Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2012 02 02, 15:51)
vyras to pirkimo metu spejo nueit i mashina ir 2 kartus man i mobiluji aliarma sukelt  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif maniškis irgi visiškai taip pat kantrybės neturi lotuliukas.gif

QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 18:46)
g.gif o kodėl aš iki šiol galvojau, kad Black Krim'ai prie vaiskočio nesunoksta ir būna kieti kaip senos baronkos?... kas čia mane gąsdino, kad sulaužysiu savo medinius dantų protezus?.. unsure.gif

pernai auginau ir tikrai nepastebėjau kažko tokio g.gif beje labai skanūs pomidorai, dideliais bulviniais lapai, plona odele ir tokie prie didesnių...
va pernykšė foto:
[attachmentid=219496]
ten tie žalumai, tai tiesiog dėl to, kad dar ne visai sunokę, šiaip jie visai ne kieti kai sunoksta, aš tiesiog nuskyniau tokius, nes tą dieną fotosesiją dariau biggrin.gif
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 03, 11:37)
labas rytas, sveikinasi su jumis paneles Mashotkos  biggrin.gif

geras, jau su tikrai lapeliais bigsmile.gif keista tokiu metų šitą vaizdą pamatyt, bet gal jos kaip žemaūgės ir neišstyps labai, tik vėliau gal kiek šalčiau reikėtų palaikyt g.gif o jūs visada taip anksti sėjat? ir ant kiek derlius paankstėja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 03 vasario 2012 - 11:33
QUOTE(Ex @ 2012 02 03, 12:19)
Nepergyvenam - domimės smile.gif Primink, kada tu juos valgai? Balandžio mėnesį?


kovo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiksliu datu nezinau, bet pamenu praeita meta kai jau valgem dauguma sake "mums dar toli iki valgymo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 03, 12:31)

geras bigsmile.gif man tai į juos žiūrint pirma mintis šauna, kad kažkas pomidorus su violetinėm slyvom sukryžmino lotuliukas.gif nu bet atrodo gerai smile.gif būtų geria tokiu savo šiltnamiukyje turėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 03, 11:36)
geras bigsmile.gif man tai į juos žiūrint pirma mintis šauna, kad kažkas pomidorus su violetinėm slyvom sukryžmino lotuliukas.gif nu bet atrodo gerai smile.gif būtų geria tokiu savo šiltnamiukyje turėt rolleyes.gif


Man ir jie visai ne britkus pasirode bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 03, 10:54)
nezinau ko taip visos pergyvena tuo paciu klausimu biggrin.gif  ne viena meta tokiu laiku paseti mano smile.gif as maziausiai del to pergyvenu smile.gif isnesiu jau su mazais pomidoriukais ir greit raskysim raudonus  lotuliukas.gif

Pritariu. Ir mano jau turi po du tikrus lapelius, pikiuoti reikia, po to dar kartą į didesnius vazonėlius pasodinu. Auginu tokių ankstyvų kokių 20 vnt, po to kitus jau kovo mėn. pasėsiu, nes bute ant langų ir stiklintam balkone vietos trūksta, ypač kai jie jau didesni, kai suglaudi per daug, krūmeliai nesigauna gražūs. Keletą daigelių galėčiau Vilniuje padovanoti, bet labai jau šalta.
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 03, 13:10)
Pritariu. Ir mano jau turi po du tikrus lapelius, pikiuoti reikia, po to dar kartą į didesnius vazonėlius pasodinu. Auginu tokių ankstyvų kokių 20 vnt, po to kitus jau kovo mėn. pasėsiu, nes bute ant langų ir stiklintam balkone vietos trūksta, ypač kai jie jau didesni, kai suglaudi per daug, krūmeliai nesigauna gražūs.  Keletą daigelių galėčiau Vilniuje padovanoti, bet labai jau šalta.



man dvieju aukstu name truksta palangiu po ispikiavimo smile.gif todel atsilus isnesam ant STALO smile.gif i verandele smile.gif siuo metu visi kurie seti taip pat zemaugiai, aukstaugiai dar laukia turbut kovo men.
p.s. jau lenda pora braskyciu daigeliu vazoniniu , tai geliu nereiks siemet smile.gif nebent snipstas gausis smile.gif) tfu tfu tfu, tuk tuk tuk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 03, 11:31)


Na nebūtume visos pamišę dėl pomidorų, neatkreiptume dėmesio, bet man šis straipsnis kažkaip užkliuvo. schmoll.gif Maniau, kad juodi pomidorai senai išvesti, o pasirodo tik dabar, tai ką mes iki šiol auginome. Šiek tiek paieškojau apie juodų pomidorų ištakas, tai va ką pavyko rasti (rusų kalba):
http://otvet.mail.ru...stion/21496424/
Vieną citatą išversiu: "Juodi pomidorai kilę iš laukinio augalo Lycopersicon cheesmanii, kurio vaisius yra tamsiai žalios spalvos, dryžuotas. Juodi pomidorai vadinami kitaip - "kumato". Jie pasižymi tuo, kad be didelės vitamino C ir antioksidantų koncentacijos dar padidina reptilijų intymų aktyvumą. Pavalgę tokio afrodiziako vėžliai poruojasi daug aktyviau." Čia veiksmas vyksta Pietų Amerikoje. Taip išeina, kad juodų pomidorų nėra, yra atskiras augalas kumato ir jo veislės.
Dar vienos knygos ištraukas radau apie pomidorų istoriją:
http://www.publicant...Demo/667972.htm

Ai dar beskaitinėdama radau, kad pomidorai labai mėgsta, kai tarp jų auga žemuogės, tada, pomidorų vaisiai užauga didesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 03 vasario 2012 - 12:32
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 03, 11:31)

Tobula wub.gif
Atsakyti
Parsinesiau siandien pakiuka Delfinu bigsmile.gif Nu liko Kmicic susimedziot i tada i seklas stengsiuos nebeziuret lotuliukas.gif
Atsakyti
Ex,Blakstiena pagavau jūsų siūstus karvelius,nesulaikė nei šalčiai nei pūgos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 03, 13:30)
man šis straipsnis kažkaip užkliuvo.   

Juodi pomidorai  pasižymi tuo, kad be didelės vitamino C ir antioksidantų koncentacijos dar padidina reptilijų intymų aktyvumą.

Nu kurgi jau neužklius.. rolleyes.gif
Vyrai gal ir ne reptilijos, bet esu tikra, kad perskaitę tokį straipsnį, pasispjaudydami delnus šiltnamius statys ir tik juodus pomidorus sodint prašys... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2012 02 03, 14:16)
pagavau jūsų siūstus karvelius

bigsmile.gif jetau, kaip gerai, o tai jau šiek tiek nervintis pradėjau. Geros sėjos 4u.gif
Atsakyti
mergaites,o jau galima seti velyvesnius pomidorus pvz.Penis, Columbianum,Amant? 4u.gif
Atsakyti