Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(aniri89 @ 2012 08 18, 14:17)
Skaitysiu n puslapių kaip Jūs nenorite plauti laiptinės ...   laugh.gif
Matyt paskaitėt, jeigu žinot, kad puslapių n... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet kokiu atveju, jūsų paboldinimai - tokie pat beverčiai, kaip ir kaimynų susitarimai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 18 rugpjūčio 2012 - 13:39
O mane tai užknisa vienas dalykas. Tarp mūsų ir kaimynų kiemų bendra tvora. Tai kaimynai pastoviai pasikabina tai kilimą ar kiliminį taką, viena pusė kabo mūsų kieme, erzina, bet ar sakyt ką, su kaimynais pyktis nesinori, šiaip ramūs žmonės.
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2012 08 18, 14:30)
O mane tai užknisa vienas dalykas. Tarp mūsų ir kaimynų kiemų bendra tvora. Tai kaimynai pastoviai pasikabina tai kilimą ar kiliminį taką, viena pusė kabo mūsų kieme, erzina, bet ar sakyt ką, su kaimynais pyktis nesinori, šiaip ramūs žmonės.
thumbup.gif lotuliukas.gif Taigi "puošia" jūsų kiemą savo gražiuoju kilimu, ko čia erzintis... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labai jus suprantu, pasakysi - supyks, o su kaimynais pyktis nesinori (kaip ir dėl tų gėlių), o patys nesusipranta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2012 08 18, 14:30)
O mane tai užknisa vienas dalykas. Tarp mūsų ir kaimynų kiemų bendra tvora. Tai kaimynai pastoviai pasikabina tai kilimą ar kiliminį taką, viena pusė kabo mūsų kieme, erzina, bet ar sakyt ką, su kaimynais pyktis nesinori, šiaip ramūs žmonės.


Aš tai pasakyčiau. O kodėl mano kieme, ant mano tvoros, tai kas kad bendra, turi kabėti jų skudurai ar kilimai? doh.gif Jei nesusiprastų, prikabinčiau senų palų, pantalonų ir dar kai ko iš sekonhedo partysčiau. Lai "džiovinasi".
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 18, 13:54)
Aš tai pasakyčiau. O kodėl mano kieme, ant mano tvoros, tai kas kad bendra, turi kabėti jų skudurai ar kilimai? doh.gif Jei nesusiprastų, prikabinčiau senų palų, pantalonų ir dar kai ko iš sekonhedo partysčiau. Lai "džiovinasi".


Tiesą sakant, buvo kilusi tokia mintis biggrin.gif
Atsakyti
Viešpatie, pantalonų pasikabinti galima,o paprasčiausiai pasikalbėti,normaliai,žmoniškai
Atsakyti
Kai kam pokalbis sukelia daug vargo. Lengviau pantalonus pakabinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 18, 16:17)
Viešpatie, pantalonų pasikabinti galima,o paprasčiausiai pasikalbėti,normaliai,žmoniškai
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 18, 16:21)
Kai kam pokalbis sukelia daug vargo. Lengviau pantalonus pakabinti  doh.gif
Kalbos, kalbos, pokalbiai, moralai... Visi pedagogikos vadovėliai teigia, kad geriausia auklėjimo priemonė - asmeninis pavyzdys... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 18, 15:17)
Viešpatie, pantalonų pasikabinti galima,o paprasčiausiai pasikalbėti,normaliai,žmoniškai


Na nežinosi ant kokių užsirausi. Atrodo normaliai pasakai, o tokius šposus pradeda išdarinėt, kad blink.gif Mūsų ex kaimynai tai "pagerinti" buvo, todėl su dabartiniais nesinori konfliktuot. Exkaimynai buvo mėgejai nesusirinkt šuns kakų iš pievelės, o kai paliko krūvelę prie vartelių, dailiai paprašėm susirinkt, tai po to prasidėjo- kakučių mėtymas per tvorą į mūsų kiemą, prikrovė šuns kakų po lietvamzdžiu, sulaužė vartelių užraktą, grasino mūsų gyvenimą paverst pragaru ir mano vyrui gerklę perpjaut, barškindavo į sieną ir n n n visko, ačiū d išsikraustė. Taigi su dabartiniais net nesinori pradėt kalbėt, laba diena susitikus ir tiek tos kalbos.
Atsakyti
O jus,aisku,policijos neinformavot?Tokius veikejus mikliai nugesina policija arba "liaudiski" metodai
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 19, 02:17)
O jus,aisku,policijos neinformavot?Tokius veikejus mikliai nugesina policija arba "liaudiski" metodai


Informuodavom, kviesdavom policiją reguliariai bent kartą į mėnesį, nes keldavo vakaruškas, o po to muštynės, kartais policija net nevažiuodavo, atseit turi rimtesnių reikalų blink.gif . Aišku, buvo galima duot į snukį, na bet mano manymu geriau nekišt rankų į š. nes pats smirdėsi. Sužinojom, kad namą jiems nuomoja councilas, pranešėm šeimininkui, o tada jis jau su jais pakalbėjo, neužilgo jie išsikraustė, ačiūdie.
Atsakyti
pasikalbėti bijom,arba nemokam,čia aš ir apie save,o į policiją kreiptis skubam.

šią savaitė turėjau nemalonumų,paskambino į duris kaimynė,visa išraudusi,pykta,rodo savo penkiamečio sūnaus nugara ir rėkia,kad liepčiau savo dukrai nekišti nagų prie jos vaiko,mano dukra vyresnė.
kaimynė baisiai rėkdama,nes susijaudinusi,išbėga,taigi likau nieko nesupratusi,apsirengiu,einu aiškintis,ieškoti dukros ir pasikalbėti.kieme pasitinka močiute,irgi rėkdama,kad prižiūrėčiau savo mergą,pasikalbėti nesigauna,nes grasina rašyti policijai pareiškimą,surandu dukrą,išklausau jos versiją,pasikalbu su kaimynė,tvarkančią gėlyną,išsiaiškinu,kad šitas penkiametis terorizuoja vaikus mūsų kiemo,nes su juo vaikai nenori žaisti,nes skundžia mamai ir močiutei,mano dukrai jis pribėgęs spiria,ji atgal, prisideda kiti vaikai.
kaip elgtis,jei savo akimis nematei,kuo tikėti,kaip išleisti vaiką į kiemą,tiesa kaimynė jau pasiūlė pagalba-išperti mano dukrą.
Atsakyti