Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Na o jūs galvojat, kad prieš kviečiant policiją nebuvo bandyta kalbėt? Buvo, ir ne vieną kartą. Jie kai atsikraustė, jau tą patį vakarą susibarė, pradėjo šūkaut,trankytis, pabudom ne tik mes su vyru, bet ir vaikai. Vyras ėjo kalbėt, jie neatidarė durų, antrą dieną vėl tas pats, trečią dieną vėl.. tai policiją kvietėm. O kai susitikę bandėm kalbėt, jis rodė kvailas grimasas ir nepadorius gestus, rodė į mano vyrą ir imitavo pi..lo čiulpimą . Tai ar su tokiais žmonėm įmanoma civilizuotai kalbėt? Pati aprašėt situaciją, kaip kartais "puikiai sekasi" kalbėt.
Papildyta:
Dar buvo atvejis, vėlgi su kaimynu, gyvena netoli, per kelis namus. Mes jo šunį 3 savaites prižiūrėjom, kol jis atostogavo Lietuvoj. Mėgėjas pagert, nu ka, grįžo jisai, atvaro su bonka nieko nepranešęs, na neišvarėm, lai sėdi. Mes šnapso nevartojam, tai tas sėdi, geria sau vienas na ir pradėjo, sako, kad mūsų vaikas į jo mašiną akmenukus mėtė blink.gif jo mašiną subraižė. Čia dabar kas? Klausiu, kada? Sako prieš kelias savaites doh.gif O į klausimą, kodėl tai sako tik dabar, atsakymo neturi. Klausiu, ar matė, kaip mano vaikas taip darė, sako ne. Tai iš kur žino, kad tai buvo mano vaikas, juolab kad vaiku daug aplinkui laksto? Jis atseit žino, ir tiek. stupid.gif Dar pareiškė, jeigu pamatys mano vaiką taip darant, pagaus ir išpers kailį blink.gif Nu tada jau pasiutau, ateina kažkoks asilas į mano namus ir pradeda grasint vaiką primušt, tai išgrūdau pro duris ir pasakiau, kad neduokdie palies vaiką pirštu, turės reikalų su teisėsauga, o jei pamatys mano vaiką ką nors negerai darant, ateina ir sako mums.
Papildyta:
Dar, kai išgrūdau pro duris, sako- vsio, draugystė baigėsi! lotuliukas.gif Tarsi mums reikėtų draugų alkoholikų budulių irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 19, 10:33)
kaip elgtis,jei savo akimis nematei,kuo tikėti,kaip išleisti vaiką į kiemą,tiesa kaimynė jau pasiūlė pagalba-išperti mano dukrą.


zinoma, kad tiketi reikia savo vaiku, kol nera tvirtu irodymu, kad yra kitaip 4u.gif
o tai kaimynei pasiulykit savo vaika issiperti, dar pridekit, kad pranesit vtat uz smurta pries nepilnameti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 19, 10:33)
pasikalbėti bijom,arba nemokam,čia aš ir apie save,o į policiją kreiptis skubam.

šią savaitė turėjau nemalonumų,paskambino į duris kaimynė,visa išraudusi,pykta,rodo savo penkiamečio sūnaus nugara ir rėkia,kad liepčiau savo dukrai nekišti nagų prie jos vaiko,mano dukra vyresnė.
kaimynė baisiai rėkdama,nes susijaudinusi,išbėga,taigi likau  nieko nesupratusi,apsirengiu,einu aiškintis,ieškoti dukros ir pasikalbėti.kieme pasitinka močiute,irgi rėkdama,kad prižiūrėčiau savo mergą,pasikalbėti nesigauna,nes grasina rašyti policijai pareiškimą,surandu dukrą,išklausau jos versiją,pasikalbu su kaimynė,tvarkančią gėlyną,išsiaiškinu,kad šitas penkiametis terorizuoja vaikus mūsų kiemo,nes su juo vaikai nenori žaisti,nes skundžia mamai ir močiutei,mano dukrai jis pribėgęs spiria,ji atgal, prisideda kiti vaikai.
kaip elgtis,jei savo akimis nematei,kuo tikėti,kaip išleisti vaiką į kiemą,tiesa kaimynė jau pasiūlė pagalba-išperti mano dukrą.
Ne, nu žinoma, jūsų vaiką nuskriaudė (spyrė), tai ji gali draskytis, nes tas, kuris terorizuoja yra nusipelnęs apdraskymo.

Pasiskaitykit literatūros apie vaikų ir paauglių "grupeles" - visi visada sako, kad auka nusipelnė.
Atsakyti
knygų neskaitysiu,agurkus konservuoju,muštis negerai,bet ne visada mažesnis teisus,ypač kai kieme būna su apsauga-močiutė,nesu iš tų mamų,kurių vaikai patys geriausi ir niekada nemeluoja,savo akimis nemačiau kaip buvo.
Atsakyti
Buna,kad didziausia gynyba puolimas.Kazkada vaikystej man toks asilas koja dviraciu pervaziavo kieme.O jo isterike motina atbego pas mus namo ir eme klykt,kad as jam kelia uzstojau blink.gif Nors taip tikrai nebuvo.
As tokiu atveju butent ir pasiulyciau per policija aiskintis:kas/kam/kiek trenke.Tas,kuris sumokes bauda uz vaiku neprieziura-kitakart nutrauks konflikta dar jam neisismarkavus.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 19, 14:15)
knygų neskaitysiu,agurkus konservuoju,muštis negerai,bet ne visada mažesnis teisus,ypač kai kieme būna su apsauga-močiutė,nesu iš tų mamų,kurių vaikai patys geriausi  ir niekada nemeluoja,savo akimis nemačiau kaip buvo.
A, na taip, agurkai, laiptinės plovimas ir pan....
O tada - mano vaikas nekaltas, ji tik "davė atgal". O kad neadekvačiai, kad vyresnė, kad "duok durniui kelią", kad neprasidėk ir pasitrauk... ne, šito neįdiegiam, nes agurkus konservuojam...

Ir šiaip klausimas man toks kilo... o kodėl "su juo niekas nenori draugauti"? Gal reikia pamokyti, kad reikia stengtis susidraugauti ir sutarti su visais? Kad nebūtų atstumtų, užguitų, nelaimingų ir dėl to besispardančių? g.gif
Atsakyti
laiptinė plauti ne mano eilė
pasikartosiu,nesu iš super duper mamų,kurių vaikai patys pačiausi,bet tenka susidurti su tokiom mamytem,linkusi aiškintis ne per policija,kas būtų jei dėl kiekvieno vaikų susistumdymo,kviestume policiją.
vaikai jo vengia,nes jis nori dominuoti,ateina su savo taisyklėm,jei vaikai nesutinka,kviečia mama arba močiutė.
dabar, būnant virtuvėje,pro langą matau vaikus,pasistatė palapines, susipeša,susidraugauja,viens kitam palapinės nugriauna,nematau reikalo kištis,nes kai įsikiša suaugę ir aiškina kas kam davė ar nedavė-šudinai gaunas.
mititėja,jei tau aš spyrčiau,ar duotum man kelia?
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 19, 17:16)
mititėja,jei tau aš spyrčiau,ar duotum man kelia?
Tai jau tikrai nespyrčiau atgal ir nesidraskyčiau, tik iškviesčiau policiją. Ir manau padaryčiau paslaugą visiems - nebenorėtumėt niekad o niekad "spyrti".

Prie to paties paprašysiu manęs netujinti, su jumis laiptinės nevaliau ir agurkų nekonservavau.

Jeigu mano vaiką apdraskytų taip, kad matytųsi (na, ne toks, kad kepštelėjo, vaikas rėkia "mane apdraskė", o nieko nesimato ir tikėtina, kad riksmo daug daaaaugiau negu skausmo) kviesčiau policiją, tiksliau - rašyčiau pareiškimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 19 rugpjūčio 2012 - 17:55
labai atsiprašau,daugiau nepasikartos,tik policijos nekvieskit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 19, 19:17)
labai atsiprašau,daugiau nepasikartos,tik policijos nekvieskit. 4u.gif
Matot, kaip gerai veikia jūsų kaimynės grasinimai - pasidarėt sukalbama, kaip šilta vilna. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 19, 18:53)
Jeigu mano vaiką apdraskytų taip, kad matytųsi (na, ne toks, kad kepštelėjo, vaikas rėkia "mane apdraskė", o nieko nesimato ir tikėtina, kad riksmo daug daaaaugiau negu skausmo) kviesčiau policiją, tiksliau - rašyčiau pareiškimą.


turiu drauge, kurios mergaitei trinktelejo klasiokas(pagarsejes ir spaudoje, ir sm kaip nevaldomas ir su liutiskais nagais ji ginancia mamele), regis turintis kazkokiu sutrikimu. velnias, nepamenu vardo, negaliu paguglinti(ir vardas toks nekasdienis) doh.gif
mergaitei darytos veido rentgeno nuotraukos, vezta i ligonine, bet skirtas ambulatorinis gydymas del galvos smegenu sumusimo, sulauzyti akinukai, pirkti vaistai verysad.gif
nei policija, nei vtat nieko nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 19, 19:48)
turiu drauge, kurios mergaitei trinktelejo klasiokas(pagarsejes ir spaudoje, ir sm kaip nevaldomas ir su liutiskais nagais ji ginancia mamele), regis turintis kazkokiu sutrikimu. velnias, nepamenu vardo, negaliu paguglinti(ir vardas toks nekasdienis) doh.gif
mergaitei darytos veido rentgeno nuotraukos, vezta i ligonine, bet skirtas ambulatorinis gydymas del galvos smegenu sumusimo, sulauzyti akinukai, pirkti vaistai verysad.gif
nei policija, nei vtat nieko nepadejo schmoll.gif
Būkit gera, pagooglinkit kaip nors (pagal kitus paieškos žodžius).
Įdomūs tokie atvejai, tik kad tema vėl krypsta į "ne į temą".

P.S. O jeigu būtų davusi mergaitė atgal, manot būtų padėję? g.gif
Sutrikimai - yra viena, nebaudžiami teroristai - kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 19 rugpjūčio 2012 - 18:56