Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

Pas mane zymiai silciau,nei pas dauguma kaimynu. Dabar rodo 22 kambaryje. Virsutinis aukstas,dvigubi radiatoriai. Zemiau pas kaimynus tikrai vesoka.
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 01, 22:16)
Pensininkai gali kreiptis del kompensacijos uz sildyma.Ir ar normalu,kad keli zmones laiko ikaitais visa nama? g.gif

Deja, atvėjis kaip mano anytos - maža pensija, bet yra sodas ir viskas. Niekas nepriklauso. Buože esi pagal valstybę.
P.S - tik nereikia apie įkaitus bigsmile.gif - imat ir renkat parašus , kad padidintu šildymą. Laabai nustebsit , kiek bus prieš
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 01, 23:16)
Pensininkai gali kreiptis del kompensacijos uz sildyma.Ir ar normalu,kad keli zmones laiko ikaitais visa nama? g.gif
O kodėl aš (mokesčių mokėtoja) turiu apmokėti jų šildymą? lotuliukas.gif Juk kompensuoja - iš visų mūsų kišenės.
Paradoksas. Sėdi pensininkai dideliame bute, už šildymą neišsimoka, gauna kompensaciją, kurią vėl gi iš dirbančių (kurie patys moka už šildymą ir jokių kompensacijų negauna) gauna. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Cia tikrai paradoksas.Nedideliu butu sildymas nera jau toks katastrofiskai brangus-mes praeitais metais,su gyvatuku, uz 44 kvadratus ,salciausia menesi,mokejom kazkur 230lt.Namas blokinis,ne naujos statybos.
Siemet,aisku pabrango...Na,bet kai reiks pirkt vaistus nuo persalimo,o sienose isimes pelesis ar neislys tas taupymas daug kam per gerkle g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2012 02 02, 00:22)
Deja, atvėjis kaip mano anytos - maža pensija, bet yra sodas ir viskas. Niekas nepriklauso. Buože esi pagal valstybę.
P.S - tik nereikia apie įkaitus  bigsmile.gif  - imat ir renkat parašus , kad padidintu šildymą. Laabai nustebsit , kiek bus prieš

Pas mus bendrija reguliuojasi pati,o bendrijos pirmininke...Su ja gincytis,tarkim,laaabai sudetinga.
Atsakyti
Todėl kad kompensuoti labiau apsimoka, nei didinti pensijas, kad tie pensininkai galėtų oriai gyventi, be kompensacijų. Čia yra taktiniai manevrai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 02 02, 11:15)
Todėl kad kompensuoti labiau apsimoka, nei didinti pensijas, kad tie pensininkai galėtų oriai gyventi, be kompensacijų. Čia yra taktiniai manevrai ir tiek.
Dėl orumo tai ką aš žinau... Gal ir neblogai būtų, jeigu pensininkai oriai gyventų, o darbingi ir dirbantys - nea. biggrin.gif
Atsakyti
Oj su tuo šildymu.. Pas mus jau nuo šildymo sezono pradžios kambary pastoviai +25 su praviru langu doh.gif O jei uždarom langą, tai pakyla ir iki 28 verysad.gif Įsivaizduokit, dabar lauke -25, bet aš langą prasivėrus, nes karšta blink.gif O pas kaimynus normali temperatūra, apie +20, mes pirmam aukšte, radiatoriai visur standartiniai, gal yra minčių kodėl pas mus taip karšta? Sumažint temperatūrą ne išeitis - pas kaimynus bus šalta unsure.gif
Atsakyti
Mano mama sako, kad mūsų kaimynų elgesys yra keistai nesuprantamas, nes jie palikinėja atidarytus laiptinės langus per didelį šaltį, ir dėl to kyla grėsmė, kad susprogs laiptinės radiatoriai. Čia tiesa?
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 02, 18:17)
Čia tiesa?
Taip, teoriškai gali. Vilniuje juk jau sprogo centre kažkoks šiluminės trasos vamzdis.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 02 01, 23:05)
O ką daryti pensininkams, kurių pajamos miniatiurinės? Mokėt visą pensiją už šildymą?  Ne iš tuščios pramogos šitaip taupo  doh.gif


Pensininkai kompensacijas gauna. Jei negauna - galima buta pakeist i mazesni, nebutina dviem pensininkams 4 kambariu bute gyvent, dvieju per akis.

Pas mus irgi sugeba duris laiptines palikt. Per situos didziuosius salcius nemaciau, kad paliktu, bet siai sildymo sezono metu tai daznai atidaro, plyta paremia ir palieka. Nedaeina gal zmonem, kad paskui uz ta isleista siluma visi mokam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgacka: 02 vasario 2012 - 18:17
QUOTE(F @ 2012 02 02, 17:17)
Mano mama sako, kad mūsų kaimynų elgesys yra keistai nesuprantamas, nes jie palikinėja atidarytus laiptinės langus per didelį šaltį, ir dėl to kyla grėsmė, kad susprogs laiptinės radiatoriai. Čia tiesa?

vedinti tai yra butina, bet palikti atidarytus ilgam tiek langus, tiek duris tai tikrai rizikuoja susprogdinti radiatorius
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 02 02, 12:00)
Oj su tuo šildymu.. Pas mus jau nuo šildymo sezono pradžios kambary pastoviai +25 su praviru langu doh.gif O jei uždarom langą, tai pakyla ir iki 28  verysad.gif Įsivaizduokit, dabar lauke -25, bet aš langą prasivėrus, nes karšta  blink.gif O pas kaimynus normali temperatūra, apie +20, mes pirmam aukšte, radiatoriai visur standartiniai, gal yra minčių kodėl pas mus taip karšta? Sumažint temperatūrą ne išeitis - pas kaimynus bus šalta  unsure.gif

Itakos turi kurion pusen atsukti kambario langai. Gal pas jus i pietus? Arba gal po jusu butu rusy yra silomos trasa, katiline?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duokanka: 02 vasario 2012 - 19:00