroj pusej teko juos likviduot.
Atsakyti
Lyžuka, tavo až pilna
Atsakyti
Labutis pamedorininkės, o aš vis nerimstu tai kokie tie blac chery aukštaūgiai ar žemaūgiai. pvz seklos rašo žemaūgiai,o e- seklos aukštaūgiai,nežinau i kurį šiltnamio gala sodint g.gif
Atsakyti