Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lusasita @ 2012 02 01, 19:18)
sveikos pomidorinnkes... matyt jau daugeli metu auginate pomidorus ir turite savo avoritus skoniu  , atsparumu ligoms, ir t.t.

Gal galit parasyti savo favoritus 4u.gif  ir kur ju seklyciu ieskot  4u.gif


kad tie favoritai pas kiekvieną skirtingi smile.gif
Bemaž vieningi puikaus skonio favoritai - Corazon. Vyšniniai - Sweet million (laabai derligi ir skanūs).
Man dar patinka Colibri, Florenzia, Delfine ir Fantasio. Išvardinau vien hibridus, nes jie pakankamai atsparūs temperatūrų svyravimams, derlingi ir mažiau serga smile.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 22:22)
kad tie favoritai pas kiekvieną skirtingi  smile.gif
Bemaž vieningi puikaus skonio favoritai - Corazon. Vyšniniai - Sweet million (laabai derligi ir skanūs).
Man dar patinka Colibri, Florenzia, Delfine ir Fantasio.  Išvardinau vien hibridus, nes jie pakankamai atsparūs temperatūrų svyravimams, derlingi ir mažiau serga  smile.gif


dekuj ,saintlina 4u.gif
bet toki negirdeti nematyti g.gif
kasmet vis bandau kazka naujo inest i siltnami, na bet kazkokiu 'stebuklingu' dar neradau ...
seniau auginom ACE tai dziugino derliumi kekmis pomidoru gausa bei pomidoro groziu bei skoniu .
pernai tolstoj sejau- sodinau... nu bet toki auksti uzaugo kad dvigubai lenkt reikejo... vaisiu daug, bet skonis ne super toks . g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 02, 01:07)
bet toki negirdeti nematyti  g.gif
na bet  kazkokiu 'stebuklingu' dar neradau ...

pernai tolstoj sejau- sodinau... nu bet toki auksti uzaugo kad dvigubai lenkt reikejo... vaisiu daug, bet skonis ne super toks . g.gif

Visos išvardintos veislės tikrai jau nenaujos, sakyčiau, netgi senos. Matyt, nelabai domėjaisi, nes sėklų parduotuvės tiesiog užverstos visokiausių pavadinimų sėklomis.

"Stebuklingų" sėklų ir nerasi. Tiesiog reik bandyti atrasti mėgiamą veislę ieškojimo, ragavimo būdu. Kas vienam skanu, tau gali būti visai neskanu... Taip kaip ir su Tolstoj pomidorais - man jie labai skanūs, ilgai, gausiai dera, o ko jums jie neįtiko, nesuprantama... g.gif Kad lankstyt dvigubus reikėjo? Jie aukštaūgiai. Jei per aukšti, tuomet ieškokit žemaūgių ir problema bus išspręsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 02 vasario 2012 - 08:42
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 08:39)
Taip kaip ir su Tolstoj pomidorais - man jie labai skanūs, ilgai, gausiai dera..


ahaaa - griebiu už gerklės biggrin.gif A ko nebeaugini Tolstojaus, jei tokie geri? Aišku, todėl, kad geresnių yra biggrin.gif
Aš va apie juos vis pagalvoju, paspoksau į foto, bet pirkti kažkodėl nesiryžtu. Tiek to, užteks tų, kuriuos atsirinkau rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos,dar nesėjat vyšninių pomidoriukų? Nusipirkau Black Chery,rašo žemaūgiai.Šiemet jų nesodinsiu į šiltnamį,lai augs dideliam vazone,lauke arba jei ne kokia vasara bus,tai apsigyvens verandoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 02, 10:59)
ahaaa - griebiu už gerklės  biggrin.gif  A ko nebeaugini Tolstojaus, jei tokie geri?

Auginau, nusibodo.. ant Delfinų užsiroviau biggrin.gif
Eisiu pasisėt keletą sėklų Olos Polkos, jau nebeištveriu, guli sėklos panosėj. Būčiau vakar pasisėjusi, jei ne Irid zababonai.. įtikėjau biggrin.gif

Mačiau IKI pardėj yra Kumato pomidorų, rezgu mintį nusipirkt kilogramą.. nežinau, rodos, jei neparagausiu tuoj pat pomidorų, susirgsiu..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 08:39)
Visos išvardintos veislės tikrai jau nenaujos, sakyčiau, netgi senos. Matyt, nelabai domėjaisi, nes sėklų parduotuvės tiesiog užverstos visokiausių pavadinimų sėklomis.

"Stebuklingų" sėklų ir nerasi. Tiesiog reik bandyti atrasti mėgiamą veislę ieškojimo, ragavimo būdu. Kas vienam skanu, tau gali būti visai neskanu... Taip kaip ir su Tolstoj pomidorais - man jie labai skanūs, ilgai, gausiai dera, o ko jums jie neįtiko, nesuprantama... g.gif Kad lankstyt dvigubus reikėjo? Jie aukštaūgiai. Jei per aukšti, tuomet ieškokit žemaūgių ir problema bus išspręsta smile.gif


na soda ir siltnami turim jau 22 metai... o kad nesidomejau , tas tiesa. eini, perki seklas is turgaus ar is parduotuves , seji, augini. Neauginu 100 rusiu iskart. 3 - 5 rusys. kartais pasiteisina, kartais ne...

aukstaugiai dauguma visi, bet vienu ugis iki 2 m, o kitu kaip tolstoj gal jau ir virs 3 gavosi smile.gif

o norisi tokiu, kad ne vien lapai augtu ,o ir vaisiu kekes butu smile.gif
pvz Roma, grazus pailgi, krumai veslus, bet pomidoru gausa visai nepasizymejo...
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 02, 13:29)
o norisi tokiu, kad ne vien lapai augtu ,o ir vaisiu kekes butu smile.gif
pvz Roma, grazus pailgi, krumai veslus, bet pomidoru gausa visai nepasizymejo...

tai šimto rūšių tikrai nereik iškart užsilėšt augint smile.gif Kasmet vis išbandyk iš nuojautos kokias nors veisles, paskui taip palaipsniui atsirinksi skanesniausius pomidorus. Tolstoj, ir visi Saintlinos išvardinti yra irgi labai aukšti, neriboto augimo. Jei šiltnamis neaukštas, tai gal geriau tau ieškot žemaūgių?

Beje, aukštaūgiai dera kekėmis ir derėjimas būna iki pat šalnų. Žemaūgių derėjimas trumpesnis, kartais ir negausus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 02 vasario 2012 - 12:38
Sveikos merginos,pagaliau galiu vėl su jumis bendrauti thumbup.gif o kiek prirasėt kol manes nebuvo,dvi dienas skaičiau,ir tai ne viską ax.gif žiūriu jau sėjat pomidorus,aš bijau,ar ne per anksti g.gif mano šiltnamis medinis,dengtas plėvele,ar neišstyps daigai kol ateis laikas šiltnamin keliaut?o rankos kaip niežti,na bent ką nors i žemę įkišti,vakar kaktusą persodinau-nepadėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 02, 12:29)

o norisi tokiu, kad ne vien lapai augtu ,o ir vaisiu kekes butu smile.gif
pvz Roma, grazus pailgi, krumai veslus, bet pomidoru gausa visai nepasizymejo...


Jei norit gausiai derančių žemaūgių, auginkit Kmicic mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2012 02 02, 12:37)
Tolstoj, ir visi Saintlinos išvardinti yra irgi labai aukšti, neriboto augimo.


neriboto augimo yra gėris.. gal kaip pupa ir iki dangaus užaugs kada..
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 02, 13:40)
žiūriu jau sėjat pomidorus,aš bijau,ar ne per anksti  g.gif 

Palina, nesėjam dar, nelaikas, čia aš viena tokia nenormali... bet pasisėsiu tik kokias 3-5 sėklutes. Auginsiu vazone, gal kibire.. tampysiu juos ieškodama geresnės vietos, jei sėkmingai daigai augs ir sulauks pavasario, sodinsiu į šiltnamį..
Atsakyti
Sėsiu ir aš savaitgalį žemuosius blek čerius kelis, o tai nervai nebelaiko jau.
Atsakyti