Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2012 01 29, 19:30)
net neabejoju kad cia apskritai visas kolektyvas "niezhais" sergantis  lotuliukas.gif
vazoninius tai itariu kad merginos jau ir seti bando, ar ne?  g.gif
Papildyta:

gun_bandana.gif
tpiu-tpiu-tpiu  dar prikalbesi  doh.gif

buvau Slovakijoj nuo stendo bent 7 pokucius susirinkus (geltoni dideli pailgi, rantuoti dideli raudoni, ir t.t.), bet sudejau visus atgal - ypac gerai suveike tai kad kainos apie 1,50- 3,50 euru  blush2.gif
nuotraukos visu grazios graziausios, o pavadinimo anei vieno girdeto  schmoll.gif  ir hibridai ir nehibridai..... ech  rolleyes.gif  taip ir nesuzinosiu kokio gerio netekau  biggrin.gif

zodziu, neprisipirkau  cool.gif
(p.s. bet kmicicu uz 59 sentus visgi priglaudziau net negalvodama  blush2.gif )


cool.gif kaip tu taip galėjai pasielgti...taigi nors vieną būtum parsivežus , būtų koks ekskliuzyvas...visos prašytume jo iš tavęs...o dabar...netekom kokio malonumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 29, 18:30)
vat as irgi apie tai pagalvojau...pernai kai Marfas siuntinejomes tai irgi saltukas spaude,bijojom,kad ne persaltu,bet pasirodo dar geriau,uzsigrudina smile.gif


spaust tai spaude, bet -30 lyg ir nebuvo... smile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif oj ...ką dar prisiminiau...Ex , ar išdygo tavo antikvarinės sėklytės rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
4-nį buvau Kalvarijų turguj, tai "bobutė" naujų sėklų dar neturi, neatvežė. Jei ką, su žiūronais galiu dažlibint iki jos kiosko lotuliukas.gif
Atsakyti
kokia grazi temuke thumbup.gif
O as siandien dar pora rusiu parsinesiau(sweet millon ir tolstoj), jau nedaug tektruksta iki pilno saraso smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 29, 18:17)
blush2.gif dar noriu pasklausti-o kiek jums telpa jame daigų ax.gif

jei gerai prisimenu pernai buvo 68 g.gif bet aš dar į tarpus ridikėlių, salotų, špinatų sėjau, kol pomidorai maži buvo smile.gif ir serenčius sodinau jų neskaičiuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2012 01 29, 19:39)
jei gerai prisimenu pernai buvo 68 g.gif bet aš dar į tarpus ridikėlių, salotų, špinatų sėjau, kol pomidorai maži buvo smile.gif  ir serenčius sodinau jų neskaičiuoju biggrin.gif

4u.gif dėkui...imsiuosi dabar skaičiavimų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 29, 18:47)
Aš planuoju didžiąją daugumą susėti nuo kovo 8 iki 15  4u.gif


as suseju visus iki kovo 8, pagal vienos senos bobules "zababonus".
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2012 01 29, 19:41)
as suseju visus iki kovo 8, pagal vienos senos bobules "zababonus".

g.gif šiaip tai jo...iki 10 kovo tipo reik pasėt...bet galvoju , na jeigu dabar ta žiema dar ilgai bus...labai peraugs...aš gal dar kiek vėliau sėsiu...
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 29, 19:37)
jau nedaug tektruksta iki pilno saraso smile.gif.


o pilnas sarashas tai kiek ? bigsmile.gif
Atsakyti
Casual, pavadinimus reikia išsiverst, pvz Volovsko srce - jaučio ( ar buliaus) širdis ir t.t. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 29, 19:32)
spaust tai spaude, bet -30 lyg ir nebuvo... smile.gif

tai kad pas mane siuo metu -15,o tai kazkur jau turit -30?
Atsakyti