Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

taip buna drinks_cheers.gif
Atsakyti
kažkur skaičiau, kad vyriškius labiau domina (ta prasme traukia) ne gražuolės, o tos, kurios sau atrodo gražiosir tiki kad gali sudominti bet kokį vyriškį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2006 09 08, 18:47)
O jums kartais taip nebuna, kad kai pamatai zmogu ir jis tau atrodo labai patrauklus, isvaizdus, grazus (nesvarbu ar vaikinas ar mergina), taciau kai pradedi bendrauti ir pajunti to zmogaus vidini tustuma ar net bjauruma, pradedi jame nebematyti supermodelio isvaizdos....

Taip buna.
O buna ir atvirksciai, kad is isores ne toks patrauklus zmogus patraukia savo vidiniu zavesiu, sarmu, bendravimu ir jis automatiskai pradeda atrodyti visai simpatiskas.
Atsakyti
Manau moteriai merginai buti graziai yra didelis privalumas, kad ir pvz del keliu policijos, sustabdo uz koki prasizengima suklapsi graziai akytem nusisypsai graziai ir zek jau laimingo kelio brunette.gif flirt.gif o ir siaip moterimi buti saunu, neskaitant keleto dienu per menesi... viriskiai atidaro duris kartais uzleidzia hi.gif
Atsakyti
Labai gerai jaučiuosi, kai sutinku gražią moterį ar mergina, aš moteris ir ne lesbietė, bet man visada gražu pasidairyti, o valdyt gal nevaldo, bet visų žvilgsnius traukia tai tikrai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Manau,kad taip rolleyes.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau ir nutariau "ikist" ir as savo nosi:)

Grazi moteris ta, kuri susitvarkius: patenkinta savimi, stilinga ir originali. Tik tokios moterys islaiko savo vyrus salia, nes kas karta dziugina aki savimi.
Labai baisu, kai moterys nejaucia ribos ir persistengia, noredamos atrodyti graziai. Turbut geriausiai iliustruoti sia baisia situacija daininkes (neseniai rodyta per kelias tv laidas) L.Zemaitytes pavyzdys:( Sios moters reikia gaileti....

Na kitoms linkiu subtilumo, skonio...nes siandien Lietuvos moterytem to labiausiai truksta. Turbut labiausiai turetu susismatyt Kauno atstoves:)


Sekmes visoms besirupinant savimi.

Atsakyti
Pasauli valdo protingos moterys. Vienareiksmiskai biggrin.gif
Atsakyti
Snowgirl, galėčiau pasiginčyti su tavimi. Visų pirma Kauno Laisvės alėjos podiumo laikai jau baigėsi...ir kaunietės apsiramino. O antra deja nesutinku su faktu, kad "patenkintos savimi, stilingos ir originalios. Tik tokios moterys islaiko savo vyrus salia, nes kas karta dziugina aki savimi". Mano nuomone tokios moterys džiugina savo akį ir sukelia pavydą kitoms moterims, o vyrų, moters grožio supratimas, yra kitoks...
Atsakyti
Tikra tiesa thumbup.gif , man atrodo,kad moterys puošiasi tik dėl savęs ir kitų moterų, nes vyram užtenka minimalaus pasipuošimo. Ir kaip paaiškinti tokią situaciją, kad moterys žinodamos, kad nebus vyrų tik jos vistiek pustosi, net perdea kartais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowgirl @ 2006 10 09, 13:57)
skaiciau skaiciau ir  nutariau "ikist" ir as savo nosi:)

Turbut geriausiai iliustruoti sia baisia situacija daininkes (neseniai rodyta per kelias tv laidas) L.Zemaitytes pavyzdys:( Sios moters reikia gaileti....

Bet kodėl???
Atsakyti
O.Lapinas: grožis, kaip ginklas


"Pakalbėkime apie grožį, kaip ginklą, – moterišką kozirį darbe, derybose, versle. Kaip jis veikia? Savaime aišku tai, kad juo naudojamasi. Kas juo naudojasi? Kaip tai veikia vyrus ir koks jų požiūris į „moteris-lėles“, tiesiančias jiems ranką derybose? Ar tas nejučia atsirandantis flirto elementas (ar gali vyras neflirtuoti su gražia moterimi, tiksliau, neatsakyti tuo pačiu?) nepagreitina atsakymo „taip“?"

"Ar gali vyras nereaguoti į moters kūno ženklus? Ne, jis visuomet reaguoja. Ir reaguojančio vyro sąmonė to dažnai nepastebi. O jei pastebi, vyras gali paradoksaliai įjungti gynybą nuo moters vilionių: „Ar tik nebando ji manęs paveikti savo žavesiu?“ „Tegu nemano, kad aš pakibsiu ant jos balselio ir figūros! Aš tvirtai laikysiuosi savo linijos!“ „Rado, ką atsiųsti deryboms! Jie mano, kad mane galima paveikti atsiuntus gražuolę!“"

"Vyro sąmonė ginasi. Ir tegu sau ginasi. Vyrui vis tiek norėsis pasakyti „taip“ grožiui ir geismui. Ir jam atrodo, kad jis sako „taip“ verslo pasiūlymui. Tol, kol tiki, kad yra vyras. Nes tuomet, kai jis tuo tiki, jo elgsena, reakcijos ir įsitikinimai, jo kūno kalba patys atsako moteriai „taip“. Ir protingas vyras tiesiog tai pripažįsta. Ir garbingai pasiduoda moteriai. Nes dar negimė žmogus, neturintis pasąmonės."

"Todėl Džeimsą Bondą ir toliau gundys fatališkos gražuolės. Todėl deryboms ir lėktuvų stiuardesėms ir toliau bus renkamos gražuolės. Tol, kol moterys nepamirš, kad jos moterys, o vyrai nepamirš, kad jie vyrai. Galbūt kai ateis uniseksų – trečiosios lyties – era, gundymas derybose atkris savaime. Bet tikėkimės, kad ši era ateis negreitai."


daugiau čia:
http://www.delfi.lt/...php?id=10975824


sutinku su šiuo straipsniu. Grožis tikrai tampa privalumu derybose ir pan (žinoma dirbant daugiau vyriškame kolektyve. Moteriškame prasideda konkurencija, intrigos ir kitokie moteriški žaidimai..)
Atsakyti