Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 20, 01:10)
Maniskis nebuvo komplikuotas,taip kad negaliu pasakyti apie perpildyma.Nezinau kaip kitos privacios,bet ten vaikus surenka ne tik del geru pazymiu(kas irgi aktualu),bet ir labai ziuri charakteristika.Aisku pinigai aktualu,bet zinau atveju,ir ne viena,kai netoleruotinas elgesys kitu vaiku,mokytoju atzvilgiu,toks mokinys buvo paprasytas iseiti.
O jus norite pasakyti,kad paprastose mokyklose nerenkami pinigai... g.gif  biggrin.gif O juk mokyklos gaudavo ir krepselius. O dar  tevams viska reikia pirkti. ax.gif
Aš noriu pasakyti, kad privačiai mokyklai mokinys su savo (t. y. jo mokslus apmokančių tėvų) pinigais yra kur kas svarbiau, negu valstybinei mokyklai, nes privačios, kaip suprantu, iš tų pinigų ir gyvena - nesurinks vaikų, galės eiti ilgam pasivaikščioti.
Taip pat įsivaizduoju, kad privačioje mokykloje pasakyti "ačiū, prašom, viso gero, sėkmės" yra kur kas paprasčiau. T. y. iš privačios mokyklos, man rodos, pašalinti ne taip sudėtinga, kaip iš valstybinės. Kitas dalykas, kad pakliūti į valstybinę (kaip jau rašiau - klasės perpildytos ir kitokie tralia-lia) kur kas sudėtingiau, nei į privačią (jeigu turi pinigų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 20 rugpjūčio 2012 - 00:15
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 23:08)
Skaitykit temą nuo pradžių. Jeigu tingit skaityt ir nesigilinat - nesikiškit į pokalbį. Aha, taip diskriminuoju tuos, kurie išgirdo paskutinį žodį ir pradeda aršiai diskutuoti, nežinodami apie ką.

Sutrikimas - ir fizinė negalia. Apie tai juk nekalbam, ir man rodos visiems tai aišku, išskyrus jums.

Skaičiau, bet įsikišau tik tada, kai prasidėjo tokie apibendrinimai. Taip pat vaikas, kad ir koks jis agresyvus bebūtų dėl savo sutrikimų, negali būti vadinamas durniumi. Jeigu jūs turėtumėt vaiką su elgesio problemom, tai ar jums būtų malonu, jei kažkas vadina jį durnium.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 01:14)
Aš noriu pasakyti, kad privačiai mokyklai mokinys su savo (t. y. jo mokslus apmokančių tėvų) pinigais yra kur kas svarbiau, negu valstybinei mokyklai, nes privačios, kaip suprantu, iš tų pinigų ir gyvena - nesurinks vaikų, galės eiti ilgam pasivaikščioti.
Taip pat įsivaizduoju, kad privačioje mokykloje pasakyti "ačiū, prašom, viso gero, sėkmės" yra kur kas paprasčiau. T. y. iš privačios mokyklos, man rodos, pašalinti ne taip sudėtinga, kaip iš valstybinės. Kitas dalykas, kad pakliūti į valstybinę (kaip jau rašiau - klasės perpildytos ir kitokie tralia-lia) kur kas sudėtingiau, nei į privačią (jeigu turi pinigų).




Buvo keletas,kurie net ir nelabai daug uzdirbantys,leido i sia mokykla. mirksiukas.gif Sake del mokyklos vidines aplinkos(netoleruotinas visapusiskas smurtas),poziurio i mokini ir del kompetetingu mokytoju. Neapsirikome. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 01:00)
Kažkodėl pagalvojau, kad kalbėjai apie vaiko klasioką, ne apie savo.  smile.gif

Vaiko...ale tiek daedes,kad jau sakau musu beda irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 00:29)
... ir prieš smurtautojus kaimynus, kurie verčia laiptinę plaut (čia kad nors kiek į temą būtų)?  lotuliukas.gif



biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 19, 20:53)
Laimė, Amerikoj mokymosi sutrikimai tampa norma, norėčiau, kad taip būtų ir Lietuvoje:


Laime? Laime, kad mokymosi sutrikimai yra norma? Cia taip raso sveiko proto zmogus, ar nelabai? blink.gif

QUOTE(F @ 2012 08 19, 21:04)
Buvo aiškiai parašyta "su visokiais sutrikimais", o ne "tik su sutrikimais, dėl kurių agresyviai elgiasi ir švaistosi peiliu"


Eilini karta ieskot subinej smegenu. Jums ka, sm forume diskutuojant reikia atskiru sutrikimu kodus surasyt, nes kitaip nesugebat suvokti, apie ka kalba eina?

QUOTE(F @ 2012 08 19, 23:20)
Skaičiau, bet įsikišau tik tada, kai prasidėjo tokie apibendrinimai. Taip pat vaikas, kad ir koks jis agresyvus bebūtų dėl savo sutrikimų, negali būti vadinamas durniumi. Jeigu jūs turėtumėt vaiką su elgesio problemom, tai ar jums būtų malonu, jei kažkas vadina jį durnium.


Durnius lieka durnium, kad ir kaip sutrikimas besivadintu. Tikslus ivardijimas gali buti svarbus medikams ar serganciojo tevams. O vaikams nera jokio skirtumo, kas juos musa - autistas ar siaip psichas - skauda juk vienodai.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 01:20)
Skaičiau, bet įsikišau tik tada, kai prasidėjo tokie apibendrinimai. Taip pat vaikas, kad ir koks jis agresyvus bebūtų dėl savo sutrikimų, negali būti vadinamas durniumi. Jeigu jūs turėtumėt vaiką su elgesio problemom, tai ar jums būtų malonu, jei kažkas vadina jį durnium.
Žinot, aš pagalvojau, kad negaliu sakyti, kaip man būtų. Nes tai yra teoriniai pasvarstymai, kurie yra nieko verti. Gal būtų dzin (nes vaiko problemos būtų svarbiau, negu kažkieno ten nuomonė), o gal labai nemalonu.
Bet kaip dabar suprantu, kad su mano vaiku (ar su manim) nedraugauja visi iš eilės dėl kažkokių tarkim charakterio savybių, tai gal ir tokiu atveju suprasčiau, kad bėga todėl, kad vaikas kelia pavojų.
Ir jau dovanokit, bet ir toliau vaikus mokysiu vengt bet kokio pavojaus - ar tai būtų kelių erelis, ar vaikas su sutrikimais. Ir jeigu kažkoks durnius muš mano vaiką, aš vadinsiu jį kaip panorėjusi, nes neturiu laiko gilintis, ar jis - tik šiaip teroristas (ir tada jį durnium vadinti galima), ar jis turi sutrikimų, ir tada jau durnium vadinti nebegalima.

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 20, 01:23)
Buvo keletas,kurie net ir nelabai daug uzdirbantys,leido i sia mokykla.  mirksiukas.gif Sake del mokyklos vidines aplinkos(netoleruotinas visapusiskas smurtas),poziurio i mokini ir del kompetetingu mokytoju. Neapsirikome. mirksiukas.gif
Nieko prieš šią mokyklą nesakau. Svarstau patį principą.
O kalbant apie "nelabai daug uždirbančius", tai čia toks sąlyginis dalykas... Kitas džiaugiasi, kad pavalgyt vaikui nupirkt išgali, tai apie kokią ten privačią mokyklą...

QUOTE(due drops @ 2012 08 20, 01:24)
Vaiko...ale tiek daedes,kad jau sakau musu beda irnesakyk.gif
Pala, tai apie kokius vidurkius tada kalbi? Juk jie dar neturėjo pažymių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 20 rugpjūčio 2012 - 07:54
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 20, 00:37)
Neveltui as saviski vedziau i tokia mokykla,kur smurto netoleruoja ...is karto vaika ismeta is jos ax.gif
Manau tai daug kas priklauso ir nuo mokyklos valdzios,mokytoju,vaiku surinkto kontingento...o dabar del mokiniu krepselio pinigu,mokyklos net nepasidomi vaiku atejusiu i ju mokykla,charakteristika,nei pazymiais ,nei tuo labiau elgesiu,tik griauciau pildykite popieriukus...o kai ivyksta kazkas,tada slepiama info ir apsimeta visi mokytojai,kad niekas nieko nepastebejo... blink.gif


tai, kad vaiku, berods, iki 16m negalima ''ismesti'', nes jie privalo lankyti mokykla 4u.gif taip, kad nesuradusi jam kitos vietos(ar pati mokykla, ar tevai), mokykla tures laikyti ta vaika. manau, kad del sitos priezasties ta berniuka ir laike toje mokykloje 4u.gif

QUOTE(mititėja @ 2012 08 20, 01:14)
iš privačios mokyklos, man rodos, pašalinti ne taip sudėtinga, kaip iš valstybinės. Kitas dalykas, kad pakliūti į valstybinę (kaip jau rašiau - klasės perpildytos ir kitokie tralia-lia) kur kas sudėtingiau, nei į privačią (jeigu turi pinigų).


drinks_cheers.gif

QUOTE(Terezza @ 2012 08 20, 02:44)
Durnius lieka durnium, kad ir kaip sutrikimas besivadintu. Tikslus ivardijimas gali buti svarbus medikams ar serganciojo tevams. O vaikams nera jokio skirtumo, kas juos musa - autistas ar siaip psichas - skauda juk vienodai.


negali nepritarti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 01:20)
Jeigu jūs turėtumėt vaiką su elgesio problemom, tai ar jums būtų malonu, jei kažkas vadina jį durnium.


pardon, bet jei aš turėčiau vaiką BE elgesio problemų, ar man turėtų būti malonu, kad kažkas jį ir dar blogesniais necenzūriniais žodeliais išvadintų? kas gana dažnai būdinga vadinamiesiems "sunkiems" vaikams? nemanot, kad dėl nuolatinio terorizavimo kitiems vaikams irgi ilgainiui gali kilti problemų?

jei tikrai turėčiau vaiką su elgesio sutrikimais (tfutfutfu), tikiuosi, kad bandyčiau įvairiapusiškai spręsti problemą, o ne sėdėčiau įsižeidusi, kad mano vaiką durnium vadina. Tik kad temoje duotuose pavyzdžiuose tėvų pozicija gana aiškiai pavaizduota kaip "nieko nematau, nieko nežinau, mano angelėlis nė musės nenuskriaustų".

ir taip, tegul "gilinsiu socialinę atskirtį", bet atėjus laikui tikrai stengsiuos, kad mano vaikas išvengtų psichologinio ir fizinio smurtavimo. Vienas "su sutrikimais" geriau nei visa klasė "su sutrikimais", atsiradusiais po mažo teroristo pasireiškimų
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 08 20, 02:44)
Laime? Laime, kad mokymosi sutrikimai yra norma? Cia taip raso sveiko proto zmogus, ar nelabai? blink.gif

Tai buvo off topic, nesusiję su temoj aptarinėjamais agresyviais vaikais, o su tuo straipsniu, kurio nuorodą įdėjau. Gal pasirodė, kad noriu pasakyti, jog norėčiau, kad sutrikimai, dėl kurių vaikai yra agresyvūs, taptų norma, tai klaidinga.

Galiu paaiškint, ką turėjau omenyje su tuo (tik tai bus OT, nesusiję su agresyvumu). Lietuvoj vaikai su mokymosi sutrikimais (bent jau mano kartos) nebuvo identifikuojami kaip tokie, jie buvo tiesiog nurašomi kaip nevykę, negabūs, blogai besimokantys. Tose šalyse, kur mokymosi sutrikimai yra norma, tokie vaikai atpažįstami, ištiriami ir nustatoma, kas konkrečiai jiems sunkiai sekasi, suteikiama pagalba toje konkrečioje srityje ir nebėra trukdžių jiems savo gabumams realizuoti. Dėl to manau, laimė, jog vaiko problema yra išsprendžiama, o ne jis nurašomas.

QUOTE
Eilini karta ieskot subinej smegenu. Jums ka, sm forume diskutuojant reikia atskiru sutrikimu kodus surasyt, nes kitaip nesugebat suvokti, apie ka kalba eina?

Man tai pasirodė nemandagu, nepagarbu. Nepritariu tokiam bendravimui ir nesutinku toliau bendrauti tokiu stiliumi. Jeigu aš diskutuoju nepagarbiai, įžeidžiu pašnekovą, norėčiau, jog man tai irgi būtų pasakyta.

Atsakyti
Vaikai, turintys mokymosi sutrikimų, mokomi pagal įvairias programas. Modifikuoti, adaptuoti, (o kur dar dislektikai , disgrafikai...) tai priimama kaip sutrikimas, tačiau stengiamasi jų neišskirti. Normalu juos mokyti pagal specialias programas, tačiau patys sutrikimai nėra norma.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 08 20, 13:27)
Tose šalyse, kur mokymosi sutrikimai yra norma


Jau pats žodis "sutrikimas" rodo, kad tai nėra norma.
Atsakyti