Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Lolita, tai Jūs greičiausiai auginote tomatilas (angl.tomatillo) smile.gif
http://treeandtwighe...tomatillos.html
Atsakyti
uzsklanda, ishkeliavo tau siuntinukas 4u.gif Atvaziuosiu puses derliaus mirksiukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ether @ 2012 01 31, 14:20)
Tik turiu įtarimų, kad spalva paveikslėlyje ir realybėje gali... nesutapti  biggrin.gif


jei kasdien tik rashalu laistyti tai spalva tokia ir turetu buti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 15:21
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 15:14)
uzsklanda, ishkeliavo tau siuntinukas 4u.gif  Atvaziuosiu puses derliaus  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


o, kaip greit:) aciu aciu:)
mielai prasom ir derliaus drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 01 31, 14:15)
Lolita, tai Jūs greičiausiai auginote tomatilas (angl.tomatillo) smile.gif
http://treeandtwighe...tomatillos.html


taip ,tokie kurie yra foto ,bet jie vadinas "PURPLE" TOMATILLO,bent tokius as turiu,gal kas norit kokia sekla,dar turiu is pernai,kai siunciaus is UK liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 31 sausio 2012 - 16:03
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 31, 16:53)
as  turiu,gal kas norit kokia sekla,dar turiu


doh.gif Lolita, is kur tiek kantrybes ir kruopstumo tas seklytes visiems delioti? jau turbut kokius simtus vokeliu per ziema ishsiuntet?

nuoshirdziai zaviuosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nes paciai tikrai nebutu tiek kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 16:30
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 16:29)
doh.gif Lolita, is kur tiek kantrybes ir kruopstumo tas seklytes visiems delioti? jau turbut kokius simtus vokeliu per ziema ishsiuntet?

nuoshirdziai zaviuosi  4u.gif  4u.gif  4u.gif
nes paciai tikrai nebutu tiek kantrybes  4u.gif

JI - angelas angel.gif mūsų wub.gif wub.gif wub.gif

Lolita, o pomidorų medžio pomidoriukai skanūs būna? Vis iš galvos man jis neišeina doh.gif labai norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 16:14)
Atvaziuosiu puses derliaus

Važiuok, būtinai važiuok... ir imk daugiau nei pusę... jei nepamiršai, gi tu man savo pusę derliaus pralošt surizikavai... lotuliukas.gif tai vis kažkaip nuostolį išlyginsi.. ax.gif
Atsakyti


Lolita, o pomidorų medžio pomidoriukai skanūs būna? Vis iš galvos man jis neišeina doh.gif labai norėčiau  blush2.gif
[/quote]

Pomidorui medzio - tikri pomidorai po 700g vienas sveria ir skanus kas be ko ,jei tik pageidauji atsiusiu ,adresa turiu , o gal dar kokiu pageidauji,pagalvok ir parasyk i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 31 sausio 2012 - 18:17
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 18:42)
Važiuok, būtinai važiuok... ir imk daugiau nei pusę... jei nepamiršai, gi tu man savo pusę derliaus pralošt surizikavai... lotuliukas.gif tai vis kažkaip nuostolį išlyginsi.. ax.gif

pioneer.gif adresa zinau -jokiu problemu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va butent pas ja ir zada augti mano praloshtoji puse mirksiukas.gif biggrin.gif

ups... pala, pala,... as gi dar nepraloshiau blink.gif gal dar laimesiu bigsmile.gif primink kas man laimejimo atveju priklauso? pats shiltnamis gal? g.gif
Atsakyti
Lolita , o tą medį auginti , kokių sąlygų reik turėt... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 31 sausio 2012 - 18:32
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 19:20)
bigsmile.gif  primink kas man laimejimo atveju priklauso?

niekas nepriklauso... schmoll.gif mes dėl tavo laimėjimo nesitarėm, pasiūlei tik pusę savo derliaus, sukirtom letenom, tuo lažybos ir baigėsi.... lotuliukas.gif
Nepergyvenk, su Saintlina tas pats, ji irgi laimėjimo atveju nieko negauna, jei pralošia - gaus "komposto" pilną kepurę... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 31, 19:51)
Saintlina  gaus "komposto" pilną kepurę... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti