Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(erborista @ 2012 02 10, 22:52)
Gal čia, žinoma, išimtis, ne taisyklė, bet kai buvau vaikas mes priglaudėm suaugusį šunį, kuris ėdė vien šaldytą, smulkiai pjaustytą  mėsą. Daugiau nieko. Turbūt buvę šeimininkai ypatingai nesureikšmino maisto temperatūros  bigsmile.gif


O mūsų kaime buvę gyvūnai neėsdavo šaldyto, laukdavo kol atšils. g.gif

Pas mus prie IKI toks ryžas katinas gyvena- tai beveik visi pirkėjai jo gaili ir matina. Eidam į parduotuvę turi žiūrėti, kad neįliptum į tą maistą, o tas katinas toks nupenėtas, kad jį ne maitinti, o vaikyti aplink parduotuvę reikia.

O kas liečia paukštelius- tai mes balkone lysyklą įrengę, o tuos kukulius ir žiedus zylėms ant vazonams skirtų žiedų kabinam. Dar maža buvau, kai ėmėm lesinti ir jau tik ėmus šalti paukščiukai balkone ima būriuotis.

Va tokius žiedus zylėm kabinam:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 02 11, 20:40)
O mūsų kaime buvę gyvūnai neėsdavo šaldyto, laukdavo kol atšils. g.gif

Pas mus prie IKI toks ryžas katinas gyvena- tai beveik visi pirkėjai jo gaili ir matina. Eidam į parduotuvę turi žiūrėti, kad neįliptum į tą maistą, o tas katinas toks nupenėtas, kad jį ne maitinti, o vaikyti aplink parduotuvę reikia.

O kas liečia paukštelius- tai mes balkone lysyklą įrengę, o tuos kukulius ir žiedus zylėms ant vazonams skirtų žiedų kabinam. Dar maža buvau, kai ėmėm lesinti ir jau tik ėmus šalti paukščiukai balkone ima būriuotis.

Va tokius žiedus zylėm kabinam:
user posted image

O kur tokių randate pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 02 11, 20:56)
O kur tokių randate pirkti?


Thomas Philips, vienintelė vieta.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 02 11, 15:26)
Turit  mirksiukas.gif . Jei šuo ne žemesnis nei  35 cm, antsnukus BŪTINAS
V. GYVŪNŲ VEDIMAS, VEDŽIOJIMAS IR VEŽIMAS

    57. Laiptinėse, koridoriuose, viešosiose vedimo vietose gyvūnai, atsižvelgiant į gyvūnų rūšies bei veislės ypatumus, nešami, laikomi rankose, specialiuose narveliuose, kuprinėse ir pan. ar vedami tik su pavadėliu, agresyvūs šunys – ir su antsnukiu. Šunys ir kiti gyvūnai neturi kelti grėsmės (urgzti, pulti, loti ir pan.), nepakenkti praeiviams, aplinkiniams gyvūnams. Esant pašaliniams asmenims, kitiems gyvūnams, pavadėlis turi būti sutrumpinamas iki 1 m ir šunys vedami prie vedančiojo kojos. Šunys žmonių susibūrimo vietose (autobusų stovėjimo stotelėse, prie parduotuvių, turguje, lifte ir pan.) turi būti su antsnukiais.


Jei cia tas 57 punktas galioja aukstensimes sunims, tai aiskiai parasyta, kad agresyvus sunys turi buti su antsnukiu mirksiukas.gif

O siaip noretusi rast tikslu sarasa tu veisliu, kurioms nereikia antsnukio. Negi tai vien nuo dydzio priklauso? Musu laika pvz. zymiai draugiskesne ir ramesne uz kaimynu pekina, kuris pastoviai loja ir taikosi i kojas ikast doh.gif
Atsakyti
Ten yra parašyta " Tik su pavadėliu " po to eina KABLELIS ir tik po kablelio " Agresyvūs " . Matykit tai kas parašyta o ne tai kas norisi matyti
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 13, 12:43)

O siaip noretusi rast  tikslu sarasa tu veisliu, kurioms nereikia antsnukio. Negi tai vien nuo dydzio priklauso? Musu laika pvz. zymiai draugiskesne ir ramesne uz kaimynu pekina, kuris pastoviai loja ir taikosi i kojas ikast doh.gif


va butent.. tie maziukai agresyvesni uz didziausia suni..
mes turim auksaspalvi,uzsienyje sitiems sunims jei pamatytu kad uzdetas antsnukis-tai bauda gautume...o cia lt doh.gif biski erzina kai zmones nepasidomi veislemis ir rekauja..
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 13, 13:43)
Musu laika pvz. zymiai draugiskesne ir ramesne uz kaimynu pekina, kuris pastoviai loja ir taikosi i kojas ikast doh.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiekvienam šeimininkui jo laika, dobermanas, terjeras ar bulterjeras atrodo draugiškiausias ir ramiausias. ax.gif

QUOTE(Paradoksualė @ 2012 02 13, 14:21)
mes turim auksaspalvi,uzsienyje sitiems sunims jei pamatytu kad uzdetas antsnukis-tai bauda gautume...o cia lt  doh.gif biski erzina kai zmones nepasidomi veislemis ir rekauja..
Jūs man paaiškinkit, kodėl turiu domėtis visomis veislėmis, kad galėčiau ramiai gatve praeiti? Man neįdomu. O bijau didelių šunų. Nes nuo mažo (blogiausiu atveju, jeigu pultų ir kąstų) kažkaip apsiginčiau (tikiuosi).
Parašiau tik teoriškai. Realiai šiek tiek pažįstų veisles, o retriverius net labai pažįstu ir mėgstu. mirksiukas.gif Bet vis tiek laikausi nuomonės, kad nesukelti aplinkiniams nepatogumo - gyvūno šeimininko reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2012 02 13, 13:21)
va butent.. tie maziukai agresyvesni uz didziausia suni..
mes turim auksaspalvi,uzsienyje sitiems sunims jei pamatytu kad uzdetas antsnukis-tai bauda gautume...o cia lt  doh.gif biski erzina kai zmones nepasidomi veislemis ir rekauja..

Na, gal jie ten stabilios psichikos... Nežinau, nemačiau, nebuvau . O čia Lietuvoje, mačiau ne vieną ir ne du agresyvius. Taip taip . Auksiukus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 13 vasario 2012 - 13:31
Vakar jau antrą kartą užtikau kaimynę,vėpsančią pro mano langą.Langai pas mus žemai,langus dengia žaliuzės,bet labai norint ir gerai prigulus ant palangės kažką galima pamatyt.Nežinau,kas jai ten taip rūpi,kaip tik vakarienę ruošiau ir sumąsčiau šiukšles išnešt,tai ir pričiupau biggrin.gif .Praeitą kartą tik žagtelėjau ir nesugalvojau,ką sakyt,ana gi tuo tarpu apsimetė,kad jai neva dusulio priepuolis ir kosti už mano palangės įsitvėrus rolleyes.gif .Bet tas dar rudenį buvo.Vakar užklausiau:''A prišalot,ponia?'' cool.gif
Atsakyti
mano suni greiciau sukandziotu bobulyte nei ji lotuliukas.gif bet jo teisios esat is kur tam zmogui zinoti koks jis mirksiukas.gif
pvz maniske dievina vaikus,kuo mazesnis tuo jai sirdis alpsta kaip nori pazaist,tai aisku savaime as ja prilaikau,nes gali isgazdinti..
viskas normalu,tik biesina bobulencijos is kilometro pradeda klykti,rekti ir maiseliais mosikuotis lotuliukas.gif tai suo galvoja kad kviecia,zaisti ir pasol lotuliukas.gif

turim kaimynus,vedzioja rusu terjerus ir jorksyrus.. skalija,kabina kojas.. ka daryt su sitais tada? man irgi nepatinka,nors as nebijau,sakiau prilaikykit,nes spirsiu biggrin.gif
Atsakyti
Jei palaidi - kviečiat policiją
Atsakyti
Išsilaikot šuns socializacijos testą ir galit vedžiot kad ir be pavadėlio ir jau tikrai be antsnukio. Jei aš teisingai suprantu. Tik tą testą reikia nešiotis su savim ir netingėt kaišiot kiekvienai bobulytei po nosim ir kiekvienam iškviestam policininkui.

Pas mus name yra krūvos tų nesocializuotų mažuliukų kiauksių, negaliu, kaip aš jų bijau. Vyrui jau sykį buvo įkandęs vienas kiauksalas, kaimynus irgi terorizuoja jie. doh.gif
O vat šalia augina kaimynai vižlą, ir vedasi jį be pavadžio - nė vienas bobulytė neburnoja. Todėl kad mes jau pamokyti: reali grėsmė yra mažas suskis, tas didelis daugiau teorinis blogis (tfutfutfu, aišku)
Atsakyti