Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

na ką, Casual, likimo drauge, turėsim pamoką kitoms lažyboms biggrin.gif

Ex, tai kaip ten bus - ar man reiks kepurę atvežt, ar pati atvažiuosi? O gal paštu siųsim? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ai, tfu, ko aš čia susirūpinau, jokių šansų pralaimėt gi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 31, 19:17)
na ką, Casual, likimo drauge, turėsim pamoką kitoms lažyboms  biggrin.gif 

Ex, tai kaip ten bus - ar man reiks kepurę atvežt, ar pati atvažiuosi? O gal paštu siųsim?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ai, tfu, ko aš čia susirūpinau, jokių šansų pralaimėt gi  irnesakyk.gif

gal kas detaliau papasokotu wink.gif. Del ko lazybos buvo?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 31, 20:17)
na ką, Casual, likimo drauge, turėsim pamoką kitoms lažyboms  biggrin.gif 



zioplos bobos ir ne kitaip kad priemem lazybas i vienus vartus doh.gif lotuliukas.gif ir jau beveik pralaimejimui pritariam.... as tiesa sakant net neatsimenu apie ka ten tos lazybos buvo blush2.gif

gal net seti nebeverta tu pomidoru g.gif

uzsisvajojau, seilevarvis uzklupo....

patys skaniausi: Black Krim, Malachitovaja shkatulka, Black cherry, sweet million, cheroke purple........ mmmmm wub.gif wub.gif
rytoj jau vasaris bigsmile.gif tuoj sakysim, kas "si menesi jau sejam" cool.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 01 31, 20:24)
gal kas detaliau papasokotu wink.gif. Del ko lazybos buvo?


jeigu Ex "kompostas" netilps i Saintlinos kepure-as puse pomidoru atiduosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 19:28
QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 18:31)
Lolita , o tą medį auginti , kokių sąlygų reik turėt... g.gif


auginau siltnami ,kaip paprasta pomidora
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 19:28)
jeigu Ex "kompostas" netilps i Saintlinos kepure-as puse pomidoru atiduosiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 31, 20:17)
ar man reiks kepurę atvežt, ar pati atvažiuosi? O gal paštu siųsim?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ai, tfu, ko aš čia susirūpinau, jokių šansų pralaimėt gi  irnesakyk.gif

lotuliukas.gif

Nu jo, nepralaimėsi... verysad.gif praradau visą smagumą, nes gi garbingai pažadėjau vienu daigu daugiau pasodint vien dėl to, kad man bus per brangu iki tavo kepurės važiuot.. biggrin.gif

Ryt sėsiu savo Ola Polka keletą sėklyčių... geras oras, geras mėnulis smile.gif žemę smagiai pakapstysiu wub.gif Asesė turbūt jau mane seka savo antenas ištempusi.. aūūū.. Ases... ploja.gif ar sėsi, ar tingėsi?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 20:31)
. aūūū.. Ases... ploja.gif ar sėsi, ar tingėsi?


kas per tandemas??? g.gif

tu visoms rek- tai visos rytoj sesim mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 20:31)
vien dėl to, kad man bus per brangu iki tavo kepurės važiuot.. biggrin.gif



nu va, o saintlina sake kad specialiai tam reikalui skrybelioka nusipirko hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 20:35)
kas per tandemas???  g.gif
visos rytoj sesim  lotuliukas.gif

Taigi tu tingi vazonikus su pomidorų daigais tampyt, o Asesė žadėjo tysiot tuda-siuda... vis ne viena išsišokėlė būsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites rolleyes.gif

Ieškau Marissa pomidorų sėklų, bet niekur negaliu rast doh.gif Gal jūs kur nors matėt jų pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 31, 19:17)
Ex, tai kaip ten bus - ar man reiks kepurę atvežt, ar pati atvažiuosi? O gal paštu siųsim? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vaizdialis thumbup.gif paštu,kvepiantis siuntinukas,dar dilgėlyne sulaistykit,kad svoris didesnis ir kvapas macnesnis būtų hihihi.gif
Atsakyti
Tuos mėlynuosius siunčiausi ir aš šeimet tik perpus pigiau, matyt sukėlė į pavasarį kainą tas siuntėjas iš Honkongo smile.gif kai lietuvaitės pradėjo pirkti, o jau čia buvo rašyta, kad pernai kas siuntės užaugo tamsus bet ne violetiniai, nebūt kiniečiai, svarbu parduot g.gif ir sudominti
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 21:31)

Ryt sėsiu savo Ola Polka keletą sėklyčių... geras oras, geras mėnulis smile.gif žemę smagiai pakapstysiu wub.gif Asesė turbūt jau mane seka savo antenas ištempusi.. aūūū.. Ases... ploja.gif ar sėsi, ar tingėsi?


As taip pat kalendoriuki pasizymejus, kad reikia keleta seklyciu pomidoru,papriku pasisodint tongue.gif
Atsakyti