Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jurginėlis @ 2012 01 29, 19:36)
4-nį buvau Kalvarijų turguj, tai "bobutė" naujų sėklų dar neturi, neatvežė.


QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 30, 23:58)
O kada maždaug Vilniuje Kalvarijų turguje rusiškas seklas pardavineja, ir kurioj vietoj ieškoti ?

4u.gif
Atsakyti
mergaites, o kaip jus tvarkotes su smulkiavaisiais?..nemoku su jais- iskeroja jie man belekaip, nesuprantu, kaip lauzyti...
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2012 01 31, 08:50)
mergaites, o kaip jus tvarkotes su smulkiavaisiais?..nemoku su jais- iskeroja jie man belekaip, nesuprantu, kaip lauzyti...

Augink dviem-trim stiebais ir neleisk augti pažastinukams mirksiukas.gif o laužyti tai kaip ir nieko nreik g.gif tik nereikalingus lapus galima pašalint ir tai ne drastiškai, po kelis į savaitę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 31 sausio 2012 - 08:28
QUOTE(kuksiene @ 2012 01 31, 00:24)
Gal kas užsakines kokias sėklas iš užsienio, praneškit ir man į AZ temos neseku, ačiū 4u.gif

Nesekate,tai niekas ir neparašys 4u.gif
man šiemet pomidorligė sumažėjo,susirgau rožių ir gėlių manija.Iš estų užsisakiau,tik žemaūgių pomidorų.
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 01 30, 17:51)
O gal kuri turit atliekamų Black cherry sėklyčių, labai jų norėčiau. Bučiau dėkinga  4u.gif

ir dar gal žinot ar Panevėžio turguje neprekiauja rusiškomis sėklomis?

Jeigu esi panevėžietė, tai nuvažiuok į Nemuno gatvės parduotuvę sodininkams ir ten rasi Blac cherry sėklų mirksiukas.gif manau, kad tokiam šaltyje tų sėklų turguj geriau ir neeieškok, o šiaip gana didelis asortimentas sėklų pardėj prie centrinio turgaus mirksiukas.gif

QUOTE(Venta9 @ 2012 01 30, 23:00)
Ji ir kompo neskaito, tik mokytoju atsiliepimus ir pastabas vaikams.Jai skanu ir is maximos, o sunui -ne, tai jis su uosviene  vargais negalais augina.

Tikrai keistas skonis g.gif ir keista, kad taip rūpinantis vaikais jai visai vienodai kuom juos maitina unsure.gif

QUOTE(kuksiene @ 2012 01 31, 00:24)
Gal kas užsakines kokias sėklas iš užsienio, praneškit ir man į AZ temos neseku, ačiū 4u.gif

yra atskira tema sėklų užsakymui internetu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 31 sausio 2012 - 08:40
QUOTE(Lietaus lasas @ 2012 01 30, 20:43)
Auginau siuos pomidorus. Pirmieji pomidorai galingi, buvo tokiu kurie svere 1.4 kg, mesingas pomidoras. Antrieji gana gausiai derejo, tokie tamsiai tamsiai raudoni, pats pomidoras sultingas.  Siais metais vel jie bus mane  4u.gif


tikiuosi pas mane užaugs nors iki 1kg biggrin.gif įdomu pamatyt būtu tokio dydžio pomidorą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
niekada nesu mačius, nei pas mamą, nei pas anytą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 31, 08:37)
yra atskira tema sėklų užsakymui internetu


bet net ir ten nieks neieškos kiekvieno pageidavusio atskirai asmeniškai schmoll.gif Jei nori sėklų - arba domėkis, arba siųskis pats.
Papildyta:
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 01 31, 08:46)
tikiuosi pas mane užaugs nors iki 1kg biggrin.gif įdomu pamatyt būtu tokio dydžio pomidorą  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
niekada nesu mačius, nei pas mamą, nei pas anytą  smile.gif


man tai nepatinka tokie gigantai.. ax.gif Kas iš to, kad didelis, jei ant krūmo vos keli vaisiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 01 30, 22:40)
o man visada patiko....


ir man drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,

skatau skaitau as jusu plepesius, man iki jusu toli 4u.gif nedaug as tu pomidoru auginu, seklas lietuviskose parduotuvese pasiimu ir tiek blush2.gif pomidoru kokiu 20 daigu max buna, auginu trecius metus siltnamy, siemet bus ketvirti sodininkavimo metai biggrin.gif bigsmile.gif prisiskaiciau jusu visu atsiliepimus apie isbandytus gerius, bandysiu siemet sweet milion ir tolstoj paset veleliau... tai norejau paklaust del sweet milion, ar jie tik siltnamyje tinkami augint, ar ir ant terasos uzderetu vazone? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 30, 17:05)
Ai zinau,kur yra ,ten tokie pagyvena zmogeliai pardavineja ,o paciam dengtam turguj dar nematei ar nera bobutes, rusiskas seklas pardavineja,pasieni prie parduotuves uz eurus ?

Dar nėra, bent jau vakar nebuvo. Nors vagonėlis su sėklom kažkada turguj jau lyg stovėjo g.gif . Duosiu žinot, kai užmatysiu, dažnai ten praeinu.
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 01 31, 08:51)
sveikos,

skatau skaitau as jusu plepesius, man iki jusu toli  4u.gif  nedaug as tu pomidoru auginu, seklas lietuviskose parduotuvese pasiimu ir tiek  blush2.gif  ... tai norejau paklaust del sweet milion, ar jie tik siltnamyje tinkami augint, ar ir ant terasos uzderetu vazone?  4u.gif


aš irgi dabar nebesisiunčiu iš užjūrių, perku sėklas čia mirksiukas.gif Bandžiau bandžiau ir priėjau išvados, kad pas mus atvežami patys pačiausi biggrin.gif
O Sweet million aukštaūgis pomidoras, vazone jis skurs. Nebent bačkoj augintumėt.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 30, 22:40)
mergichkos, atsimenat rudeni Fonda dalino tokius grazius geltonus pomidorus sekloms? ar pas ka nors jie sunoko? nes pas mane tai iki dabar ir stovi zalias ant lentynos  ax.gif  matyt ir vasaros taip sulauks...... seklu is jo as jau nebenoriu, bet va bent suvalgyciau jei  sunoktu  blush2.gif

pas mane jau buvo sunokęs ir šeštadieni sugalvojau išimti sėklas nes vienas kraštelis lygtai pradėjo pūt , ir prapjovus pamačiau daug susiraičiusių daigelių.o kadangi neturėjau nusipirkus žemės vėl suglaudžiau ir galvojau kad nieko neatsitiks iki pirmadienio ,kai griždama iš darbo nusipirkau į ką tuos daigelius įkišti ,bet dėja visi buvo apipelyje ir kai kurie apipuve ir pabijojau tokius kišti į žemę. tai taip gaila buvo kad negaliu o spalva buvo jau graži geltona .taip kad viskas šuniui" ant uodegos nuėjo"
Atsakyti
[quote=AUSRONE,2012 01 31, 09:37]
Jeigu esi panevėžietė, tai nuvažiuok į Nemuno gatvės parduotuvę sodininkams ir ten rasi Blac cherry sėklų mirksiukas.gif manau, kad tokiam šaltyje tų sėklų turguj geriau ir neeieškok, o šiaip gana didelis asortimentas sėklų pardėj prie centrinio turgaus mirksiukas.gif

O gal pavadinimą žinai tos parduotuvės prie turgaus? Nesu iš Panevėžio, bet jis man arčiausiai iš didesnių miestų smile.gif
Atsakyti