Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 02, 19:09)
tai mes su Casual kaimynės  bigsmile.gif Bet kai būna šiek tiek šilčiau pati visur lakstau, galiu pristatyt kur reikia wink.gif

Nu lėksiu amish sėklų ir pas tave užsuksiu.O aš ,tai išvis už Kauno,bet svečių visada laukiu 4u.gif
Atsakyti
Jau pirmos sėklos pasėtos, šildosi prie radiatoriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 02 02, 17:31)
Ačiū 4u.gif Nusipirkau MARMANDE šiandien pabandymui.  Pagirsit ar išpeiksit juos?

Man patiko 4u.gif Aukštaūgiai, dideli pomidorai, o dėl skonio pagal kiekvieno skonį, man patiko smile.gif
Atsakyti
labas rytas, sveikinasi su jumis paneles Mashotkos biggrin.gif
setos 2012-01-11

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 03, 10:37)
labas rytas, sveikinasi su jumis paneles Mashotkos  biggrin.gif
setos 2012-01-11



ar turit šildomą šiltnamį? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 03, 11:42)
ar turit šildomą šiltnamį?  unsure.gif


nu jo, nes tokiu laiku tik paprikas ir čiliukus dar tik pradeda sėt......... dabar pažiūrėjus pro langą...... tai iš vis į išdygusius pomidorus kaip į ufonautus žiūriu lotuliukas.gif
Atsakyti
nezinau ko taip visos pergyvena tuo paciu klausimu biggrin.gif ne viena meta tokiu laiku paseti mano smile.gif as maziausiai del to pergyvenu smile.gif isnesiu jau su mazais pomidoriukais ir greit raskysim raudonus lotuliukas.gif
Atsakyti
na tai lauksim tolesnių foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 03, 11:57)
na tai lauksim tolesnių foto  smile.gif


veliau kai jau saulelos daugiau nesim i verandele pasisildyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 03, 11:54)
nezinau ko taip visos pergyvena tuo paciu klausimu biggrin.gif  ne viena meta tokiu laiku paseti mano smile.gif

Nepergyvenam - domimės smile.gif Primink, kada tu juos valgai? Balandžio mėnesį?
Atsakyti
I tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 03, 12:19)
Nepergyvenam - domimės smile.gif Primink, kada tu juos valgai? Balandžio mėnesį?

Ex, kiek žinai viskas įmanoma,tik reikia sąlygas turėti mirksiukas.gif
Atsakyti