Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:06)
Nuomininku parasai negalioja,tik savininku.
Nesupratau, prie ko čia nuomininkai. Ar čia kas kalbėjo apie nuomininkus? g.gif

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:06)
O jus rinkite pries mirksiukas.gif
Kodėl turėčiau, ar bent kodėl turėčiau norėti tai daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 18:10)
Nesupratau, prie ko čia nuomininkai. Ar čia kas kalbėjo apie nuomininkus?  g.gif

Kodėl turėčiau, ar bent kodėl turėčiau norėti tai daryti?  g.gif



Apie dazna zmoniu pabegima is jusu namo(is to ir tokia mintis kilo).

Nesakau,kad turetumete,bet...jei jusu netenkina toks nutarimas,tai... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:16)
Apie dazna zmoniu pabegima is jusu namo(is to ir tokia mintis kilo).
Tai kad ne toks ir dažnas (lyginu su vieta, kur anksčiau gyvenom, tai ten nespėdavom susipažint, jau žiūrėk kiti lotuliukas.gif ). Mes ne nuomininkai. Tiesiog nesam "naujausi" gyventojai name, o ir kaip minėjau, girdėjau gandus, kad vėl bus naujų.

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:16)
Nesakau,kad turetumete,bet...jei jusu netenkina toks nutarimas,tai... biggrin.gif
Mane viskas tenkina, tiesiog į nutarimus, kurių aš nesitariau ir kurie neaišku ar iš viso buvo, jeigu buvo ar galioja, kurie kaip tautosaka perduodami iš lūpų į lūpas, aš rimtai nežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 18:23)
Mane viskas tenkina, tiesiog į nutarimus, kurių aš nesitariau ir kurie neaišku ar iš viso buvo, jeigu buvo ar galioja, kurie kaip tautosaka perduodami iš lūpų į lūpas, aš rimtai nežiūriu.


Na jeigu jums kyla itarimai,tam yra administruojanti bendrove,kur paskirtas administratorius,ir per ji galima viska suzinoti. Bet jei gyventojai surinko 51%,tai jus esate neteisi ir jau i jusu norus - nenorus niekas tokiu atveju neatsizvelgs. Kiti gyventojai surinke parasus apie jusu savivaliavima,gali jums administruojanti bendrove iskelti adminstracine byla,ir gausite baudele. wink.gif

As pati esu uz samdoma zmogu,kuri ateina ir sutvarko,nes kitu atveju nei tureciau tam laiko,nei poilsio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:42)
Na jeigu jums kyla itarimai,tam yra administruojanti bendrove,kur paskirtas administratorius,ir per ji galima viska suzinoti. Bet jei gyventojai surinko 51%,tai jus esate neteisi ir  jau i jusu norus - nenorus niekas tokiu atveju neatsizvelgs. Kiti gyventojai surinke parasus apie jusu savivaliavima,gali jums administruojanti bendrove iskelti adminstracine byla,ir gausite baudele.  wink.gif
Tai ar aš prieštarauju? Prašom - baudeles, administracinę bylą ir pan.

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 18:42)
As pati esu uz samdoma zmogu,kuri ateina ir sutvarko,nes kitu atveju nei tureciau tam laiko,nei poilsio. mirksiukas.gif
Taigi apie tai ir vyksta visas ginčas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 19:02)
Tai ar aš prieštarauju? Prašom - baudeles, administracinę bylą ir pan.

Taigi apie tai ir vyksta visas ginčas.  biggrin.gif



Na jei jus nepriestaraujate,tai ...tik matyt nera tokiu kur iniciatyva paimtu i savo rankas ir susirinktu tuos paraselius.Gal todel taip drasiai kalbate,ane biggrin.gif

Bet matote,tai ne jusu nuosavas namas,kur tik jus ir jusu seima sprendzia apie tvarka. Tai savivaldybiu tokie sprendimai,todel ir renkami daugiau kaip puse gyvent.parasu.
Na isvadinti zmogu nevala ,tai absurdas,jei ji nori geriau moketi pinigus,o ne pati valyti,apart to,geriau knyga paskaityti ar siaip pailseti. Kiekvienas turi dirbti savo darba ir leisti zmogui uzsidirbti,kuriam gal tie pinigeliai labai reikalingi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 16 rugpjūčio 2012 - 18:19
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 12:48)
nuo šašlykų lygiai taip pat smirda. ir lygiai taip pat nelegalu. p.s. sarkastiškosios ar tokiomis apsimetančios - 'norisi' nereiškia 'pulčiau taip daryti' rolleyes.gif


O jei šašlykai kepami ant elektrinio griliaus? Nu atviros ugnies mėra, bet gi šašl7 kvapas vis tiek kaimynams nosį kutena? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 17:14)
Gal jūs man galit pasakyti, ką man daryti. Pas mus irgi egzistuoja toks žodinis susitarimas, bet aš NENORIU laiptinės valyt. Su manimi niekas nesitarė, susitarimas jau egzistavo, kai atsikrausčiau.
Vienas dalykas, kažkas labai super-duper jo nesilaiko. Kam sušviečia, tas laiptinę ir išplauna, tiksliau - kas neapsikenčia.  rolleyes.gif
Bet mano klausimo esmė kita. Kodėl turiu dirbti valytoja (nekenčiu tokių darbų), jeigu kažkas taupo pinigus ir nesamdo valytojos. Aš sutinku sumokėti tuos 10 Lt (ar kiek ten reikia) per mėnesį, kad tik man NEREIKĖTŲ valyti laiptinės.
Man tai čia dar viena nesąmonė, kai vieni žmonės verčia kitus žmones šokinėti pagal savo dūdą. Koks sekantis žingsnis - vers ravėti gėlynėlius po langais?

Asmeniškai jums netaikau.  unsure.gif

Pasamdykite asmeninę valytoją. Tegul valo tada, kai jau yra Jūsų eilė plauti.
Kadangi tai yra susitarimas bei daugelio kaimynų sprendimas, turite prisitaikyti.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 08 16, 16:41)
Del geliu as puikiai suprantu ax.gif Viena yra keleta kvietkeliu ant palanges, o kita- oranzerija. Kazkada draugai nuomojosi buta vienam name, kuriam laiptiniu aiksteles ne is placiuju, o vienam aukstu tiek geliu pristatyta ir praejimas likes toks mazytis, kad uzsinesinedami vaiko vezimeli turejom saugot, jog pastarasis nenuverstu kokio vazono ax.gif Tai cia vezimas, o juk yra kas perka pvz baldus, buitine technika ir pan...


Kaip taisyklė, tas gėles kaimynai išneša iš namų, nes neturi kur dėti, o ir nusibodę jos iki gyvo kaulo, ir kad namie akių nemazolintų, tai išstato už durų. Išmesti gaila, atiduoti nėra kam, ypač kokias nusususias, su senais vazonais. Tai tipo "puošia" laiptinę. wub.gif
Atsakyti
ne bėda toms ,kurios nelinkusios į skudurą ir gėlių auginimą,jos visada gali sugalvoti genialų planą ir sunaikinti oranžeriją,gėlės tikrai nesipriešins,ir į teismą niekas nepaduos.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 18, 07:35)
ne bėda toms ,kurios nelinkusios į skudurą  ir gėlių auginimą,jos visada gali sugalvoti genialų planą ir sunaikinti oranžeriją,gėlės tikrai nesipriešins,ir į teismą niekas nepaduos.
Taip, bėda tik toms, kurios nežino, kad nereikalingos gėlės, sandėliuojamos laiptinėje ir oranžerija - du skirtingi dalykai. Jeigu nežinot, kas tai yra ir kaip atrodo oranžerija, pagooglinkit (www.google.lt, paieškos žodžiai - oranžerija, orangerie, kairėje esančiose parinktyse - vaizdai).
Be to, jeigu jums brangi jūsų "oranžerija" - oranžerinkitės savo bute kiek tinkama.

QUOTE(aniri89 @ 2012 08 17, 16:09)
Pasamdykite asmeninę valytoją. Tegul valo tada, kai jau yra Jūsų eilė plauti.
Kadangi tai yra susitarimas bei daugelio kaimynų sprendimas, turite prisitaikyti.
Pasiskaitykit temą, užkniso tą patį kartoti. rolleyes.gif Net mane. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 18 rugpjūčio 2012 - 10:06
QUOTE(mititėja @ 2012 08 18, 12:06)
Taip, bėda tik toms, kurios nežino, kad nereikalingos gėlės, sandėliuojamos laiptinėje ir oranžerija - du skirtingi dalykai. Jeigu nežinot, kas tai yra ir kaip atrodo oranžerija, pagooglinkit (www.google.lt, paieškos žodžiai - oranžerija, orangerie, kairėje esančiose parinktyse - vaizdai).
Be to, jeigu jums brangi jūsų "oranžerija" - oranžerinkitės savo bute kiek tinkama.

Pasiskaitykit temą, užkniso tą patį kartoti.  rolleyes.gif Net mane.  lotuliukas.gif

Skaitysiu n puslapių kaip Jūs nenorite plauti laiptinės ... laugh.gif
Atsakyti