Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(burbanti @ 2012 08 16, 12:12)
Cia taip vaiku tevai pasake, kad ''kur jiems rukyti''?????  blink.gif


Gal tiems vaikams po 30 metų lotuliukas.gif O šiaip, sutinku, kad kokie nuo 14 metų, kurie ten triukšmauja ir šiukšlina, tai nepavydėtina kompanija.
Bet mažesni vaikai... Atsimenu iš savo vaikystės kelis prisiminimus, kaip su drauge ir kaimynu laiptinėj susitikdavom, net ten pieštukus būdavom atsinešę ir piešdavom ( žinoma, ne ant sienų), tai tikra nostalgija apima. Mūsų laiptinė buvo didelė ir šviesi. Kaimynas net riedučiais mokėsi savo aukšte važinėt lotuliukas.gif Gal todėl ir pati pakančiau į tai žiūrėčiau.
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 11:22)
Gal tiems vaikams po 30 metų lotuliukas.gif O šiaip, sutinku, kad kokie nuo 14 metų, kurie ten triukšmauja ir šiukšlina, tai nepavydėtina kompanija.
Bet mažesni vaikai... Atsimenu iš savo vaikystės kelis prisiminimus, kaip su drauge ir kaimynu laiptinėj susitikdavom, net ten pieštukus būdavom atsinešę ir piešdavom ( žinoma, ne ant sienų), tai tikra nostalgija apima. Mūsų laiptinė buvo didelė ir šviesi. Kaimynas net riedučiais mokėsi savo aukšte važinėt lotuliukas.gif Gal todėl ir pati pakančiau į tai žiūrėčiau.

Mes tai lelemis zaisdavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 02:42)
„Tačiau ir dabar daugiabučio namo administratorius turi kontroliuoti, kaip valomos laiptinės. Ir nesvarbu, ar švarą užtikrinti turi patys gyventojai, ar samdyti valytojai. Namo administratorius šiukšlintojams net gali surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolą už nevalyvumą, rūkymą laiptinėje. Tačiau kažkodėl niekas nenori žinoti, kad turi tokią teisę“, - sakė N.Gendvilienė."


Tai jei nei valot, nei smadot valytoja, reiskia siukslinat, nes oru tai nevaikstot biggrin.gif Ir bauda, pasirodo, galit gaut smile.gif
Atsakyti
Dar siek tiek valymo ir kaimynu keistumo tema. Zinot, kad man keista- tai ant pasto dezuciu paliekamos reklamos smile.gif Niekaip nesupratu tokiu, kurie is pasto dezutes isimtas reklamas palieka ant pasto dezuciu virsaus uzuot nesesi namo ar i lauka, kad ismest siuksliadezen ax.gif Pasto dezute tavo, siuksles joje irgi tavo, tai kodel reikia palikt kazkam kitam jas kuot ax.gif Pirma, tai gaunasi siukslinimas, o antra, apsunkina pastininku darbas, nes pastininkas turi stumdyt tas siuksles noredamas imest laiska i pasto dezute.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 09:47)
Labai neputokite, nes tos pasak jūsų "užimtos poniūtės" kaip tik ir sumoka už stogo remontą, kai tokios kaip jūs amžiais pinigų neturi ir rinkliavose nedalyvauja. Taip kad jūsų laiptinės pašlavimas - tik lašelis jūroje. Be abejo, jums - labai svarbus.




visai neputoju,rami esu,man tik jus didelė paskata nešdintis iš daugiabučio,esu dirbanti,tiesa ne verslininkė,aš irgi išsakau savo nuomonė,jums jos neprimetu,juk jus kaip gyvenot,taip ir gyvensit,o man nėra didelio skirtumo,kaip savo bute tvarkaus,taip ir laiptinė pašluoju
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 16, 08:27)
O aš pvz kitko nesuprantu. Jei vienos išsakė savo poziciją, kad niekada neplovė, neplauna ir neplaus laiptinių, nes to tiesiog nenori daryti, tai prie ko čia tie epitetai ir kaltinimai netvarka, nevalyvumu ir pan.?? Vos ne savo namų nevalymu. Laiptinių neplovimas nėra netvarkos poreikis, net ne tinginystė, o paprasčiausias principas.
Apskritai daugiabutyje pasitaiko probleminių punktų, kai kažkas su kažkuo nesutinka, o kompromiso niekaip nerandama.


drinks_cheers.gif
QUOTE(l'eau @ 2012 08 16, 10:11)
ne principas, o nevalyvumas. laiptinė - bendra nuosavybė ir psio. netvarkai - netvarkai savo nuosavybės, taigi natūrali išvada kad esi nevalyva. nieks nedraudžia vienam butui ne tvarkyti patiems, o samdyti žmogų, bet reikalauti kad samdytų visi jau išsidirbinėjimas. mašinų statymas ant žolės "norėsiu ir statysiu", šunų šūdo palikimas nes "visi taip daro/nėra kur mesti/vistiek traša pavirs" yra tokie patys pažeidimai kaip ir laiptinės netvarkymas.

Prie ko cia nevalumas blink.gif ?Jei as nenoriu valyti kazkieno prispjaudytu grindu,rinkti kansaru..tai cia nevalumas?Nu atsiprasau..Pvz as namie plaunu grindis du kartus dienoje ir man tai patinka.Bet valyti kazkieno prisnerksta laiptine, man butu slykstu..
Suprantu tuos pas ka laiptines tvarkingos,bet buna tokiu blink.gif ,kad uzejus, jau bloga pasidaro,o jei dar reiketu jas plauti, valyti...Tokiu atveju as tikrai pasitarciau su keliatu kaimynu,manau ju atsirastu ne vienas ir samdytume zmogu..jei ne ,net nezinau ka tokiu atveju daryciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 16 rugpjūčio 2012 - 12:29
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 08 16, 13:27)
Nu atsiprasau..Pvz as namie plaunu grindis du kartus dienoje ir man tai patinka.Bet valyti kazkieno prisnerksta laiptine, man butu slykstu..
Suprantu tuos pas ka laiptines tvarkingos,bet buna tokiu blink.gif ,kad uzejus, jau bloga pasidaro,o jei dar reiketu jas plauti, valyti...Tokiu atveju as tikrai pasitarciau su keliatu kaimynu,manau ju atsirastu ne vienas ir samdytume zmogu..jei ne ,net nezinau ka tokiu atveju daryciau g.gif

prašau prašau biggrin.gif laiptinė lygiai taip pat tamstos kaip ir butas, o jos nevalymas lygiai taip pat rodo nevalyvumą kaip ir buto nevalymas. jei gyventojams nubalsavus kad valys kiekvienas, o nebus samdomas žmogus, nieks nedraudžia nenorintiems valyti patiems samdyti žmogų, kuris tai padarytų. o laiptinės ir būna tvarkingos tada kai yra tvarkomos. jei ne - tada "bloga pasidaro" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 16, 12:36)
prašau prašau biggrin.gif laiptinė lygiai taip pat tamstos kaip ir butas, o jos nevalymas lygiai taip pat rodo nevalyvumą kaip ir buto nevalymas. jei gyventojams nubalsavus kad valys kiekvienas, o nebus samdomas žmogus, nieks nedraudžia nenorintiems valyti patiems samdyti žmogų, kuris tai padarytų. o laiptinės ir būna tvarkingos tada kai yra tvarkomos. jei ne - tada "bloga pasidaro" rolleyes.gif

Pas mane valo valytoja, bet yra toks diedas, kuris užgėręs ir myž..ir š.. laiptinėj ir tada tikrai supykina įėjus į laiptinė. Tai reiškia, kad visi mes nevalos?
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 08 16, 13:40)
Pas mane valo valytoja, bet yra toks diedas, kuris užgėręs ir myž..ir š.. laiptinėj ir tada tikrai supykina įėjus į laiptinė. Tai reiškia, kad visi mes nevalos?

skaitykit kas parašyta, o ne nusiinterpretuokit - nevalyvumą rodo laiptinės nevalymas. o jei gyventojas yra problema nesikreipimas į atitinkamą savivaldybės skyrių rodo ne gyventojų nevalyvumą, o neveiksnumą/susitaikymą su esama situacija.
Atsakyti
iš dalies taip,nes visi mandagūs,pakantūs,ir nenorit su kaimynų tvarkytis,nes mano laiptinėje buvo taškas,niekas nenorėjo prasidėti,o mes kai pirkom butą nesupratom,kuo čia smirdi.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 16, 12:45)
skaitykit kas parašyta, o ne nusiinterpretuokit - nevalyvumą rodo laiptinės nevalymas.  o jei gyventojas yra problema nesikreipimas į atitinkamą savivaldybės skyrių rodo ne gyventojų nevalyvumą, o neveiksnumą/susitaikymą su esama situacija.

Bet Jovita rašė, ne tik, kad jkai šlykštu, bet ir tai, kad jei reiktų valyt patiem, ji paieškotų kaimynų kooperuotis valytoją samdyt, tai gi, nėra pasakyta kad laiptinė baisi, o ji nevalo, nors turėtų. Taigi jūs patiten priinterpretavot apie jos nevalyvumą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 08 16, 13:49)
Bet Jovita rašė, ne tik, kad jkai šlykštu, bet ir tai, kad jei reiktų valyt patiem, ji paieškotų kaimynų kooperuotis valytoją samdyt, tai gi, nėra pasakyta kad laiptinė baisi, o ji nevalo, nors turėtų. Taigi jūs patiten priinterpretavot apie jos nevalyvumą  ax.gif

niekur nerašiau nei apie gerb. jovitos valyvumą ar apskritai ją/jos laiptinę, jei neskaitot kas parašyta, o interpretuojat savaip, negaliu padėt smile.gif
Atsakyti