Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O man noro pomidoru seti tikrai dar nera.. anksti.. gerokai anksti g.gif Tikrai ne ankciau nei po menesio sesiu ax.gif
Jei nervai nelaiko ir norisi nagus i zeme kisti-yra gi ka seti dabar.. ciliukai, paprikos, baklazanai, braskes, zemuoges, porai..
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 02, 13:52)
Jei norisi nagus i zeme kisti-yra gi ka seti dabar..

Ne dėl juodų panagių čia pamišimas biggrin.gif labai noriu kuo greičiau šviežių pomidorų nusiskint.. doh.gif
Paprikas ryt sėsiu, galgi nieks nesutrukdys.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 12:57)
Ne dėl juodų panagių čia pamišimas biggrin.gif labai noriu kuo greičiau šviežių pomidorų nusiskint.. doh.gif
Paprikas ryt sėsiu, galgi nieks nesutrukdys.. smile.gif

As ir noreciau svieziu pomidoru, ir ne tik, kuo greiciau.. bet.. o.. taciau...
Iki siol akyse stovi smustinis su juoda duona, sviestu ir pomidoru doh.gif
Atsakyti
Sakot ir vyšninius dar anksti sėt g.gif
Atsakyti
Pernai metais lygiai taip pat rankos niežtėjo, tai buvau pasėjus Tumbling Tom Yelow ir Cherry Falls sausio 10 dieną, tai pirmą pomidoriuką nusiskyniau gegužės 4 dieną, mano manymu labai vėlai, bet reikia sąžiningai prisipažinti, kad aš jų nepopinau, netgi greičiau kamavau, persodinau tik vieną kartą ir į mažiukus 10 ant 10 vazoniukus, kartais ir nedalaistyti būdavo, taip jie pas mane ir merdėjo ant palangės. Jei daugiau priežiūros būtų buvę tai gal ir anksčiau derliaus būčiau sulaukus, bet prasidėjus didžiajai sėjai kitų pomidorų, šie nukeliavo į antrą planą. Šiemet žadu pasisėti porą trejetą kokių nedidukų pomidoriukų vasario vidury, kad galėčiau panešioti į šiltnamį kai atšils.
Atsakyti
ačiū nuraminot,o tai jau maniau visai atsilikau nuo pomidorinio grafiko doh.gif biški ne į temą,gal žinot kada papriką sėti,kada geras laikas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 02, 13:07)
ačiū nuraminot,o tai jau maniau visai atsilikau nuo pomidorinio grafiko doh.gif  biški ne į temą,gal žinot kada papriką sėti,kada geras laikas? blush2.gif


Jei ne į temą, tai ne į temą. Iki pirmadienio labai geras laikas sėjai, o kitą savaitę labai geros dienos 9-10. Vėliau mėnulis dils ir bus geros dienos sodinti ar sėti šakniavaisiam, gumbam. Mėnesio gale mėnulis bus vėl jaunas, 27-28 dienos labai geros sėjai. Čia tik mano nuomonė, prašau neužmėtyti supuvusiais pomidorais, remiuosi mėnulio kalendoriumi ir mėnulio padėtimi zodiako ženkluose (mano nuomonė ne visada sutampa su sodų kalendorių nuomone).
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 02, 13:20)
Jei ne į temą, tai ne į temą. Iki pirmadienio labai geras laikas sėjai, o kitą savaitę labai geros dienos 9-10. Vėliau mėnulis dils ir bus geros dienos sodinti ar sėti šakniavaisiam, gumbam. Mėnesio gale  mėnulis bus vėl jaunas, 27-28 dienos labai geros sėjai. Čia tik mano nuomonė, prašau neužmėtyti supuvusiais pomidorais, remiuosi mėnulio kalendoriumi ir mėnulio padėtimi zodiako ženkluose (mano nuomonė ne visada sutampa su sodų kalendorių nuomone).


Super thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Irid,labai ačiū už naudingą informaciją 4u.gif dažnai ji būna tikslesnė,nei rašo žurnaluose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 02, 13:20)
Jei ne į temą, tai ne į temą. Iki pirmadienio labai geras laikas sėjai, o kitą savaitę labai geros dienos 9-10. Vėliau mėnulis dils ir bus geros dienos sodinti ar sėti šakniavaisiam, gumbam. Mėnesio gale  mėnulis bus vėl jaunas, 27-28 dienos labai geros sėjai. Čia tik mano nuomonė, prašau neužmėtyti supuvusiais pomidorais, remiuosi mėnulio kalendoriumi ir mėnulio padėtimi zodiako ženkluose (mano nuomonė ne visada sutampa su sodų kalendorių nuomone).



nu as daba kai paklausiu.... O porai, tai cia sakniavaisiai ar kas? blush2.gif Galit juoktis is ant cemento uzaugusios, i zeme nagus ikisusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 02 02, 14:42)
nu as daba kai paklausiu.... O porai, tai cia sakniavaisiai ar kas?  blush2.gif  Galit juoktis is ant cemento uzaugusios, i zeme nagus ikisusios  biggrin.gif



manyciau , kad ne 4u.gif sakniavaisiai tai bulves, morkos, burokai, ridikai ir t.t.
poras pagal valgomosios dalies lokacija turetu but draugas visokioms salotoms gal g.gif .... nors siaip lyg gimine svogunams ... ale kad po zeme nieko valgomo neturi g.gif
p.s. atsakymas irgi "nuo cemento" biggrin.gif

P.P.S. Dzine, tau seklytes supakavau - jei apsigalvosi- duok zinot- shluosiu i shiukslyna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 02 vasario 2012 - 13:49
sveikos, pomidorcikes 4u.gif

vakarop ikelsiu parodyti savo sudygusius draugelius biggrin.gif
Atsakyti