Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Madmuazele, ne iš Jūsų, iš Sibiro gavau. Džiaugiuosi, kad atėjo, nes dviejų taip ir nesulaukiau..kažkur nusėdo.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 19:31)


net bazilikai dar tebestovi ant palanges nuo pernai ... pomidorai parduotuviniai neskanus tai net ner su kuom tu baziliku nuvalgyt  g.gif




Bazilikus į arbatėlę wub.gif Paklausk dėdės googlo, jis papasakos daug gerų dalykų apie tai wink.gif
Atsakyti
verysad.gif nu bet ir šalta...aš jau dabar kažkaip pagalvojau , kad sušals mano vaiskrūmiai ir braškės... verysad.gif ne tiek daug sniego tokiems šalčiams...nors ir uždengiau , bet vistiek gi žemė turbūt giliai jau įšalo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 01, 19:36)
Oi, nugi vaikustės vaizdelis - juodos duonos riekė, sviestuku užtepta ir pomidoras kitoj rankoj  wub.gif


Nors vienas malonus vaizdelis šį vakarą biggrin.gif
O tai einu miegot mintyse apie grambuolius ir kurklius biggrin.gif
Nu blyn,nualpčiau savo darže tokius padarus pamačius cool.gif tfu tfu tfu.

Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 21:03)
verysad.gif nu bet ir šalta...aš jau dabar kažkaip pagalvojau , kad sušals mano vaiskrūmiai ir braškės... verysad.gif ne tiek daug sniego tokiems šalčiams...nors ir uždengiau , bet vistiek gi žemė turbūt giliai jau įšalo... verysad.gif


Mano braškėm jaučiu amen.Nes visos buvo jau kuo gražiausiai "išsprogę",kaip pavasarį.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 02 01, 22:06)
Nors vienas malonus vaizdelis šį vakarą biggrin.gif
O tai einu miegot mintyse apie grambuolius ir kurklius biggrin.gif
Nu blyn,nualpčiau savo darže tokius padarus pamačius cool.gif tfu tfu tfu.

Papildyta:
Mano braškėm jaučiu amen.Nes visos buvo jau kuo gražiausiai "išsprogę",kaip pavasarį.

verysad.gif o aš savų neištyrinėjau iki užsnigo...nu taip gaila bus , visos šviežiai susodintos buvo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 22:07)
verysad.gif o aš savų neištyrinėjau iki užsnigo...nu taip gaila bus , visos šviežiai susodintos buvo... verysad.gif

Taigi sniego yra pakankamai, nieko nenutiks joms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 02 01, 22:17)
Taigi sniego yra pakankamai, nieko nenutiks joms  4u.gif

unsure.gif ar tikrai...man atrodo neperdaugiausiai sniego...nu reik turėt vilties rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 02 01, 21:06)
Nors vienas malonus vaizdelis šį vakarą biggrin.gif
O tai einu miegot mintyse apie grambuolius ir kurklius biggrin.gif



nu o as ka sakau blink.gif Baisu bus ir i tema uzeit, nes saldziam miegui atia atia cia paskaicius ir vaizdingu iliustraciju stambiu planu prisiziurejus unsure.gif

Atsakyti
Chm gal jau sniego reik į šiltnamį prikast?
Pirmai nekasiau,nes morkos ten gyveno dėžutėse pridengtos,bet išsigandau kad neperšaltų į rūsį šiandien sunešiau,kai atšils vėl tempsiu atgal,nes rūsyje suvys, suges ir bus niekam netinkamos
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 02 01, 20:08)
Madmuazele, ne iš Jūsų, iš Sibiro gavau. Džiaugiuosi, kad atėjo, nes dviejų taip ir nesulaukiau..kažkur nusėdo.

aaa. as ir pamaniau...ryt mano siuntinukas turetu pasiekti.
Prasyciau be Jus mirksiukas.gif Nesu jau labai sena lotuliukas.gif

QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 21:03)
verysad.gif nu bet ir šalta...aš jau dabar kažkaip pagalvojau , kad sušals mano vaiskrūmiai ir braškės... verysad.gif ne tiek daug sniego tokiems šalčiams...nors ir uždengiau , bet vistiek gi žemė turbūt giliai jau įšalo... verysad.gif


Net nepagalvojau... negi braskes gali nusalti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 01 vasario 2012 - 21:51
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 01, 21:50)

Net nepagalvojau... negi braskes gali nusalti g.gif


nee, braškėms nieko nenutiks. Dvi praėjusios žiemos tikrai vasariškais orais nedžiugino, o jos auga kaip augo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 21:54)
nee, braškėms nieko nenutiks. Dvi praėjusios žiemos tikrai vasariškais orais nedžiugino, o jos auga kaip augo.

Gerai... nesuksiu galvos tada ir eisiu ramiai miegot.. bigsmile.gif O tai butu gaila-taip svajojau kaip mano biciukai uogu nepasidalins cool.gif
Atsakyti