Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

Niekada nesutikau su pasakymu :grazi ir kvaila schmoll.gif Grazi moteris gali buti ir lb protinga,o ta pilka pelyte gali buti ir aukstosios matematikos ase ir tokia buka,kad oj oj oj... Mano manymu,grozis ir protas tai yra visai skirtingos savokos. Teisingai,gal geriau buti graziai,bet kvailesniai,o gal geriau protingai,bet negraziai,tai priklauso nuo daug ko. Manau yra situaciju,kur protas vertingesnis,bet yra ir tokiu situaciju,kur be grozio tau nepades jokie mokslai smile.gif O aplamai geriausiai yra viduriukas,kai turi ir ka pasakyt ir ka parodyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2007 02 24, 23:52)
bigsmile.gif idek fotke, nes man kazko atrodo kad tu apsispuogaves rurai kamstis, su x formos kojomis ir dar priedo su vistos smegenimis bigsmile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aš tai norėjau dar pasakyti, kad supratimas kokia moteris yra graži, o kokia negraži yra labai subjektyvus reikalas... na bent jau pačios sau manau visos yra gražios...

o šiaip apie tuos spuogus, tai tokią pasaką galiu pasekt: pas mus, tik ne tame pačiame skyriuje, kur dirbu aš, neperseniai įsidarbino tokia mano manymu tikrai graži jauna mergička. aukšta, šviesiaplaukė, mėlynakė, liekna... aš ją tik šiaip kartais matau koridoriuje, o darbiniais reikalais mūsų keliai nesusikerta. kai aš ją pirmą kartą darbe pamačiau, tai ir apskelbiau savo skyriui apie jos grožį, po to dar sugalvojome ją vieną popietę į skyrių arbatos atsigerti, kad akis būtų paganyti kur. nu patikėkit tokia beveik manekenė ji... tikrai. pasigrožėjau ja pasigrožėjau, o gyvenimas sava vaga varo. vieną dieną vienas mano kolega paskelbė žinią, kad ta graži moteriškė prie to skyriaus viršininko kombinuoja ir kad visiems skelbiasi, kad pradeda dabar jai svarbiausia įkristi į jo lovą, o po to ji kad pradėsianti karjerą daryti, tai tik dūmai rūks. o tas virsininkas jau su viena žmona išsiskyręs ir dar per svietą biški vaikų tai šen tai ten pasidaręs. nukažkaip pradėjo iš tos mergičkos visokie senbuviai juoktis, kad ji taip atvirai leižuvį laidžioja, tokį lyg ir pyktį jai pradėjo justi, ypač po to, kai ji atvirai pasiskelbė su viršininku jau permiegojusi ir kad jis lovoje yra visai pakenčiamas. po to jos pasisklebimo ir to viršininko kažkaip kiti pradėjo vengti (diedai irgi kaip bebūtų keista), nors anksčiau jis eidavo per kabinetus kavas ir arbatas gerdamas. o gyvenimas toliau eina. vieną dieną man reikėjo pas tą viršininką eit dėl iš jo skyriaus gautų dokumentų šio to aiškintis, nueinu, o jo kabinete ir ta mergaitė besėdinti. aš aiškinuosi su juo visokius ten dalykus, o ji braukšt veidrodį su kojelėmis iš rankinuko išsitraukė ir garsiai pareiškusi kad iš ryto nespėjo tinkamai grimo užsidėti, pradėjo jį valytis, otiesą sakant grandyti. aš dar niekada nebuvau mačiusi tokio slauksnio... nu bet nemano čia reikalas pagalvojau ir toliau darau kas reikia, bet akių nuo tos mergaitės tarsi negaliu atplėšt, t.y. niekaip tinkamai nebegaliu susikoncentruoti į darbą, ir laukiu kas bus po to kai ji tą grimą nusivalys. ir nusivalė... O DIEVE DIEVE ŠVENČIAUSIOJI MERGELE JĖZAU KRISTAU NUKRYŽIUOTAS.... KAD BŪTUMĖTE MAČIUSIOS TĄ VAIZDĄ... SPUOGAI, DUOBĖS, DĖMĖS, RAUPSAI KAŽKOKIE IR TOKS JAUSMAS KAD KIRMĖLĖS TUOJ PRADĖS LĮSTI... tuo metu kaip tik tam viršininkui paskambino į kabinetą kitas pusiau viršininkas, o tas pirmasis viršininkas turi tokį durną polinkį ragelio nekelti bet įsijungti garsiakalbį ir taip kalbėtis, bet juk taip girdisi visi pašaliniai garsai. jiems besikalbant ir man pamačius prieš tai gražią moterį be sluoksnio maskuojamosios tikrąja to žodžio prasme medžiagos, aš nesąmoningai bet garsiai pasakiau kažką panašaus į "o viešpatie bet juk tu tikra baidyklė...". kitame laido gale buvęs asmuo iš karto padėjo ragelį, viršininkas atsisuko į ją ir pasakė "aš juk tau sakiau špaklio nenusigrandyti prie žmonių", o po kelių minučių į kabinetą ir visa delegacija sugužėjo to skambinusio nurodymu pasižiūrėti gražuolės karjeristės... aš jausdamasi kalta stumte stūmiau juos iš kabineto, koliojau visaip, bet kalbos paskui vis tiek pasklido...
Atsakyti
Aaaa... Nu jau, nu jau, nebūkit juokingos. Atsiprašau, bet tos, kurios čia save vadina gražuolėm, kalba kaip mužikės. alc.gif

Mano manymu, gražioms moterims lengviau daugiau pasiekti, bet galutinai viską lemia protas ir mokėjimas bendrauti. Jei graži ir kvaila, tai jau niekas nepadės. O jei graži, kvaila ir dar apie save galvoja kaip apie grožio karalienę, tai jau visiškai apgailėtina. doh.gif

Kaip sakoma, sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą. thumbup.gif
Atsakyti
As manau graziems ir pratingiems zmonems gyvenime geriau sekasi
Atsakyti
QUOTE(kiprija @ 2007 02 25, 13:10)
Kazkaip neitiketinai skamba ta istorija  g.gif Tai kas ten per instancija pas jus, kad tokie bordakai dedasi? O be to, as niekad neisdrisciau jokiam zmogui pasakyti: nu bet tu ir baidykle  doh.gif  doh.gif


man kartais taip būna, kad pirma pasakau, o paskui pagalvoju. retai, bet būna. na išimties atvejais galima sakyti būna. bet aš tos mergičkos žinai dar tą pačią dieną atsiprašiau, po to dar savaitę beveik ant kelių pašliaužiojau. šiaip ji dabar kiekvieną rytą pas mane kabinete kavą geria, kartais prašo, kad palaikyčiau kompaniją kur nors einant... šiaip pasirodo ji yra šiek tiek konfliktiška, tokia mėgstanti veikti iš pasalų: stengiais ką nors įdomaus apie žmogų iškvosti ir po to kam reikia apie tai tyliai papasakoti, už tai su ja negalima labai atvirauti. bet toks bendravimas moko laikyti liežuvį už dantų ir tai yra visai neblogai kai pamąstai ax.gif
Atsakyti
nemanau kad grazus zmogus gyvenime randa daugiau laimes..gal isorines laimes ir taip,bet vidus,grazaus zmogaus buna per nelyg ispuikes.. verysad.gif
Atsakyti
Mano manymu, graziam zmogui yra zymiai sunkiau: Jam maziau arba visai nera priezasciu lavinti ,tobulunti savo vidini "as"...
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2007 02 28, 13:26)
Mano manymu, graziam zmogui yra zymiai sunkiau: Jam maziau arba visai nera priezasciu lavinti ,tobulunti savo vidini "as"...


tai dėl to jam sunkiau? irnesakyk.gif

jeigu jam nėra priežasčių tobulinti savo vidų, vadinasi jam to nereikia.
jeigu jam to nereikia- vadinasi jam gerai ir be to "tobulo vidaus".
jeigu jam gerai, vadinas jam tikrai nėra "žymiai suniau".

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 02 28, 15:39)
tai dėl to jam sunkiau?  irnesakyk.gif

jeigu jam nėra priežasčių tobulinti savo vidų, vadinasi jam to nereikia.
jeigu jam to nereikia- vadinasi jam gerai ir be to "tobulo vidaus".
jeigu jam gerai, vadinas jam tikrai nėra "žymiai suniau".

bigsmile.gif

Is esmes nepriestarauju,tiesiog ne iki galo issakiau savo minti:sunkiau, jeigu jis nori tobulinti, nes nera postumio is isores(aplinkiniu)
Atsakyti
O man ir to ir to reik ir grazias kojas turet norisi ir svaria oda ir 5 uzsienio kalbas moket ir etiketa ismanyt ir sustrom kompo programom dirbt...visgi jei tektu rinktis pasirinkciau PROTA...
Atsakyti
nu is tiesu idomiai cia...tema apie grazias moteris,bet kaip matau,reiskiasi temoje tie patys zmones,kurie sudarko tos grazios moters portreta g.gif beje pastebejau,kad grazus zmogus musu visuomenje daznaj yra menkinamas,ypac is moteru puses tai galiu pastebeti. Taip yra del pavydo,cia aisku visiems. Kitas dalykas-as pasilieku prie savo nuomones kad graios moterys valdo pasauli,nes joms paprasciausiai lengviau tai daryti. O protas siuo atveju gali eiti is paskos,bet kuris vyras pirmau ivertins grazia moteri,o tik veliau kitas jos savybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 03 01, 21:55)
nu is tiesu idomiai cia...tema apie grazias moteris,bet kaip matau,reiskiasi temoje tie patys zmones,kurie sudarko tos grazios moters portreta  g.gif  beje pastebejau,kad grazus zmogus musu visuomenje daznaj yra menkinamas,ypac is moteru puses tai galiu pastebeti. Taip yra del pavydo,cia aisku visiems. Kitas dalykas-as pasilieku prie savo nuomones kad graios moterys valdo pasauli,nes joms paprasciausiai lengviau tai daryti. O protas siuo atveju gali eiti is paskos,bet kuris vyras pirmau ivertins grazia moteri,o tik veliau kitas jos savybes  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti