Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Iriz @ 2012 08 20, 12:58)
pardon, bet jei aš turėčiau vaiką BE elgesio problemų, ar man turėtų būti malonu, kad kažkas jį ir dar blogesniais necenzūriniais žodeliais išvadintų? kas gana dažnai būdinga vadinamiesiems "sunkiems" vaikams? nemanot, kad dėl nuolatinio terorizavimo kitiems vaikams irgi ilgainiui gali kilti problemų?

jei tikrai turėčiau vaiką su elgesio sutrikimais (tfutfutfu), tikiuosi, kad bandyčiau įvairiapusiškai spręsti problemą, o ne sėdėčiau įsižeidusi, kad mano vaiką durnium vadina. Tik kad temoje duotuose pavyzdžiuose tėvų pozicija gana aiškiai pavaizduota kaip "nieko nematau, nieko nežinau, mano angelėlis nė musės nenuskriaustų".

ir taip, tegul "gilinsiu socialinę atskirtį", bet atėjus laikui tikrai stengsiuos, kad mano vaikas išvengtų psichologinio ir fizinio smurtavimo. Vienas "su sutrikimais" geriau nei visa klasė "su sutrikimais", atsiradusiais po mažo teroristo pasireiškimų

Nepritarimas, jog vaikas būtų vadinamas įžeidžiamai, neprieštarauja problemos sprendimui. Tai reiškia, jog galima spręsti problemą kartu nesutinkant įžeidinėti vaiko dėl tos problemos.

Moralinė dilema "ar integruoti sunkų vaiką į kolektyvą" iš tiesų yra labai sunki ir kontraversiška tema. Manau, dėl vieno dalyko tikrai sutaria abi pusės - tėvai turėtų skirti daugiau dėmesio savo vaikams, neužsimerkti, neignoruoti problemos.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2012 08 20, 13:30)
Vaikai, turintys mokymosi sutrikimų, mokomi pagal įvairias programas. Modifikuoti, adaptuoti, (o kur dar dislektikai , disgrafikai...) tai priimama kaip sutrikimas, tačiau stengiamasi jų neišskirti. Normalu juos mokyti pagal specialias programas, tačiau patys sutrikimai nėra norma.

"Norma" turiu omeny ne kaip sektinas pavyzdys (disleksija yra norma, dėl to visi turėtume tapti disleksikais), o kaip neignoruojamas, suprantamas pasitaikantis reiškinys (mokinių tarpe pasitaiko įvairių mokymosi sutrikimų, tai jeigu šiam mokiniui sunkiai sekasi skaityt, gal jam disleksija, tuomet reikėtų tik specialios pagalbos ir viskas būtų gerai).
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:33)
Moralinė dilema "ar integruoti sunkų vaiką į kolektyvą" iš tiesų yra labai sunki ir kontraversiška tema. Manau, dėl vieno dalyko tikrai sutaria abi pusės - tėvai turėtų skirti daugiau dėmesio savo vaikams, neužsimerkti, neignoruoti problemos.
Pala, pala, o čia jau jūs mane įžeidžiat apibendrindama ir tai yra labai nepagarbu.
Jūs nežinot, kiek dėmesio ir jėgų skiriu savo vaikams. Todėl sakymas, kad turiu jo skirti daugiau tik todėl, kad kažkas jo skiria per mažai - yra mane įžeidžiantis apibendrinimas.
Galbūt mano vaikas ir nėra teroristas, nes aš skiriu laaabai daug dėmesio prevencijai, tuo tarpu kiti tėvai turi gerą laiką, arba konservuoja agurkus bei laiptines plauna.

QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:38)
"Norma" turiu omeny ne kaip sektinas pavyzdys (disleksija yra norma, dėl to visi turėtume tapti disleksikais), o kaip neignoruojamas, suprantamas pasitaikantis reiškinys (mokinių tarpe pasitaiko įvairių mokymosi sutrikimų, tai jeigu šiam mokiniui sunkiai sekasi skaityt, gal jam disleksija, tuomet reikėtų tik specialios pagalbos ir viskas būtų gerai).
O kaip disleksija tiesiogiai susijusi su klasiokų talžymu? g.gif
Mano vaikas ilgai šveplavo (irgi sutrikimas, ar ne?), bet dėl to nepuolė mušti bendraamžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 20 rugpjūčio 2012 - 12:41
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 13:38)
Pala, pala, o čia jau jūs mane įžeidžiat apibendrindama ir tai yra labai nepagarbu.
Jūs nežinot, kiek dėmesio ir jėgų skiriu savo vaikams. Todėl sakymas, kad turiu jo skirti daugiau tik todėl, kad kažkas jo skiria per mažai - yra mane įžeidžiantis apibendrinimas.
Galbūt mano vaikas ir nėra teroristas, nes aš skiriu laaabai daug dėmesio prevencijai, tuo tarpu kiti tėvai turi gerą laiką, arba konservuoja agurkus bei laiptines plauna.

Tai kad aš ne jus turiu omenyje, o minėtus "sunkaus vaiko" tėvus, kurių pozicija yra nieko nematyti.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:41)
Tai kad aš ne jus turiu omenyje, o minėtus "sunkaus vaiko" tėvus, kurių pozicija yra nieko nematyti.
Nieko nebus, labai aiškiai parašėt: "tėvai turėtų skirti daugiau dėmesio savo vaikams, neužsimerkti, neignoruoti problemos."
Niekur nematau teksto "tėvai, kurių vaikai talžo/muša/terorizuoja bendraamžius"...

QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:38)
Moralinė dilema "ar integruoti sunkų vaiką į kolektyvą" iš tiesų yra labai sunki ir kontraversiška tema. Manau, dėl vieno dalyko tikrai sutaria abi pusės - tėvai turėtų skirti daugiau dėmesio savo vaikams, neužsimerkti, neignoruoti problemos.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 13:41)
O kaip disleksija tiesiogiai susijusi su klasiokų talžymu?  g.gif
Mano vaikas ilgai šveplavo (irgi sutrikimas, ar ne?), bet dėl to nepuolė mušti bendraamžių.

Aš jau pasakiau, kad nėra susijusi, kad tai yra off topic. Tai buvo mano paaiškinimas Terezzai, o kiti dalyviai norėjo apie tai diskutuoti toliau.
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 13:43)
Nieko nebus, labai aiškiai parašėt: "tėvai turėtų skirti daugiau dėmesio savo vaikams, neužsimerkti, neignoruoti problemos."
Niekur nematau teksto "tėvai, kurių vaikai talžo/muša/terorizuoja bendraamžius"...

Nesupratau, ko nebus? Nepakankamai aiškiai parašiau viename komentare, jūs nesupratot, aš patikslinau kitame.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:47)
Nesupratau, ko nebus? Nepakankamai aiškiai parašiau viename komentare, jūs nesupratot, aš patikslinau kitame.
O aš parašiau, kad nieko nebus - parašėt taip, kaip parašėt, o kad turėjot viena minty (jeigu turėjot), o parašėt kita - tai čia jūsų problema.
Kadangi jūs reikalaujate iš manęs (matyt ir kitų) pokalbio eigoje labai tiksliai nurodyti, apie ką kalbama (pvz. ką vadiname durniais), tai leisiu sau lygiai taip pat, nesivarginti skaitydama temą galvoti, ką turėjot minty.
Tiesiog užskaitau, kaip tiesioginį įžeidimą, kuris visiškai neatitinka tikrovės. Nes aš manau, kad aš savo vaikams skiriu pakankamai dėmesio, ir tikrai ne jums man aiškinti, daugiau jo skirti, ar jau užtenka.
Atsakyti
Manau, kad jūs reikalaujat neįmanomo ir nereikalingo dalyko - daug lengviau diskusijos metu išsiaiškinti, kas neaišku, negu surašyti į vieną komentarą viską taip, kad visi suprastų vienodai. Čia juk ne paskaita,o diskusija, be to, net ir po paskaitos būna užduodami klausimai ir į juos atsakoma.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 12:00)
Manau, kad jūs reikalaujat neįmanomo ir nereikalingo dalyko - daug lengviau diskusijos metu išsiaiškinti, kas neaišku, negu surašyti į vieną komentarą viską taip, kad visi suprastų vienodai. Čia juk ne paskaita,o diskusija, be to, net ir po paskaitos būna užduodami klausimai ir į juos atsakoma.


Bet kad tai yra tiesioginis atsakymas į jūsų pačios nuolat keliamus reikalavimus nevartoti apibendrinimų. Jei jau norite smulkintis iki tokio lygio, lyg bendrautų protinę negalią turintys žmonės, tesugebantys suprasti tik tiesioginius pasakymus be jokių skaitymų tarp eilučių, tai taip turime bendrauti visi, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 20, 00:37)
Neveltui as saviski vedziau i tokia mokykla,kur smurto netoleruoja ...is karto vaika ismeta is jos ax.gif
Manau tai daug kas priklauso ir nuo mokyklos valdzios,

tai kad nepriklauso.
Kaip tik pernai su sunaus aukletoja panasia tema kalbejomes. Yra ten mokykloje toksai pagerintas fruktas, kuri ir apylinkes igaliotinis zino ir kiti vaikai stengiasi apeiti ratu. Ir ka - buvo pasalintas is mokyklos. Motinele kreipesi i savivaldybe, kad nera uztikrina vaiko teise mokytis ( mokykla priklauso pagal gyvenamaja vieta) ir ka, atejo atsakymas is savivaldybes, kad mokini priimt atgal, o mokyklos valdziai buvo papeikimas skirtas.


QUOTE(F @ 2012 08 20, 14:00)
Manau, kad jūs reikalaujat neįmanomo ir nereikalingo dalyko - daug lengviau diskusijos metu išsiaiškinti, kas neaišku, negu surašyti į vieną komentarą viską taip, kad visi suprastų vienodai. Čia juk ne paskaita,o diskusija, be to, net ir po paskaitos būna užduodami klausimai ir į juos atsakoma.

o kodel tada to reikalauji tu? Kodel turi buti taikomi dvigubi standartai?
Atsakyti
Nepastebėjau, kad reikalavau viename komentare iškart surašyti viską aiškiai ir daugiau nebediskutuoti. Bet jeigu taip padariau, tai atsiprašau.

Terezza, labai negražu lyginti oponentus su protinę negalią turinčiais, tai visų pirma žeidžia artimuosius tų, kurie patys ją turi. Norėčiau diskutuoti mandagiai ir kultūringai.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 12:16)
Nepastebėjau, kad reikalavau viename komentare iškart surašyti viską aiškiai ir daugiau nebediskutuoti. Bet jeigu taip padariau, tai atsiprašau.

Terezza, labai negražu lyginti oponentus su protinę negalią turinčiais, tai visų pirma žeidžia artimuosius tų, kurie patys ją turi. Norėčiau diskutuoti mandagiai ir kultūringai.


Nematau nieko negražaus. Protinę negalią turintys žmonės iš tiesų bendrauja kitaip.
Atsakyti
gal bendraukit verčiau per až apie tuos talžymus ir sutrikimus, tema ne apie tai, be to verčiat temą dialogu rolleyes.gif
Atsakyti