Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 02:08)
Nukrenta. Bet tai kai viešbutyje už jus sutvarko, tai jums gerai (nes vis tiek jau už tvarkymą įskaičiuota), o kai galite rinktis - susimokėti, ar pačiam tvarkyti, renkatės pastarąjį variantą? Kodėl? Gal neturite, ką veikti?  g.gif

Jei reiktų rinktis - iššluoti laiptinę ar SM padiskutuot, tai akivaizdžiai pirmas variantas yra pranašesnis - ir pasimankštini, ir švariau, bet, deja, neturiu tiek valios, kad atsispirčiau čia kažko neparašius. Juk galėčiau eit ir dabar šluot- nesvarbu, kad iššluota jau. Esmė, kad dažniausiai yra netvarkoma ne todėl, kad nėra tam laiko.
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:07)
Jūs maišot. O SAVO(jūsų) namus kas tvarko? Arba samdot tvarkytoją, arba pati, matyt. Tai čia taip pat. Patikėkit, iššlavusi savo laiptinę kartą per mėn, netapsite valytoja.
Jeigu pajėgčiau finansiškai ir perlipčiau per naujaukumą, kad kažkas svetimas kuisis mano asmeninėje erdvėje, būtinai samdyčiau.
Aš ir skalbiu skalbimo mašina, ir indus pageidauju plaut indaplove... Visus "skuduro ir kibiro" darbus, jeigu galėčiau perleisčiau kam nors kitam.

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:07)
Šiandien, kol SM atsakinėjot į šią temą, turbūt būtumėt bent už pusę metų į priekį iššlavusi.
Šiaip nesuprantu, kodėl mane taip suintrigavo ši tema tongue.gif
Jeigu jūs savo laisvalaikį norite leisti su kibiru ir skuduru - jūs laisva tai daryti. Aš mėgstu laisvalaikį leisti SM'e. Kodėl turėčiau "vietoj to" daryti kažką, kas miela jums? Aš juk jums neperšu savo laisvalaikio praleidimo būdų, ir neaiškinu, kad va, vietoj rašiusi šioje temoje galėjote (pvz.) prabėgti 10 km krosiuką. Kas kaip nori, tas taip linksminasi.

QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 01:08)
Pagal kai kuriuos, tvarkos palaikymas yra profesija / darbas  doh.gif  . Tik man įdomu, kad kai namuose moteris tvarkosi, namiškiai jai algą moką? Mamai? Žmonai? Dukrai? ?  g.gif
Kai kurie yra itin buki. Nuo senų senovės žmonės (katrie išgalėdavo finansiškai) samdydavosi namų tvarkytojus, virėjus, vairuotojus, sodininkus ir pan. Ir visi būdavo patenkinti - vieni, kad nereikėjo indų plaut ir kambarių tvarkyt, antri - kad galėdavo už tai, ką sugeba, gauti pinigų.
Ale yra tokių "lygiavos" mylėtojų, kurie nori, kad chirurgas ne operuotų, o laiptinę valytų, nes nesupranta, kad žmogus gal laiko neturi, o kai turi - pailsėt nori. Ne visi juk per dienas nosį krapšto ir laiptinės išvalymas - vienintelė veikla.

QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 01:11)
pala pala.. Mes čia apie daugiabučius o ne viešbučius
Žinot, turiu, bet man nepatinka gyventi tvarte ir karūna nenukrenta kad per 5 min  iššluosiu laiptine o už tuos pinigus duonos kepalą nusipirksiu
O koks skirtumas? Kodėl valytoja negali už pinigus daugiabučio šluot?
Man irgi nepatinka tvarte gyvent, bet aš renkuosi valymo paslaugą pirkt, o ne pati ją atlikt. Jūs gal ir dantis pati sau taisotės, pati apsikerpate ir padangas keičiatės, ir vištas balkone auginat, ir pati paveikslus piešiat bei ant sienų kabinat. Aš dantis taisau pas stomatologą, padangas keičiu autoservise, o kiaušinius perku parduotuvėj. O laiptinės valymą pageidauju patikėt valytojai.

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:13)
Jei reiktų rinktis - iššluoti laiptinę ar SM padiskutuot, tai akivaizdžiai pirmas variantas yra pranašesnis - ir pasimankštini, ir švariau, bet, deja, neturiu tiek valios, kad atsispirčiau čia kažko neparašius. Juk galėčiau eit ir dabar šluot- nesvarbu, kad iššluota jau. Esmė, kad dažniausiai yra netvarkoma ne todėl, kad nėra tam laiko.
O aš rinkčiausi ir renkuosi diskutavimą SM'e - man kur kas smagiau. Norėdama pasimankštinti einu į sporto klubą, arba galiu namie pasimankštinti.
Kas ką vadina "laiko neturėjimu". Aš neturiu laiko šluoti laiptinės. Pro langą žiūrėti laiko turiu. Nes noriu tą laiką, kurį turiu žiūrėti pro langą (tarkim) ar diskutuoti SM'e, o ne šluoti laiptinę.
Ir džiaugiuosi, kad kol kas esu laisva disponuoti savo laiku taip, kaip patinka MAN, o ne kokiai neturinčiai ką veikti kaimynei. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 rugpjūčio 2012 - 00:23
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 02:16)
Ne visi juk per dienas nosį krapšto ir laiptinės išvalymas - vienitelė veikla.


Gal visa problema, kad jūs labai smulkmeniška ir visą laiptinę su dantų šepetuku valytumėt? Nes kaip kitaip užtrukti visą dieną tvarkant ?

Tai tvarkant SAVO namus, jūs netampate NAMŲ TVARKYTOJA, o valant SAVO laiptinę jau staiga tampat VALYTOJA?

Suprantu, kad kabinėjuos, bet nu labai juokinga. Gal čia jūs jau tiesiog šaipotės, o aš to nesuprantu?smile.gif
Atsakyti
Kas nori tingėti , ras 1000000000 pasiteisinumų. Kas travkingas, susutvarkys kol tinginys ieškos tų pasiteisinimų.
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:23)
Gal visa problema, kad jūs labai smulkmeniška ir visą laiptinę su dantų šepetuku valytumėt? Nes kaip kitaip užtrukti visą dieną tvarkant ?
Nesupratau, iš kur "visa diena"?

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:23)
Tai tvarkant SAVO namus, jūs netampate NAMŲ TVARKYTOJA, o valant SAVO laiptinę jau staiga tampat VALYTOJA?
Dar kartą pasikartosiu - JEIGU GALĖČIAU UŽSIMOKĖTI ir JEIGU PERLIPČIAU PER NEJAUKUMĄ, kad visiškai svetimas žmogus kuisis po mano namus, tikrai samdyčiau namų tvarkytoją. Man tai labai palengvintų gyvenimą. Deja, dabar esu priversta tvarkytis pati, nes kol kas negaliu tam skirti finansų, o ir antroji priežastis mane stabdo.
Jeigu manot, kad aš nenoriu būti valytoja, tai ne tame esmė. Jeigu neturėčiau kitos išeities, dirbčiau valytoja. Bet kol galiu rinktis, tą ir darau. Ir nematau reikalo atidirbinėti lažą, kai galiu sau leisti tiesiog susimokėti tuos 3 Lt. Kai negalėsiu - atidirbinėsiu lažą. Bet tada gal kažkas kitas nenorės valyti laiptinės ir aš pasiūlysiu už jį išvalyti už tuos 3 Lt. Bet nereikalausiu, kad jis mestų savo darbus, arba aukotų poilsio laiką, nes būtinai turi atidirbti "kaip visi".
Aš gal kaip tik džiaugsiuos, kad man "perleidžia" galimybę užsidirbti tuos atliekamus 3 Lt duonos kepalui.

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:23)
Suprantu, kad kabinėjuos, bet nu labai juokinga. Gal čia jūs jau tiesiog šaipotės, o aš to nesuprantu?smile.gif
Ne, aš nesišaipau. Aš iš tiesų nesuprantu, kodėl kažkam labai svarbu, kad VISI valytų laiptinę, kodėl nesupranta, kad negali savo polinkių primesti visiems.

QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 01:31)
Kas nori tingėti , ras 1000000000 pasiteisinumų. Kas travkingas, susutvarkys kol tinginys ieškos tų pasiteisinimų.
Ania? O aš visada maniau, kad kas netingi, tas užsidirba ir gali sau leisti 3 Lt susimokėti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Chmmm, staiga prisiminiau į temą-ne į temą: studijų metais esu dirbusi valytoja. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 rugpjūčio 2012 - 00:34
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 02:32)
Nesupratau, iš kur "visa diena"?

Dar kartą pasikartosiu - JEIGU GALĖČIAU UŽSIMOKĖTI ir JEIGU PERLIPČIAU PER NEJAUKUMĄ, <...>

Ne, aš nesišaipau. Aš iš tiesų nesuprantu, kodėl kažkam labai svarbu, kad VISI valytų laiptinę, kodėl nesupranta, kad negali savo polinkių primesti visiems.



Valyti savo laiptinę nėra kažkoks polinkis, tai elementarus susitarimas. Taip, jūs nebuvot tame susitarime, tai ARBA laikykitės jo, arba šaukit susirinkimą, tarkitės iš naujo. Savo laiptinę susitvarkyti yra normalu. Tik nepradėkit uždavinėt klausimų, kas tas normas nustato. Kodėl jums atrodo, kad laiptinė yra kažkieno kito?
Jūs ir neišgalit samdyti laiptinės valytojos už kokius 50lt ( juk jūs tik viena norit jos, kiti susitvarko patys), tai arba ieškokit tų, kuriuos išgalėsit samdyt ( nemanau, kad už tuos 3lt kažkas sutiks), arba pati valykit.

Jei žinočiau, kad mano name yra tokia kaimynė, tai pakabinčiau kokį "gėdos skelbimą", galėtumėt ateit į šitą temą "pasigirt", kokią nenormalią kaimynę turit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:54)
Valyti savo laiptinę nėra kažkoks polinkis, tai elementarus susitarimas. Taip, jūs nebuvot tame susitarime, tai ARBA laikykitės jo, arba šaukit susirinkimą, tarkitės iš naujo. Savo laiptinę susitvarkyti yra normalu. Tik nepradėkit uždavinėt klausimų, kas tas normas nustato. Kodėl jums atrodo, kad laiptinė yra kažkieno kito?
Tik nepradėkit man nurodinėti, ką man daryti.
Susitarimas tarp ko? Tarp kaimynų? Tai tegu valo, argi aš draudžiu. Aš nesitariau, po niekuo nepasirašiau, valyti neketinu, už paslaugą sumokėti sutinku. Kame problemos? Taupymo akcijoje nedalyvauju. Kai būna labai blogai su finansais, taupau, kaip išmanau. Kitiems taupyt kartu neliepiu. biggrin.gif

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:54)
Jūs ir neišgalit samdyti laiptinės valytojos už kokius 50lt ( juk jūs tik viena norit jos, kiti susitvarko patys)
Už 50 Lt išgaliu, bet nenoriu. Kaip jau sakiau - neketinu permokėti už paslaugas tik todėl, kad kažkas taupo.
Ir jums patarsiu - nebandykit taupyti kitų sąskaita, nieko nesigaus, turėsit daug laiko praleisti su skuduru ir kibiru.

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:54)
tai arba ieškokit tų, kuriuos išgalėsit samdyt ( nemanau, kad už tuos 3lt kažkas sutiks), arba pati valykit.
Na, yra ir trečias variantas, kurį aš ir renkuosi - "nei ieškosiu, nei valysiu". Ir deja, bet esu teisi, nes jeigu būčiau neteisi, jau seniai kokia nors jūsų draugė būtų mane teisėtomis priemonėmis į tą kolūkį nuvedusi. biggrin.gif

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 01:54)
Jei žinočiau, kad mano name yra tokia kaimynė, tai pakabinčiau kokį "gėdos skelbimą", galėtumėt ateit į šitą temą "pasigirt", kokią nenormalią kaimynę turit lotuliukas.gif
Aš labai norėčiau, kad jūs būtumėt mano kaimynė ir tokį skelbimą pakabintumėt. Manau po to skelbimo galėčiau apmokėti visos laiptinės valymą už visus gyventojus ir buto tvarkytoją. lotuliukas.gif
Atsakyti
mititėja,
viskas nukautavot mane. Labanakt.
P.S. o gal dar galit kokių tokių patarimų duot? Gal ir aš galėčiau išvengt visokių pareigų, kurias net nesusimąstydama atlieku?

Prisiminiau. Labai nemėgstu šiukšlių nešt, tai gal sakyt vyrui, kad ir jis neneštų, o galima pavyzdžiui pakopa žemiau palikt? Aš nematysiu, už šiukšlių išvežimą moku, tai gali ir pasiimt patys? Ar čia jau neišdegs? O kaip su skalbiniais? Gal pritrūkus džiovinimo vietos galima laiptinėje ant turėklų išdžiaut? Juk laiptinė ir mano, su niekuo nesitariau, kad negalima, niekur neparašyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jupiteris: 16 rugpjūčio 2012 - 01:15
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 02:10)
mititėja,
viskas nukautavot mane. Labanakt.
P.S. o gal dar galit kokių tokių patarimų duot? Gal ir aš galėčiau išvengt visokių pareigų, kurias net nesusimąstydama atlieku?
Na palaikykit kompaniją dar kokias 15 minučių (turiu vieną darbą pribaigt - kompanijoje linksmiau). biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 02:10)
mititėja,
viskas nukautavot mane. Labanakt.
P.S. o gal dar galit kokių tokių patarimų duot? Gal ir aš galėčiau išvengt visokių pareigų, kurias net nesusimąstydama atlieku?

Prisiminiau. Labai nemėgstu šiukšlių nešt, tai gal sakyt vyrui, kad ir jis neneštų, o galima pavyzdžiui pakopa žemiau palikt? Aš nematysiu, už šiukšlių išvežimą moku, tai gali ir pasiimt patys? Ar čia jau neišdegs? O kaip su skalbiniais? Gal pritrūkus džiovinimo vietos galima laiptinėje ant turėklų išdžiaut? Juk laiptinė ir mano, su niekuo nesitariau, kad negalima, niekur neparašyta?

lotuliukas.gif tai aisku tegul pasiima patys thumbup.gif Pakopa zemiau nepalikite,/jei jie sugalvos neimti,po keliu dienu duris praverti bijosite/gal truputeli zemiau paneskite.Ant tureklu irgi galite pabandyti isdziauti..tik idomu ka rasite lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 16 rugpjūčio 2012 - 01:33
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 02:10)
Prisiminiau. Labai nemėgstu šiukšlių nešt, tai gal sakyt vyrui, kad ir jis neneštų, o galima pavyzdžiui pakopa žemiau palikt? Aš nematysiu, už šiukšlių išvežimą moku, tai gali ir pasiimt patys? Ar čia jau neišdegs? O kaip su skalbiniais? Gal pritrūkus džiovinimo vietos galima laiptinėje ant turėklų išdžiaut? Juk laiptinė ir mano, su niekuo nesitariau, kad negalima, niekur neparašyta?
Tai aišku palikite. Koks skirtumas - gėlių vazonai, skalbiniai, šiukšlės, spintos, tušti stiklainiai (esminio skirtumo, tiesą sakant nematau)? Viską, kas netelpa namuose - į laiptines. Ir vaikai tegu žaidžia laiptinėje... Maža virtuvė? Tai prasiplėskit laiptinės sąskaita... pvz. kokią spintutę pasistatykit ir ten puodus laikykit, arba bulves skuskit... O ką, negi kam gaila? biggrin.gif

O kalbant rimtai, tai šiukšlinti "bendro naudojimo patalpose" negalima. Kai guglinau, ieškodama, kokie įstatymai reglamentuoja laiptinių valymą, radau kažkokios atsakingos valdininkės pasisakymą, kad jeigu kažkas laiptinėje šiukšlina, tai bendrijos pirmininkas kažkaip baudą inicijuoti gali (nesigilinau smulkiau). Tai jeigu aš rasiu jūsų šiukšles laiptinėje, eisiu pas pirmininką ir tegu jis jus nubaudžia.
Kadangi man jūsų skalbiniai - irgi šiukšlės, tai bandysiu prastumti "šiukšlinimą stambiu mastu". lotuliukas.gif

Va, radau, prašom:

„Tačiau ir dabar daugiabučio namo administratorius turi kontroliuoti, kaip valomos laiptinės. Ir nesvarbu, ar švarą užtikrinti turi patys gyventojai, ar samdyti valytojai. Namo administratorius šiukšlintojams net gali surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolą už nevalyvumą, rūkymą laiptinėje. Tačiau kažkodėl niekas nenori žinoti, kad turi tokią teisę“, - sakė N.Gendvilienė."

PAĖMIAU IŠ DELFI.LT VA ČIA VISAS STRAIPSNIS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 rugpjūčio 2012 - 01:48
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 02:42)
Tai aišku palikite. Koks skirtumas - gėlių vazonai, skalbiniai, šiukšlės, spintos, tušti stiklainiai (esminio skirtumo, tiesą sakant nematau)? Viską, kas netelpa namuose - į laiptines. Ir vaikai tegu žaidžia laiptinėje... Maža virtuvė? Tai prasiplėskit laiptinės sąskaita... pvz. kokią spintutę pasistatykit ir ten puodus laikykit, arba bulves skuskit... O ką, negi kam gaila?  biggrin.gif

Musu vasarnamyje jau atsirado tokiu gudruciu.Keliu butu bendro naudojimo koridoriuje pasistate veikianti saldytuva blink.gif .Tikiuosi,kad kas nors jiems desra nuknis is to riaumojancio griuvenos.
Atsakyti