Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

Keistas dalykas tas grožis.... gal ir padeda kam nors kur nors. Kai vakar dėstytojo paklausiau ar per mano dbakalaurinio gynima manęs nesuvalgys mano oponentė, jis pasakė, kad ana gražių žmonių bijo, taigi manęs nesuvalgys blink.gif doh.gif doh.gif Taigi paaiškėjo ne tik kad esu graži, bet dar ir kad mano diplominis tik ant mano grožio kabo blink.gif O visą gyvenimą galvojau, kad esu labiau protinga nei graži g.gif
Atsakyti
šalia grožio reikia turėti ir žavesio,ir išminties, tačiau tik ne proto, nes vyram protingos nepatinka. reikia būti išmintingai, tai daugiau nei protas, o vyrai to ir nesuvokia. neduota jiems to, jų analitinis mąstymas.
Atsakyti
O man labiau patinka patrauklus zmones, nei grazus mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau jog graziems zmonems labiau gyvenime sekasi
Atsakyti
Skaiciau, kad graziems zmonems is tiesu labiau sekasi siekti karjeros. Jiems paprasciau isidarbinti, mokytojai raso geresnius pazymius it t.t..Zinoma, visur pasitaiko isimciu. Del asmeninio gyvenimo, nezinia ar jis toks sekmingas. Nors mano grazios drauges visos istekejusios, negaliu pasakyti ar sekmingai, bet kad neblogai tai tikrai. Bet jos nemane, kad ju grozhis reikalauja ypatingu vyru. Turi grazias seimas ir tiek.
Gal pradziai grozis yra gerai, bet juk toliau darbe vien grozio negana, seimoje irgi vien grozio nepakanka... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2005 07 14, 13:37)
Kas dėl Egipto gražuolės Kleopatros: mokslininkai ištyrė, kad ji buvao visai neišvaizdi: žemo ūgio, kuprota nosimi, stambių kaulų... Per discovery mačiau, dar fotorobotą rodė, na pagalvojau, nieko sau Kleopatros grožis... g.gif


suprantama, kad siais laikais ji gali atrodyti negrazi, o gal tada buvo laikoma grazia, antraip is kur tokie gandai apie jos grozi g.gif
Atsakyti
Ne tik Kleopatra buvo negrazi, bet ir Egipto grazuole Nefertite. r nemanau, kad tie grzozio standartai baisiai skyresi, gal kazkokie skirtumai yra, bet is esmes suvystyti tokius didzius vyrus kaip CEZARIS IR marKAS aNtonIJUS vien grozio negana...ji buvo gudri ir protinga. Nes vien proto irgi, ko gero, neuztektu.
O siaip, apsidairykime ir, gericiausiai, pamatysime, kad grazuoles sedi liudnos, o vaikinai sukasi aplink ne tokias dailias kaip jos...bet jos tiesiog gal smagesnes, paprastesnes ir t.t.. smile.gif Speju biggrin.gif
Atsakyti
O as manau, kad tikrai protinga moteris visada sugebes buti grazi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2006 08 26, 16:59)
O as manau, kad tikrai protinga moteris visada sugebes buti grazi... mirksiukas.gif


Na va, vienu sakiniu ir taip taikliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
visi grozi supranta skirtingai ir jeigu tu manai kad tos drauges grazios nereiskia kad vyrams jos lygiai tokios pacios
Atsakyti
QUOTE(Linksma_mama @ 2006 08 28, 19:02)
visi grozi supranta skirtingai ir jeigu tu manai kad tos drauges grazios nereiskia kad vyrams jos lygiai tokios pacios

Sakykit ką norit, bet yra dalykų, kurie gražūs vienareikšmiškai...Helena nesupyk
Atsiprašau, ne "dalykų", o moterų... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 29 rugpjūčio 2006 - 11:56
O jums kartais taip nebuna, kad kai pamatai zmogu ir jis tau atrodo labai patrauklus, isvaizdus, grazus (nesvarbu ar vaikinas ar mergina), taciau kai pradedi bendrauti ir pajunti to zmogaus vidini tustuma ar net bjauruma, pradedi jame nebematyti supermodelio isvaizdos....
Atsakyti