Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 16, 16:40)
biggrin.gif
Jei gerai supratau, kaimynams iki lempos, kas tau patinka ar nepatinka?
Tai kad aš nežinau, aš niekad kaimynei dėl tų gėlių nieko nesakiau. ax.gif
Bet tai nereiškia, kad man tos gėlės patinka ir yra "jauku".

QUOTE(zaRAza @ 2012 08 16, 16:41)
Del geliu as puikiai suprantu ax.gif Viena yra keleta kvietkeliu ant palanges, o kita- oranzerija. Kazkada draugai nuomojosi buta vienam name, kuriam laiptiniu aiksteles ne is placiuju, o vienam aukstu tiek geliu pristatyta ir praejimas likes toks mazytis, kad uzsinesinedami vaiko vezimeli turejom saugot, jog pastarasis nenuverstu kokio vazono ax.gif Tai cia vezimas, o juk yra kas perka pvz baldus, buitine technika ir pan...
Tiesą pasakius, mes darėm remontą ir aš labai visų, nešiojančių statybines medžiagas, vėliau - baldus, prašydavau "neužkliudyti, nenuversti ir pan." Vėliau vaikus savo stroinau, kad kokią kuprinę rankoj vilkdami per gėlę neužvažiuotų... O galiausiai nustojau - tepasikaria. Jeigu jai brangios tos gėlės, tegu laiko namie.

QUOTE(begemote @ 2012 08 16, 16:43)
O kam laukti, paduokit kaimynus į teismą. Juk būtent jus netenkina priimtas kitų bendraturčių sprendimas, tai ir  skųskit tą sprendimą. Tada turėsit oficialų teismo sprendimą  , kuriame bus juodu ant balto parašyta privalot ar beprivalot valyti laiptinės.
O koks tikslas? Man ir taip gerai. laiptinėj švaru, man valyt nereikia... g.gif

QUOTE(begemote @ 2012 08 16, 16:43)
Bet jums juk patogiau sėdėti tarp šiukšlių ir nieko nedaryti.
Jūs akinius pametėt, ar skaityt nesimokėt? Aš jau tris kartus rašiau - pas mus laiptinėje švaru. Švariau turbūt negu pas jus. Jūs tik aplink save šiukšlyną susikuopkit, manuoju nesirūpinkit. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 17:01)
Tai kad aš nežinau, aš niekad kaimynei dėl tų gėlių nieko nesakiau.  ax.gif
Bet tai nereiškia, kad man tos gėlės patinka ir yra "jauku".



Palaistyk druska biggrin.gif
Ne, jei rimtai tai mane visada kažkaip sujaudina, kai žmonės - grabiai ar negrabiai - rūpinasi kokiomis nors viešosiomis erdvėmis.. Aš esu baisiai abejinga tokiems dalykams. Todėl rūpestingieji man visada kelia simpatiją.
Atsakyti
pasirodo kai kam iš bukumo ir dykaduonystės jau vaidenas kad kažkas aiškina jog turi laisvą laiką leisti laiptinėje su skuduru, nors n kartų narės rašė kad jei nepatinka bendraturčių sprendimas valyti patiems nieks neverčia samdyti žmogaus. nuo bukumo gi skuduras neišgydis biggrin.gif be to kažin ar kas gaiš laiką teismam, paprastai laikomasi patarlės 'duok fool.gif kelią' ir už tokius kur nei patys tvarko savo nuosavybę, nei žmogų samdo, kažkas pavalo, rankos gi nenukrenta. nepatinka kuopti savo nuosavybę ir kad bendrijos sprendimai privalomi - nieks nedraudžia kraustytis į nuosavą namą, tada bus galima ir toliau spjauti į kaimynus, tik jau teisėtai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 16, 17:16)


Va kad ir I'eau. Tokia rūpestinga, visuomeniška.
Atsakyti
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 16, 17:09)
Palaistyk druska  biggrin.gif
Ne, nenoriu taip daryti. Jeigu visai negalėčiau apsikęsti, tiesiog pasakyčiau.
QUOTE(Su apyranke @ 2012 08 16, 17:09)
Ne, jei rimtai tai mane visada kažkaip sujaudina, kai žmonės - grabiai ar negrabiai - rūpinasi kokiomis nors viešosiomis erdvėmis.. Aš esu baisiai abejinga tokiems dalykams. Todėl rūpestingieji man visada kelia simpatiją.
Kai rūpinasi vieša vieta, man kelia pagarbą. Bet čia - ne tas atvejas. Kadangi bendraujam, tai ir apie gėles kalbėjom ir žinau, kad jai jos "tiesiog nebetelpa". Pvz. žinau, kad kaimynai pasikeis, o kai kurios gėlės liks. Nes kitoje vietoje irgi netilps. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet tai kai liks, aš jas tikrai Raudonai Saulei ar kitai gėlininkei mėgėjai padovanosiu. biggrin.gif
Žinau kitą atvejį, kai gėlė plastikiniame vazone stovėjo ir vargo laiptinėje, o kitas gyventojas (ne tas, kurio gėlė) pirko "gražų vazoną", žemių persodinimui ir persodino tą gėlę, visaip ten ją čiūčiavo, kol atgaivino. Čia, sakyčiau - rūpestis, o ne "nėra kur dėti".
Dar žinau vienus gėlininkus. Visur - vien vazonai ir gėlės, ant langų (standartiniame bute) - keliomis eilėmis lentynos gėlėms. Saulės šviesos kambaryje praktiškai nėra. Kadangi nesuprantu, kaip žmonėms toks apsikrovimas augalais patinka, atsargiai klausiu, o ką darot, kai jau visai nebetelpa. Atsakymas - tokią gėlę galima bet kam bet kokia proga padovanoti, tai yra labai gera dovana bet kuriam žmogui. Mintyse pagalvojau - tik ne man. biggrin.gif

QUOTE(l'eau @ 2012 08 16, 17:16)
pasirodo kai kam
Pasirodo kai kas yra melagė, ir tas kai kas yr l'eau.
Šlykščiuosi melagiais, beveik taip pat, kaip nuspjaudytomis sienomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 rugpjūčio 2012 - 16:34
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 16:35)
Kam nors gražu paveikslas iš gintarų - irgi pakabins laiptinėje?

Vienoje musu rajono laiptineje toks ir kabo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 16, 17:30)
Vienoje musu rajono laiptineje toks ir kabo laugh.gif
Tai gal dar ir piršlio juosta kabo? bigsmile.gif
Ne, jeigu tokį laiptinėje pakabintų (pateikiau pavyzdį iš "neįmanomų-neįsivaizduojamų" serijos, vadinasi lotuliukas.gif ), tai tada pasakyčiau, kaip temutės melagė: arba, arba...
Nukabinat, arba nukabinat. Kitaip nukabinsiu ir Pilies gatvėj išeivijos turistui padovanosiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 17:33)
Tai gal dar ir piršlio juosta kabo?  bigsmile.gif
Ne, jeigu tokį laiptinėje pakabintų (pateikiau pavyzdį iš "neįmanomų-neįsivaizduojamų" serijos, vadinasi  lotuliukas.gif ), tai tada pasakyčiau, kaip temutės melagė: arba, arba...
Nukabinat, arba nukabinat. Kitaip nukabinsiu ir Pilies gatvėj išeivijos turistui padovanosiu...  biggrin.gif

Ne tos nebuvo. biggrin.gif
Mes ieskojom buto pirkimui.Aisku paveikslas laiptinej ne pagrindinis argumentas,bet buvo priskirtas prie buto minusu ir mes jo nepirkom.O buto pardaveja bande ivardint kaip pliusa:cia tokios aktyvios bobutes viska tvarko. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 16, 17:37)
Ne tos nebuvo. biggrin.gif
Mes ieskojom buto pirkimui.Aisku paveikslas laiptinej ne pagrindinis argumentas,bet buvo priskirtas prie buto minusu ir mes jo nepirkom.O buto pardaveja bande ivardint kaip pliusa:cia tokios aktyvios bobutes viska tvarko. cool.gif
Tai ir su tom gėlėm taip pat - vieniems pliusas ir grožis, kitiems - minusas ir užgriozdintas praėjimas.
Kai pirkom butą, džiaugiausi, kad tik vienas aukštas "išpuoštas", nes kai kuriose laiptinėse gėlėmis būna nukrauti aukštai, ir dažniausiai visos gėlės - vienos ir tos pačios babcės, nes kiek gi toj laiptinės aikštelėj vietos, užsipildo, tai babcė imasi kitos aikštelės "apipavidalinimo". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 09:45)
Aiškinu dar kartą. Buvo pasamdytas žmogus, kuris valė laiptinę. Kažkam tai pasirodė per brangu (o gal šiaip norėjosi laisvu laiku skuduru pamojuoti) - nusprendė valyti "patys". Tai tegu ir valo, aš neprieštarauju. Bet kadangi aš nenoriu, tai ir nevalysiu. Mokėti (atitinkamą dalį bendrame katile, arba tiek, kiek būtų tame bendrame katile) - prašom, labai prašom. Valyti - nevalysiu.
Ir net nematau reikalo aiškintis, kodėl. Ne, todėl, kad ne.



Jei neklystu,reikia surinkti 51 proc. visos laiptines gyventoju parasu,o ne siaip kazkas uzsimane ir nusprende. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 08 16, 17:52)
Jei neklystu,reikia surinkti 51 proc. visos laiptines gyventoju parasu,o ne siaip kazkas uzsimane ir nusprende. biggrin.gif
Tai matot, gal pvz. tie, kas gyveno mūsų bute buvo "už", o dabar mes esam "prieš". Po mūsų ir dar gyventojų pasikeitė, ir dar pasikeis. Tai kai jau vėl "prinoks" klausimas, tai ir matysis, kiek dabar tų procentų yra.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 17:56)
Tai matot, gal pvz. tie, kas gyveno mūsų bute buvo "už", o dabar mes esam "prieš". Po mūsų ir dar gyventojų pasikeitė, ir dar pasikeis. Tai kai jau vėl "prinoks" klausimas, tai ir matysis, kiek dabar tų procentų yra.



Nuomininku parasai negalioja,tik savininku. O jus rinkite pries mirksiukas.gif
Atsakyti