Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Regila @ 2012 02 01, 11:13)
O aš džiaugsmo pilna, nes šiandien atkeliavo labai lauktos sėklytės pomidorų ir paprikų. Aprašymai superiniai. Jau rūpi sėt, laukt derliaus.


papasakok kokios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 02 01, 10:15)
o sesi iskart i siltnami?


sesiu i dezutes, kurios bus siltnamyje. Veliau bus persodinti i lauka smile.gif
Atsakyti
Sveikos ,pomidorininkes 4u.gif hi.gif
sveikinu su artejanciu pomidoru sejos sezonu bigsmile.gif
Labai noreciau isigyti balkoniniu svyranciu pom.seklyciu ax.gif kazkuriais metais maciau augino juos. pardoskese tokiu neatsirade..gal zinot kur pasidomet g.gif smile.gif
Atsakyti
Aš svyrančius pomidorus pirkau iš E-Sėklos http://www.e-seklos....s/darzoves?p=11
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 01, 08:47)
Ir tu nesėk, a mažu tikrai sugrauš sėklas.. unsure.gif prieš mėnesį pasėjau citrinų sėklas, trečiadienis buvo, gruodžio 14, tai pusę jų sugraužė kirminukai, radau sėklų viduje.. blink.gif

g.gif g.gif g.gif
Na gerai mirksiukas.gif , klausau smile.gif
Atsakyti
unsure.gif oho...šiaip tai aš pirmąkart taip girdžiu...o tai čia visus trečiadienius liečia ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2012 02 01, 12:38)
Aš svyrančius pomidorus pirkau iš E-Sėklos http://www.e-seklos....s/darzoves?p=11

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 11:49)
unsure.gif oho...šiaip tai aš pirmąkart taip girdžiu...o tai čia visus trečiadienius liečia ar kaip g.gif


taip suprantu, kad apie visus metu treciadienius blink.gif
Bet as niekad nekreipiau demesio, nes budavo, kad tokios dienos ir savaitgaliais ispuldavo. Na kaip sedet rankas sudejus sestadieni ar sekmadieni, kai fiziskai neimanoma susodint perdien? Negi lauksi dar savaite ir vel tik viena diena sesi/sodinsi?
Cia tik Ex dabar subalamutijo su savo citrinom, siaipgi niekad i galva neemiau ir niekad nieks seklu nesugrauzdavo.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 11:49)
unsure.gif oho...šiaip tai aš pirmąkart taip girdžiu...o tai čia visus trečiadienius liečia ar kaip g.gif


Šiemet tai liečia visus trečiadienius, pernai kirminų dienos buvo antradieniai. Jei atmintis manęs neapgauna kažkuri forumietė pernai metais sakė sės (o gal pasėjus jau buvo) antradienį ir stebės ar tikrai kirminai ėda. Įdomu būtų sužinoti stebėjimų rezultatus, gal kas atsilieps ir papasakos.
Kirminų dienos priklauso nuo sausio 25 dienos savaitės dienos. Kokia savaitės diena buvo sausio 25, tos dienos ir bus kirminų dienos visus einamus metus. Tai lietuvių liaudies tautosaka, "močiučių pasakėlės" ir t. t. Tikėti ar ne kiekvienas pasirenka pats. drinks_cheers.gif
Atsakyti
aha, dar reiktų teletaipu grambuolio lervoms pranešt apie pasikeitusią dieną ir kad tik tą dieną gali graužt šaknis. Daugiau jokie kirminai darže nepridaro jokių nuostolių tongue.gif .

Mano davatkėlės wub.gif dar ir sekmadieniais bamba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 13:23)
Cia tik Ex dabar subalamutijo su savo citrinom, siaipgi niekad i galva neemiau ir niekad nieks seklu nesugrauzdavo.

Nu tep, visus šunis ant Ex pakart... blink.gif ir aš niekad nekreipiau dėmesio, bet kai Irid parašė, žvilgterėjau kada tas citrinas sėjau, akurat, trečiadienis.. bet ir antradienį jas sėjau - ne visas spėjau, tai pabaigiau trečiadienį... vo tau boba devintinės - sėklos suėstos... unsure.gif

QUOTE(irid @ 2012 02 01, 13:26)
Šiemet tai liečia visus trečiadienius, pernai kirminų dienos buvo antradieniai. Įdomu būtų sužinoti stebėjimų rezultatus, gal kas atsilieps ir papasakos.
Tikėti ar ne kiekvienas pasirenka pats. drinks_cheers.gif

Jau papasakojau - suėdė... tik nežinau kurias - antradienio ar trečiadienio sėjos lotuliukas.gif reiškia reik vistiek tikėt..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 01, 13:08)
Nu tep, visus šunis ant Ex pakart...  blink.gif ir aš niekad nekreipiau dėmesio, bet kai Irid parašė, žvilgterėjau kada tas citrinas sėjau, akurat, trečiadienis.. bet ir antradienį jas sėjau - ne visas spėjau, tai pabaigiau trečiadienį... vo tau boba devintinės - sėklos suėstos... unsure.gif
Jau papasakojau - suėdė... tik nežinau kurias - antradienio ar trečiadienio sėjos lotuliukas.gif reiškia reik vistiek tikėt..

tai kad gruodi turejo antradienines seklas est lotuliukas.gif nzn, nelabai norisi tiket, bet as irgi nesodinu tom dienom kurio atseit kirminines doh.gif matyt suzinojus pati labiau itiki tai ir puola kirminai doh.gif lotuliukas.gif arba bent buna paguoda kodel nesudygo, kirminai kalti lieka lotuliukas.gif
nusipirkau siandien shetelige Tolstoi ir Minibell seklu, tai jau norisiset biggrin.gif bet tikiuos pavyks iskentet iki kovo doh.gif blush2.gif
Atsakyti