Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 09:25)
biggrin.gif o aš vakar pasėjau...tiek užėjo noras... pasėjau- 6 paprikutes...

paprikas sėt jau beveik ir laikas. Iki vasario 7 d. visada jas pasėju.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 01, 09:31)
paprikas sėt jau beveik ir laikas. Iki vasario 7 d. visada jas pasėju.

ax.gif aha...bet dar gi savaitė iki tol...dabar kitas sėsiu po truputį , kol visas susėsiu , nes išėjo sąrašas 49 vienetai... rolleyes.gif gal dar kurios neišdygs , tai bus galima atsėti dar...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 09:33)
sąrašas 49 vienetai... rolleyes.gif

a ko jau čia toks europietiškas skaičius? kad mažiau atrodytų? biggrin.gif kaip kokioj pardėj kaina... niekaip iki lyginio skaičiaus nedatempia... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 01, 09:36)
a ko jau čia toks europietiškas skaičius? kad mažiau atrodytų?  biggrin.gif kaip kokioj pardėj kaina... niekaip iki lyginio skaičiaus nedatempia... lotuliukas.gif

g.gif lotuliukas.gif tai , nežinau , tiek išėjo , kai suskaičiavau ...Nors , bendrai , tai tu čia teisi...reiks ir pomidorų daryt keliasdešit devynis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 01 vasario 2012 - 08:39
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 09:33)
kol visas susėsiu , nes išėjo sąrašas 49 vienetai...


ir ko gero visos skirtingos? biggrin.gif

zemes balkone palikau doh.gif itariu bus sushale.......
paprikas kokias 10 sesiu, na gal 14....... nepalygint su pomidorais biggrin.gif

ko gero bandysiu koki viena visgi vazoninuka pasiseti .... ne del derliaus... tiesiog siaip akis pradziugint i zaluma ziurint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 09:39)
ir ko gero visos skirtingos?  biggrin.gif

zemes balkone palikau  doh.gif  itariu bus sushale.......
paprikas kokias 10 sesiu, na gal 14....... nepalygint su pomidorais  biggrin.gif

ko gero bandysiu koki viena visgi vazoninuka pasiseti .... ne del derliaus... tiesiog siaip akis pradziugint i zaluma ziurint  rolleyes.gif

ax.gif kai kurių po 2 vienetus , maksimum po 5...yra tokių , kur yra lietuviško išfasavimo ir anglų...ir pasėsiu ir tų ir tų...žiūrėsiu ar bus vienodos...o dar nežiniukų pernykščių , kur man labai patiko...tai va ir susidarė... ax.gif Vienžo , iš viso 17 pozicijų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 01 vasario 2012 - 08:44
mano vazoninukai jau galvas kiša.. Kas čia per skubėjimas - sekmadienį pasėti, šiandien jau stypso.. ir ką dabar per tokius šalčius reiks su anais daryt? unsure.gif Negalėjo patupėt dar šiltai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 09:46)
mano vazoninukai jau galvas kiša.. Kas čia per skubėjimas - sekmadienį pasėti, šiandien jau stypso.. ir ką dabar per tokius šalčius reiks su anais daryt?  unsure.gif  Negalėjo patupėt dar šiltai  doh.gif

4u.gif tai jau kita savaitė nebus šalta...
Atsakyti
jau paprikas sejat??? okis, reik ir man tada:)

ai, isdygo tie svogunai keli, o ka daryt jei keli isdygo taip normal jau, o kiti dar ilsisi??? nekist po radiatoriumi?? g.gif jauciu kad per anksti jie man isdygo>>> g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 01 vasario 2012 - 08:59
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 08:51)
4u.gif tai jau kita savaitė nebus šalta...


einu jiems pasakysiu, kad tegu turi vilties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 02 01, 09:58)
jau paprikas sejat??? okis, reik ir man tada:)

ai, isdygo  tie svogunai keli, o ka daryt jei keli isdygo taip normal jau, o kiti dar ilsisi???  nekist po radiatoriumi?? g.gif jauciu kad per anksti jie man isdygo>>> g.gif

ax.gif nu prirašysiu vėl ne į temą...o man svogūnų išdygo tik viena veislė , raudoni, o kiti mėlyni ir babtų didieji nesudygo...jaučiu ir nesudygs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 09:02)
ax.gif nu prirašysiu vėl ne į temą...o man svogūnų išdygo tik viena veislė , raudoni, o kiti mėlyni ir babtų didieji nesudygo...jaučiu ir nesudygs verysad.gif

blem ir as dadesiu ne i tema blush2.gif man sudygo raudoni keli, keli elista , keli kelsae.bat sakau po kelis visu, o sejau tai nemazai:) lotuliukas.gif tai ir mastau ka daryt....,
Atsakyti