Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 01 30, 19:08)
4u.gif  ax.gif o man Ex labai suprantamai viską išaiškina... smile.gif Mane kažkaip alergiškai veikia statistika ir matematika lotuliukas.gif
Ir visumoj- tai toks jau didelis dėkui visoms senbuvėms už kantrybę ir atsakymus 4u.gif

o as labai myliu matematika ir statistika (cia mano profesija), bet ir EX patarmai ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 30, 21:54)
o as labai myliu matematika ir statistika (cia mano profesija), bet ir EX patarmai ir  thumbup.gif

biggrin.gif bet pasakysiu ...individualiam augintojui mėgėjui tie mokslai nelabai ką padeda... biggrin.gif ypač kai auginamos veislės ne pramoninės , o dėl kolekcijos...ypač statistiniai rodikliai čia bejėgiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2012 01 30, 13:35)
Aš visada auginau vienu stiebu, kol klausiau anytosir tik pernai pirmą sykį pabandžiau auginti dviem, kai paklausiau jūsų mielos mergaitės patarimų.
Išvada: derlius beveik dvigubas.
2 išvada: uch kaip nušluoščiau nosį anytai, dabar eina pas mane patarimų klaust. lotuliukas.gif

Kaip noreciau tokios marcios, manoji nieko nenori auginnt, tik valgyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 01 30, 21:35)
Kaip noreciau tokios marcios,  manoji nieko nenori auginnt, tik valgyt wub.gif


o jūs ją čia pas mus atviliokit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 30, 22:57)
o jūs ją čia pas mus atviliokit  biggrin.gif

Ji ir kompo neskaito, tik mokytoju atsiliepimus ir pastabas vaikams.Jai skanu ir is maximos, o sunui -ne, tai jis su uosviene vargais negalais augina.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 01 30, 23:00)
Ji ir kompo neskaito, tik mokytoju atsiliepimus ir pastabas vaikams.Jai skanu ir is maximos, o sunui -ne, tai jis su uosviene  vargais negalais augina.

as isitikinus,kad viskam savas laikas...kas dabar juokias is dirbanciu zeme,po keliu metu patys joje knisas ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 30, 23:28)
as isitikinus,kad viskam savas laikas...kas dabar juokias is dirbanciu zeme,po keliu metu patys joje knisas ax.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir man visai nepatiko daržas prieš kelis metus schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , o tuo labiau šiltnamis doh.gif doh.gif doh.gif
O dabar ir daržas thumbup.gif ir šiltnamis thumbup.gif , ir daigiukų sodinimas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 30 sausio 2012 - 22:34
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 30, 23:28)
as isitikinus,kad viskam savas laikas...kas dabar juokias is dirbanciu zeme,po keliu metu patys joje knisas ax.gif  mirksiukas.gif


o man visada patiko.... neziurint to kad augus mieste ant betono... super pramoga budavo vaziuot pas klasiokes tevus darzu raveti doh.gif lotuliukas.gif labai patikdavo...... niekaip nesuprasdavau ko klasioke burbuliuoja kad jai lauka kopustu nuravet reik bigsmile.gif dabar jau taip nebesuzavetu.... nors savam darze tai tai kaifuoju rankas be pirshtiniu iki alkuniu i zeme sukishdama..... labai smegenis pravalo....


mergichkos, atsimenat rudeni Fonda dalino tokius grazius geltonus pomidorus sekloms? ar pas ka nors jie sunoko? nes pas mane tai iki dabar ir stovi zalias ant lentynos ax.gif matyt ir vasaros taip sulauks...... seklu is jo as jau nebenoriu, bet va bent suvalgyciau jei sunoktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 30, 23:34)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Ir man visai nepatiko daržas prieš kelis metus  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , o tuo labiau šiltnamis  doh.gif  doh.gif  doh.gif
O dabar ir daržas  thumbup.gif  ir šiltnamis  thumbup.gif , ir daigiukų sodinimas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

thumbup.gif saunuole...
as visiska kaimiete,saukiau gerkle isvertus,kad tik i miesta kur nereiktu ravet ir kitu darbu dirbt...pagyvenus mieste,sugryzau i kaima blush2.gif truko gamtos,zemes,erdves
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 30, 23:40)
o man visada patiko.... neziurint to kad augus mieste ant betono... super pramoga budavo vaziuot pas klasiokes tevus darzu raveti  doh.gif  lotuliukas.gif  labai patikdavo...... niekaip nesuprasdavau ko klasioke burbuliuoja kad jai lauka kopustu nuravet reik  bigsmile.gif  dabar jau taip nebesuzavetu.... nors savam darze tai tai kaifuoju rankas be pirshtiniu iki alkuniu i zeme sukishdama..... labai smegenis pravalo....
mergichkos, atsimenat rudeni Fonda dalino tokius grazius geltonus pomidorus sekloms? ar pas ka nors jie sunoko? nes pas mane tai iki dabar ir stovi zalias ant lentynos  ax.gif  matyt ir vasaros taip sulauks...... seklu is jo as jau nebenoriu, bet va bent suvalgyciau jei  sunoktu  blush2.gif

Pas mane Marfos dar buvo nesenai keli tokie puszaliai is paskutiniuju,kazkodel tie paskutiniai nelabai norejo skubet nokt, gal nevisai subrende buvo. Zinokit, nevisiems ta zemele prie dusios, galvoju, kad tai GENAI, KAM TAIP O KAM NE.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 30 sausio 2012 - 22:49
O kada maždaug Vilniuje Kalvarijų turguje rusiškas seklas pardavineja, ir kurioj vietoj ieškoti ?

Atsakyti
Gal kas užsakines kokias sėklas iš užsienio, praneškit ir man į AZ temos neseku, ačiū 4u.gif
Atsakyti