Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 19:52)
Būkit gera, pagooglinkit kaip nors (pagal kitus paieškos žodžius).
Įdomūs tokie atvejai, tik kad tema vėl krypsta į "ne į temą".

P.S. O jeigu būtų davusi mergaitė atgal, manot būtų padėję?  g.gif
Sutrikimai - yra viena, nebaudžiami teroristai - kita.


bandau, bet neatmenu to berniuko vardo. zinau, kad apie ji buvo temoje sm, bet nerandu kur. cia keliu metu senumo istorija doh.gif buvo ir spaudoj apie ji, nes terorizavo visa klase blink.gif

siap jis mergaite uzkabino, berods ateme jos kuprines papuosala(kazkoki mylima, bet ir brangu niekuti) ji bande atimti, jis trenke, berods tokia eiga buvo. g.gif
Atsakyti
P.S. O jeigu būtų davusi mergaitė atgal, manot būtų padėję? g.gif
Sutrikimai - yra viena, nebaudžiami teroristai - kita.
[/quote]
Hm, o kas pagal jus gali padėti? Jei tave tarkim terorizuoja vienas ir tas pats vaikas, negi visada ir leisiesi talžomas? Policija tikrai visų tokio pobūdžio bėdų neišspręs, o ir šiaip be reikalo skambiu policijos vardu čia taip sklaidotės, nėra ji jau tokia visagalė. Iš tikro nereikia pulti smerkti ir to besiginančio. Kartais duoti atgal yra vienintelė išeitis.. Šiaip, dažniausiai, tie kurie duoda atgal, sekantį kartą turi mažesnį šansą gauti dar kartą nuo to pačio " teroristuko " .Kad ir kokia liūdna, bet tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:07)
bandau, bet neatmenu to berniuko vardo. zinau, kad apie ji buvo temoje sm, bet nerandu kur. cia keliu metu senumo istorija doh.gif buvo ir spaudoj apie ji, nes terorizavo visa klase blink.gif
Jeigu pamenate, kurioje mokykloje mergaitė mokėsi, kiek metų tuo metu buvo, pagal tai galima bandyt ieškot.

QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:07)
siap jis mergaite uzkabino, berods ateme jos kuprines papuosala(kazkoki mylima, bet ir brangu niekuti) ji bande atimti, jis trenke, berods tokia eiga buvo. g.gif
Tai yra labai mylimas "sportas" - atiminėti klasiokų daiktus.
Aš mokau vaikus, ima - tegu ima. Nu tegu ima ir paspringsta. Nebėk, nesivyk, negaudyk, neieškok, kur paslėpė. Jeigu mokymo priemonės reikės pamokoje - sakyk mokytojai: "nežinau, tas ir anas paėmė". Vienam vaikui (kuris nuolat tuo skųsdavosi) po dviejų tokių "nebėgimų" ir "nereagavimų" problemos pasibaigė.

Šiaip tai aš mokau, kad nuo durnių (su visokiais sutrikimais) bėgtų. Ir pati stengiuosi nesileisti į jokius kontaktus, jeigu matau, kad žmogui galvoj negerai. Net į draugystes. Nes jai varžtelių trūksta, tai vieną dieną draugauja, o kitą dieną sumąsto, kad esi "priešas", "gyvatė užantyje" ir t.t. ir pan. O tada nežinosi, ko laukti.


QUOTE(fainulkina @ 2012 08 19, 20:17)
Hm, o kas pagal jus gali padėti? Jei tave tarkim terorizuoja vienas ir tas pats vaikas, negi visada ir leisiesi talžomas? Policija tikrai visų tokio pobūdžio bėdų neišspręs, o ir šiaip be reikalo skambiu policijos vardu čia taip sklaidotės, nėra ji jau tokia visagalė. Iš tikro nereikia pulti smerkti ir to besiginančio. Kartais duoti atgal yra vienintelė išeitis.. Šiaip, dažniausiai, tie kurie duoda atgal, sekantį kartą turi mažesnį šansą gauti dar kartą nuo to pačio " teroristuko " .Kad ir kokia liūdna, bet tai tiesa.
Įspyrimas - ne "talžymas". Skirkim "talžymą", kai vaiką po pamokų pasigauna ir iki kraujų daužo, ir penkiamečio įspyrimą į koją kieme vyresniai mergaitei, kuri, kaip suprantu, ne ką geresnė - apdraskė vaiką.
Aš nesmerkiu nei besiginančio, nei jo mamos. Bet ir nepalaikau - valio, jūsų mergaitė tik gynėsi. Galima tiesiog pasitraukti. Žinoma, kodėl turėtų, kai galima apdraskyti? lotuliukas.gif

Iš tikrųjų - tema labai slidi ir auksinio recepto nėra. Bet palaikymo forume ieškančios man kelia didelių abejonių, nes girdėjau viena ausim tokį patarimą "išklausyt abi puses", o forume tokios galimybės, deja nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 19 rugpjūčio 2012 - 19:25
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 20:20)
Jeigu pamenate, kurioje mokykloje mergaitė mokėsi, kiek metų tuo metu buvo, pagal tai galima bandyt ieškot.


per mazai duomenu, nerode schmoll.gif
paklausiau drauges vardo blush2.gif

cia apie ji, bet ne apie ja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fainulkina @ 2012 08 19, 20:17)
P.S. O jeigu būtų davusi mergaitė atgal, manot būtų padėję?  g.gif


mergaite poto ji apdraske. tuo remesi jo motina ji gindama smile.gif

dar cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 19 rugpjūčio 2012 - 19:34
Na aš irgi paofftopinsiu biškį blush2.gif Man buvo kokį 10 metų, tiksliai nepamenu, mokykloj vienas berniokas vis pravardžiuodavosi- "strutis strutis", ir mano tėvai žinojo, ir mokytojai, bet visiem buvo dzin, tai taip nusibodo, vieną kartą kaip daviau jam strutį į akį, jam didžiulė mėlynė po akim iššoko doh.gif velnias, kaip išsigandau, auklėtojas kartu su tuo bernioku išsiuntė mus pas jo tėvus pasiaiškint. Įėjom ir stovim koridoriuj prie durų, jo mama priėjo, dar nespėjo nė žodžio pratart, sakau- jis pravardžiavosi! Jau galvojau bus riesta, bet nieko panašaus, jo mama prižadėjo jam dadėt rolleyes.gif Nuo to karto ramu buvo užtat
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:29)
Oi, tą istoriją su peiliu žinau, ir pažįstu tėvų, kurių vaikai toje klasėje mokėsi. biggrin.gif
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:29)
mergaite poto ji apdraske. tuo remesi jo motina ji gindama smile.gif
Na, o ką aš sakiau? Tada gaunasi, kad abu kalti, abu mušėsi, nes abu turi "sužalojimų".
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 20:32)
Oi, tą istoriją su peiliu žinau, ir pažįstu tėvų, kurių vaikai toje klasėje mokėsi.  biggrin.gif
Na, o ką aš sakiau? Tada gaunasi, kad abu kalti, abu mušėsi, nes abu turi "sužalojimų".


bijau, kad gali buti, kad pazistam ta pati zmogu bigsmile.gif biggrin.gif
mergaite gynesi, po smugio smile.gif beje drauge parase, kad policija nustate, kad ne mergaite, o tas berniukas kaltas... bet kas is to doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2012 08 19, 20:31)
Na aš irgi paofftopinsiu biškį blush2.gif Man buvo kokį 10 metų, tiksliai nepamenu, mokykloj vienas berniokas vis pravardžiuodavosi- "strutis strutis", ir mano tėvai žinojo, ir mokytojai, bet visiem buvo dzin, tai taip nusibodo, vieną kartą kaip daviau jam strutį į akį, jam didžiulė mėlynė po akim iššoko doh.gif velnias, kaip išsigandau, auklėtojas kartu su tuo bernioku išsiuntė mus pas jo tėvus pasiaiškint. Įėjom ir stovim koridoriuj prie durų, jo mama priėjo, dar nespėjo nė žodžio pratart, sakau- jis pravardžiavosi! Jau galvojau bus riesta, bet nieko panašaus, jo mama prižadėjo jam dadėt rolleyes.gif Nuo to karto ramu buvo užtat
Mama šaunuolė.
Jeigu man koks vaikas pasiskųstų, kad maniškis pravardžiuoja, mušasi ar kitaip terorizuoja, taip saviškį "pakratyčiau", kad išdulkėtų noras skriausti.

QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:38)
bijau, kad gali buti, kad pazistam ta pati zmogu bigsmile.gif  biggrin.gif
O ko bijot? Aš nesimušu ir nesikandžioju. O ir į draugystes nelendu. lotuliukas.gif
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:38)
mergaite gynesi, po smugio smile.gif beje drauge parase, kad policija nustate, kad ne mergaite, o tas berniukas kaltas... bet kas is to doh.gif
Kaip suprantu, tas vaikas turi sutrikimų. Aš, ko gero, pervesčiau vaiką į kitą mokyklą. Dėl ramybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 19 rugpjūčio 2012 - 19:42
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 20:41)
O ko bijot? Aš nesimušu ir nesikandžioju. O ir į draugystes nelendu.  lotuliukas.gif
Kaip suprantu, tas vaikas turi sutrikimų. Aš, ko gero, pervesčiau vaiką į kitą mokyklą. Dėl ramybės.


lotuliukas.gif
na, drauge nepervede 4u.gif mokykla gera, arciausiai, klases draugai jai mieli. mes kalbejomes apie tai, bet jie tos minties atsisake 4u.gif ir tiesa sakant nezinau, kaip su tuo bernu dabar, reiks pasidometi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:46)
na, drauge nepervede 4u.gif mokykla gera, arciausiai, klases draugai jai mieli. mes kalbejomes apie tai, bet jie tos minties atsisake 4u.gif ir tiesa sakant nezinau, kaip su tuo bernu dabar, reiks pasidometi bigsmile.gif
Tai va, kad dėl tokių priežasčių visi tėvai ir "pasuoja". Jeigu visa klasė išeitų į kitą mokyklą, vis tiek būtų susirūpinta. biggrin.gif Kad ir dėl "krepšelių" skaičiaus, jeigu ne dėl kitų priežasčių.
Bet ten veiksmas vyko pradinėje mokykloje, tai gal visa klasė nenuėjo į vidurinę mokyklą. Gal būtent to berno ir nebeliko.
O mokykla gera sąlyginai. Su savais pliusais ir savais minusais. Be to, "gera mokykla" tai toks... mitas, kuris nebūtinai yra tiesa. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 19 rugpjūčio 2012 - 19:50
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 20:49)
Tai va, kad dėl tokių priežasčių visi tėvai ir "pasuoja". Jeigu visa klasė išeitų į kitą mokyklą, vis tiek būtų susirūpinta.  biggrin.gif Kad ir dėl "krepšelių" skaičiaus, jeigu ne dėl kitų priežasčių.
Bet ten veiksmas vyko pradinėje mokykloje, tai gal visa klasė nenuėjo į vidurinę mokyklą. Gal būtent to berno ir nebeliko.


regis, kad nuejo, nes veiksmas vyko nebe pradineje bigsmile.gif tai buvo pries kelis metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 20:52)
regis, kad nuejo, nes veiksmas vyko nebe pradineje bigsmile.gif tai buvo pries kelis metus 4u.gif
A, su peiliu - pradinėje, o per galvą klasiokei - jau vyresnėje?
Tai ką aš sakiau - reikėjo dar pradinėje pervesti. biggrin.gif
Atsakyti