Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Toks testas yra tik Vilniuje . Kitur - BŪTINAS atsnukis ir pavadys
Surenkar parašus iš kaimunų dėl kiauksių kandybų ir nunešat pas įgaliotinį. Po kelių baudų, turėtu atrasti pavadys
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 13, 14:40)
Vakar jau antrą kartą užtikau kaimynę,vėpsančią pro mano langą.Langai pas mus žemai,langus dengia žaliuzės,bet labai norint ir gerai prigulus ant palangės kažką galima pamatyt.Nežinau,kas jai ten taip rūpi,kaip tik vakarienę ruošiau ir sumąsčiau šiukšles išnešt,tai ir pričiupau biggrin.gif .Praeitą kartą tik žagtelėjau ir nesugalvojau,ką sakyt,ana gi tuo tarpu apsimetė,kad jai neva dusulio priepuolis ir kosti už mano palangės įsitvėrus rolleyes.gif .Bet tas dar rudenį buvo.Vakar užklausiau:''A prišalot,ponia?'' cool.gif


Nu geeras. Smalsumas neišpasakytas blink.gif Gal pasiūlyt užeit ir apžiūrėt viską bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2012 02 13, 14:42)
sakiau prilaikykit,nes spirsiu  biggrin.gif
Norėjau pati rašyti, kad nuo mažo teoriškai galėtum apsiginti jam spirdamas, bet pagalvojau, kad neturiu laiko paskui tris paras aiškintis su teksto suvokimo turinčiomis gyvūnų mylėtojomis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad ir kaip mylit savo augintinius,kad ir kokie jie mieli ir ramus,pavadelis manau yra butinas. Praeiviai bijo sunu,net jei jie ir nepuola,neloja. Be to,tikrai negalit 100 % garantuoti uz joki suni. Ir kaip vaikai issigasta,kai tie jusu mieli suneliai soka ant ju,noredami tiesiog pazaisti. Man sunys patinka,bet nepazystamu bijau. O kai eini ir ant taves skalija kazkoks sunekas,o seimininkas sako nebijok,jis nekanda... Tai tokiam norisi i snuki duoti (seimininkui aisku,o ne suniui).
Atsakyti
Manau niekam blogiau nebus jei šunis vedžiosim su pavadėliais, o šunų vedžiojimo vietose be pavadėlio, kas kur nuo daugiaaukščių toliau kokioj pievelėj ar specialiai šunim aikštelėse, miške, manau nieks neburnos kad šuo be pavadžio ir visi bus patenkinti 4u.gif
Savo kaimynais asmeniškai nesiskundžiu, visi vieni kitus pažystam o jei kas nepatinka tai ir pasakom.
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 13, 14:40)
Vakar jau antrą kartą užtikau kaimynę,vėpsančią pro mano langą.Langai pas mus žemai,langus dengia žaliuzės,bet labai norint ir gerai prigulus ant palangės kažką galima pamatyt.Nežinau,kas jai ten taip rūpi,kaip tik vakarienę ruošiau ir sumąsčiau šiukšles išnešt,tai ir pričiupau biggrin.gif .Praeitą kartą tik žagtelėjau ir nesugalvojau,ką sakyt,ana gi tuo tarpu apsimetė,kad jai neva dusulio priepuolis ir kosti už mano palangės įsitvėrus rolleyes.gif .Bet tas dar rudenį buvo.Vakar užklausiau:''A prišalot,ponia?'' cool.gif

Ot zmoniu buna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 01 31, 13:02)
miške, manau nieks neburnos kad šuo be pavadžio ir visi bus patenkinti  4u.gif
Savo kaimynais asmeniškai nesiskundžiu, visi vieni kitus pažystam o jei kas nepatinka tai ir pasakom.


Aš gyvenu prie miškelio, ir dažnai išeinam su vaiku pasivaikščioti miško takeliais. Tai kai pamatau kokį vilkšunį be pavadelio ar antsnukio, tai net silpna pasidaro ir kojos nutirpsta. Dažniausiai šeimininko net nesimato tuo metu. Arba rėkia iš tolo, kad jis nieko nedaro.
Aš pati laikau škotų terjerą, bet visada vedžioju tik su pavadėliu, nes negaliu garantuoti, už tai ką jis sugalvos. Paleidžiu tik uždarose šunų aikštelėse.
Atsakyti
man tai idomu ka ta Ponia atsake i malonu paklausima : a prisalot?

hihihi.gif bet visgi buna egzemplioriu......
Atsakyti
būna blogiau nei tūsovčikai kaimynai http://www.delfi.lt/...e.d?id=55818427
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 22 vasario 2012 - 12:28
QUOTE(Cartman @ 2012 02 22, 12:19)
būna blogiau nei tūsovčikai kaimynai


Na kas tas gaisras, na kas tas turtas - sudege ar vandeniu uzpyle ax.gif tai uzgyvenamas dalykas. Ar galime tokius menkniekius lyginti su humanizmu.

Psichiniai ligoniai nekalti del savo nelaimes, ir vien uz mintis apie ju izoliavima verta apmetyti akmenimis. Tai mes pakaltinamieji turime saugotis, tai mes turime prisiimti visa atsakomybe, o jeigu per kita gaisra pridus vienas kitas kudikis - galesime katinti tiktai save ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beržūna: 22 vasario 2012 - 13:11
ir kuo save kaltint? kaip visi devynaukščio gyventojai tam psichiniui ligoniui galėjo padėt? ir kaip saugotis nuo gaisro? na įsivaizduoju, priešgaisrinės sistemos, bet ne visi tam turi pinigų, plius kad ir kokie užgyvenami daiktai bebūtų, juos reikia užgyvent. ar visiem namo gyventojam tiesiog išsikraustyt?
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 22, 14:28)
ir kuo save kaltint? kaip visi devynaukščio gyventojai tam psichiniui ligoniui galėjo padėt? ir kaip saugotis nuo gaisro? na įsivaizduoju, priešgaisrinės sistemos, bet ne visi tam turi pinigų, plius kad ir kokie užgyvenami daiktai bebūtų, juos reikia užgyvent. ar visiem namo gyventojam tiesiog išsikraustyt?

negi taip sunku sarkazma suprasti?
Atsakyti