Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Wo beskaitydama prisiminiau Delfinu gi man reik bigsmile.gif Nu ryt dar karta i Zaliaja stotele eisiu, vel sakys neturim, galiu pasiulyt kitokiu (cia kai Kmicic ieskojau labai jau siule kitokiu) doh.gif O as kitokiu nenoriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 17:26)
Gyvos, ne palapinėj gyvenam smile.gif

Man kartais atrodo, kad as palapinej lotuliukas.gif kai iseinu i lauka, pasirodo, kad ne palapinej g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 02 02, 18:25)
Dėl brooklyn,tai jų neauginčiau.Tolstojaus ,betalux taip pat.


o man visai nieko ax.gif ir brooklyn ir Tolstoju auginsiu biggrin.gif
o kad valgyt neatsitraukiant nuo shiltnamio - shkatulkas ir black krimus, ir black cherrius ir dar visokius biggrin.gif

beje, turiu seklyciu kuriu labai ieskojai (Amish) - jei atvaziuotum iki duru - padovanociau kelias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 02 vasario 2012 - 17:35
QUOTE(Casual @ 2012 02 02, 18:34)
o kad valgyt neatsitraukiant nuo shiltnamio..

g.gif o kodėl aš iki šiol galvojau, kad Black Krim'ai prie vaiskočio nesunoksta ir būna kieti kaip senos baronkos?... kas čia mane gąsdino, kad sulaužysiu savo medinius dantų protezus?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 02, 18:34)
o man visai nieko  ax.gif  ir brooklyn ir Tolstoju auginsiu biggrin.gif
o kad valgyt neatsitraukiant nuo shiltnamio - shkatulkas ir black krimus, ir black cherrius ir dar visokius biggrin.gif

beje, turiu seklyciu kuriu labai ieskojai (Amish) - jei atvaziuotum iki duru - padovanociau kelias  4u.gif

jaučiu tolokai reiktų mint .Dar iki Gaudvilės lėksiu,orams atšilus jeigu priims smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 02 02, 18:03)
jaučiu tolokai reiktų mint .Dar iki Gaudvilės lėksiu,orams atšilus jeigu priims smile.gif .

tai mes su Casual kaimynės bigsmile.gif Bet kai būna šiek tiek šilčiau pati visur lakstau, galiu pristatyt kur reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 17:46)
g.gif o kodėl aš iki šiol galvojau, kad Black Krim'ai prie vaiskočio nesunoksta ir būna kieti kaip senos baronkos?... kas čia mane gąsdino, kad sulaužysiu savo medinius dantų protezus?.. unsure.gif



Nesunoksta. bet ne visi. o apie kietuma, tai nzn, is gal sesiu daigu ne vienas tokio neuzaugino.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 02 02, 19:03)
jaučiu tolokai reiktų mint .Dar iki Gaudvilės lėksiu,orams atšilus jeigu priims smile.gif .


jau kazkada buvai smile.gif

parashysiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 02 02, 18:25)
Vieno gana.Pas mane pernai užaugo labai platus krūmas ,pomidorų tikrai labai daug.
Augo grunte.Labai derlingi,bet nelabai skanūs.
Dėl brooklyn,tai jų neauginčiau.Tolstojaus ,betalux taip pat.Colibri,delfinus auginsiu.Jie gausiai dera,bet tikrai ne iš tų,kuriuos valgyčiau vienus  biggrin.gif Sungold nepamirškite kas turite vaikų  4u.gif .

g.gif o tai kuris skanus g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 02 02, 11:36)
Merginos,dar nesėjat vyšninių pomidoriukų? Nusipirkau Black Chery,rašo žemaūgiai.Šiemet jų  nesodinsiu į šiltnamį,lai augs dideliam vazone,lauke arba jei ne kokia vasara bus,tai apsigyvens verandoje  ax.gif

Aš jau pasėjau vakar ir ne tik Black cherry, o dar Aztec ir bajaja.
laukiu kada sudygs. Auginsiu vazonuose
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 02, 15:17)
....
GARGAMELIAI
OLA POLKA
MALINOWY OZAROVSKI
NEVSKIJ
MARUSIA
Galiu pasigirt sudygo jau kai kurios paprikos setos 24d sausio.

O GARGAMELIAI ar ankstyvi ar ne? turiu kelias sėklytes iš pomidoro išdžiovinus, jie ko gero nehibridiniai ?
Atsakyti
tai va kas black cherry žemaūgius ŽC išpirko!
šiandien užsukau pažiūrėt, gal jau atvežė vėl, tai ne tai kad čerių dar neatvežė, o jau ir bajaja baigėsi. gerai, kad pirkau seniau.

kažkaip kmicic įkrito į krepšį netyčia. duosiu mamai. jie nesupras, kodėl tiek rūšių reikia augint, kai seniau jai pakako vienos Raisos biggrin.gif na ir šio bei to ko kaimynai pamėtėja... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 02 vasario 2012 - 21:51
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 02, 19:48)
O GARGAMELIAI  ar ankstyvi ar ne? turiu kelias sėklytes iš pomidoro išdžiovinus, jie ko gero nehibridiniai ?


As pati irgi is pirktu ankstyva pavasari issiemiau ir issidziovinau ,kaip supratau is pardavejos jie ankstyvi ir lenkijoj labai populiarus.Bus matyt kas gausis ,pasisejau 4 seklas.
Atsakyti