Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(tany @ 2012 01 31, 19:24)
gal kas detaliau papasokotu wink.gif. Del ko lazybos buvo?


jei Ex sumažins perpus būsimų pomidorinių augintinių skaičių, aš duosiu savo skriblių pri..ikt, o Casual tokio stebuklo atveju pažadėjo pusę savo derliaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 31, 20:13)
paštu,kvepiantis siuntinukas,dar dilgėlyne sulaistykit,kad svoris didesnis ir kvapas macnesnis būtų hihihi.gif


opasno blink.gif Dar pasigvieš koks pašto darbuotojas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 31, 20:29)
auginau siltnami ,kaip paprasta pomidora

ax.gif jau gundausi dar ir ant šito...bet gal aukšto reik šiltnamio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo @ 2012 01 31, 19:43)
Sveikos mergaites rolleyes.gif

Ieškau Marissa pomidorų sėklų, bet niekur negaliu rast doh.gif  Gal jūs kur nors matėt jų pirkt?  g.gif


Pernai tikrai pirkau Schetelige, o šiemet kažkur internetinėj prekyboj mačiau mastau.gif
Va, čia http://www.sodui.lt/Produktai-683.html
Katalogą parsisųsk 2012 metų, rasi Marissą.
Tik galiu pasakyt, kad stebuklo jokio iš jų nėra..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 31, 21:23)
jei Ex sumažins perpus būsimų pomidorinių augintinių skaičių, aš duosiu savo skriblių pri..ikt, o Casual tokio stebuklo atveju pažadėjo pusę savo derliaus  smile.gif
Papildyta:
opasno  blink.gif  Dar pasigvieš koks pašto darbuotojas  cool.gif

lotuliukas.gif greičiau jau apkaltins terorizmu...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 20:31)
Asesė turbūt jau mane seka savo antenas ištempusi.. aūūū.. Ases... ploja.gif ar sėsi, ar tingėsi?

Sėsiu sėsiu pioneers.gif pioneers.gif Jau 5 Ola polkos sėklytės šaldytuvo procedūras baigia praeit smile.gif marods, kad viena neišgyvens: bo jau labai nekantri, žvalgos galvą iš kevalo iškišus ax.gif
Atsakyti
Kaip tai ryt sėsit? Taigi ryt trečiadienis, o šiemet trečiadieniai yra kirminų dienos, vat lotuliukas.gif
Kentėkit iki ketvirtadienio biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, fitoftorozė - maras? Jei taip, tai radau dar vieną veislę ant kurios pakuotės rašo, kad atspari. Grot. Utionok pernai po atviru dangum įrodė, kad atsparus. Be lapų veik likęs buvo, bet vaisai iki pat šalnų noko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 01 31, 23:39)
Kaip tai ryt sėsit? Taigi ryt trečiadienis, o šiemet trečiadieniai yra kirminų dienos, vat lotuliukas.gif
Kentėkit iki ketvirtadienio  biggrin.gif

Ale eik - kur čia rasi tų kirminų, kai toks šaltis lauke tongue.gif Nei trečiadienį nei penktadienį nerasi dabar tongue.gif
Atsakyti
deja, aš parsinešiau žemių iš daržo ir radau slieką gyvą
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 01 31, 23:39)
Kaip tai ryt sėsit? Taigi ryt trečiadienis, o šiemet trečiadieniai yra kirminų dienos, vat lotuliukas.gif
Kentėkit iki ketvirtadienio  biggrin.gif

Ane? blink.gif gerai, dėkui, tada sėsiu penktadienį, nes mano ketvirtadienis užimtas - cepelinų diena... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2012 02 01, 00:07)
Ale eik - kur čia rasi tų kirminų..

Ir tu nesėk, a mažu tikrai sugrauš sėklas.. unsure.gif prieš mėnesį pasėjau citrinų sėklas, trečiadienis buvo, gruodžio 14, tai pusę jų sugraužė kirminukai, radau sėklų viduje.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 01 vasario 2012 - 08:01
QUOTE(irid @ 2012 01 31, 23:39)
Kaip tai ryt sėsit? Taigi ryt trečiadienis, o šiemet trečiadieniai yra kirminų dienos, vat lotuliukas.gif
Kentėkit iki ketvirtadienio  biggrin.gif

biggrin.gif o aš vakar pasėjau...tiek užėjo noras...galvojau paruošiu tik dėžutę su žeme...o paskui ir pasėjau- 6 paprikutes...pomidoro da nei vieno ax.gif pradžia , vienžo , padaryta...
Atsakyti
Sveikutės, norėjau patyrusių žmogeliukų paklausti kurią veislę rinktis:
1. pomidorų sultim - kad būtų kuo sultingesni
2. pomidorų padažui - kad skysčio mažai.

tiek daug pasiskaičiau, tačiau jūs iš patirties gal geriau žinote, bučiau labai dėkinga
Atsakyti