Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

kaip bebūtų keista, bet tarp tikrai valdančių, gražuolių maža.
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2004 07 02, 16:26)
Yra toks posakis, bet mano drauges, kurios isties apdovanotos nepriekaistinga isvaizda, neranda gyvenime laimes unsure.gif Vienai jau per 30, kitai visai netoli iki jubiliejaus, o seimos taip ir nesukure. Abi protingos, idomios pasnekoves, ne kokios plevesos ar panasiai, o va nesutinka tu savo vieninteliu. O jei sutinka, tai pasirodo vedes g.gif Gatve einant, vaikinai jas nuzvelgia, kazkada pavydejau joms to grozio, o dabar tikrai nesikeisciau vietomis, as daug laimingesne... Ir nuo ko tai priklauso, ar nuo likimo? O gal vyrai bijo rimtu santykiu su graziom moterimis? dry.gif



Tai gal tavo draugės, kurioms visi rodė dėmesį per aukštai užsikėlė kartelę g.gif . Dabar todėl ir vienišos. Nes jei žmogus nepriimtinas iš charakterio, tai ir jo grožis gali "nublankti".
Atsakyti
QUOTE(Katulia @ 2005 07 14, 13:41)
Aisku daug galima diskutuoti apie grozi,as pritariu ,kad grozis negali valdyti pasaulio.
Gali valdyti vyrus,na bent jau trumpam smile.gif
Kazkodel daugelio susidariusi nuomone,,jeigu grazi tai ir kvaila,yra tokiu variantu,bet ne visi.

Prisipazinkite,negi mums moterims nesinoretu buti grazioms?


Kodėl būti? Aš jau esu graži. Tam, kuriam noriu būti graži. Ir to man visiškai patinka. O kitiems...Galiu būti ir baisi - visvien efektas ne prastesnis: bijos ir gerbs cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turbūt juokauji, dar negirdėjau, kad kažkas gerbtų moterį vien todėl, kad ji negraži schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 07 15, 15:21)
Turbūt juokauji, dar negirdėjau, kad kažkas gerbtų moterį vien todėl, kad ji negraži schmoll.gif



Na gal čia norėta pasakyti g.gif , kad ji turi valdžia, ir todėl bijos ir gerbs.
Atsakyti
Nagi pripazinkim,kad visu pirma atkreipiame demesi i grazius zmones,kalbu ne tik apie moteris,bet ir zinoma,apie vyrus ;)Kiek zinau tai psichologai teigia,jog nuomone apie zmogu susiformuoja per pirmas 40 pazinties sekundziu.
Grozis - privalumas,bet toli grazu ne pinigas uz kuri galima nupirkti valdzia.Tam reikia visai kitokiu dalyku - proto,isminties,racionalaus mastymo.Taciau toks derinys atsiperka su kaupu.Jei ne valstybes valdymu,tai uzdirbtu milijonu kiseneje. Grozis atveria duris,o protas neleidzia buti pro jas isspirtai.
Jei tema butu pavadinta "Grazios moterys valdo vyrus.." buciau visom keturiom uz biggrin.gif Ir valdo juos vienaip ar kitaip,kad ir ka jus bepasakytumet wink.gif Juk VISI vyrai ziuri iskise liezuvius i grazias moteris,o jos juos tiesiog hipnotizuoja.
Gink dieve nesakau,kad tai galioja vedybu atveju,nes cia velgi reikia proto,isminties ir pan. Juk gyveni ne su groziu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 07 15, 14:21)
Turbūt juokauji, dar negirdėjau, kad kažkas gerbtų moterį vien todėl, kad ji negraži schmoll.gif


Nius, galvoju va: ar boba "su kiaušiniais" atitinka tradicinę grožio sampratą? ar kiaušiniai netrukdys dalyvauti pvz. bikini konkurse? cool.gif

O kas tas yr - "juokauti"? aš niekada nejuokauju, visada kalbu susikaupus, rimtai ir su kančios išraiška veide cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Casandra @ 2005 07 15, 20:50)
Nius, galvoju va: ar boba "su kiaušiniais" atitinka tradicinę grožio sampratą? ar kiaušiniai netrukdys dalyvauti pvz. bikini konkurse? cool.gif

Jei tikra boba su kiausiniais, netrukdys biggrin.gif
Demesi i kitus esminius dalykus nukreips ir tiek tongue.gif
Atsakyti
bobos, kiaušiniai ir bikinio konkursai kaipo tokie yra visiškai nesuderinami reiškiniai.
Atsakyti
Aš tai į šį klausimą negalėčiau atsakyti, nes grožis yra nu labai jau nutrinta sąvoka. Pastebėjau, kad daugeliui žmonių ta sąvoka yra labai jau skirtinga...

O dėl to, kad vyrai nužvelgia? Na mane visada nužvelgia ir nuolat kimba gatvėse, bet aš tikrai nesu tenai super-gražuolė, matau kasdien daug gražesnių..Jums neatrodo, kad vyrai aplamai visas moteris nužvelgia ir prie visų kimba????
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 07 16, 20:52)
Aš tai į šį klausimą negalėčiau atsakyti, nes grožis yra nu labai jau nutrinta sąvoka. Pastebėjau, kad daugeliui žmonių ta sąvoka yra labai jau skirtinga...

O dėl to, kad vyrai nužvelgia? Na mane visada nužvelgia ir nuolat kimba gatvėse, bet aš tikrai nesu tenai super-gražuolė, matau kasdien daug gražesnių..Jums neatrodo, kad vyrai aplamai visas moteris nužvelgia ir prie visų kimba????


Kimba ne visi ir ne prie visų biggrin.gif Nes ne visada išdrįsta. O kad visas nužvelgia - tai faktas. Na, gal išskyrus tas, kurios kiutina šaligatviu susigūžusios, nuleista galva ir veido išraiška "atleiskite, kad gyvenu". Ir, manyčiau, kad ne vien grožis patraukia vyrų akį, o nei kiek ne mažiau laikysena, poza, manieros. Moteris, kaip visuma, pasirodo įdomi arba ne.
Atsakyti
QUOTE(Casandra @ 2005 07 17, 10:26)
Kimba ne visi ir ne prie visų biggrin.gif Nes ne visada išdrįsta. O kad visas nužvelgia - tai faktas. Na, gal išskyrus tas, kurios kiutina šaligatviu susigūžusios, nuleista galva ir veido išraiška "atleiskite, kad gyvenu". Ir, manyčiau, kad ne vien grožis patraukia vyrų akį, o nei kiek ne mažiau laikysena, poza, manieros. Moteris, kaip visuma, pasirodo įdomi arba ne.


Sutinku..

Tai pagal ką tada mes galim pasakyti, kad moteris graži? Pagal vyrų dėmesį negalim, kaip ką tik išsiaiškinom, nes jie į visas žiūri...Gal pagal ūgį, svorį, apimtis, veido proporcijas, plaukų ilgį, odą, dantis ir tt??? biggrin.gif Kur rodiklis, kad esi graži?
Atsakyti