Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 00:06)
Tada, kai dauguma iš čia esančių darželius lankė
Nu tai sorry, jūs gal "ant gatavo sėdėjot", aš tai ir talkose (privalomose) dalyvavau, ir mokykloj sienas skobiau (privalomai), į kolūkius veždavo, visokias aplinkas tvarkydavom (niekas neklausė, ar noriu), o ir tėvai nebuvo partiniai, taip kad nieko šiaip nesijaučiu gavusi. Viskas uždirbta sąžiningu darbu, o jeigu uždarbiai būtų bent kiek atitikę darbus (o ne - visiems po lygiai, o kai kam - "ant gatavo"), tai būtume kur kas turtingiau gyvenę.
Taip kad nereikia visų ant vieno kurpalio mauti. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 23:17
Būtent aš NESĖDĖJAU , todėl kartu su visais tvarkau kiemą ir laiptinę nes NIEKAS už mane to NEPADARYS o naudojames visi ir tvarte gyventi nenori nei seni nei jauni
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 22:01)
Kada galėtumėt atvykti jų pasiimti?  bigsmile.gif




Vilnius, ania? jau kai vaziuosiu ton pusen, tai brukstelsiu privacia del tu geliu biggrin.gif a jei nebeapsikesit anu buvimo, tai autobusan det galima praktiskai bet kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 00:19)
Būtent aš NESĖDĖJAU , todėl kartu su visais tvarkau kiemą ir laiptinę nes NIEKAS už mane to NEPADARYS o naudojames visi ir tvarte gyventi nenori nei seni nei jauni
Na, aš galvoju, kad protingiau darbus pasiskirstyti. Pvz. aš noriu, kad chirurgas ne medžius kieme tampytų, o ligonius operuotų, mokytoja - ne medžius kieme tampytų, o vaikus mokytų. Medžius tampytų medžių tampytojai, kiemus valytų kiemsargiai.

QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 16, 00:21)
Vilnius, ania? jau kai vaziuosiu ton pusen, tai brukstelsiu privacia del tu geliu biggrin.gif a jei nebeapsikesit anu buvimo, tai autobusan det galima praktiskai bet kada biggrin.gif
Ne nu sorry, sakiau iki durų padėsiu pasinešti, bet tikrai ne iki autobusų stoties. lotuliukas.gif Ten gi tų gėlių daug (bent man tai iš viso - kaip miškas atrodo), o kai kurios jų - didelės, aukštesnės nei žmogus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 23:27)
Na, aš galvoju, kad protingiau darbus pasiskirstyti. Pvz. aš noriu, kad chirurgas ne medžius kieme tampytų, o ligonius operuotų, mokytoja - ne medžius kieme tampytų, o vaikus mokytų. Medžius tampytų medžių tampytojai, kiemus valytų kiemsargiai.



O chirurgas ir mokytoja ne šalia gyvena? Ne ta pačia laiptine ir tuo pačiu kiemu naudojasi?
Atsakyti
Išsišluoti SAVO aukšto laiptinę nėra profesija/ darbas!
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 00:34)
O chirurgas ir mokytoja ne šalia gyvena? Ne ta pačia laiptine ir tuo pačiu kiemu naudojasi?
Nu taip, bet chirurgo vaikus moko mokytoja, o mokytoja operuojasi pas chirurgą. Ir valytojos vaikus moko mokytoja, operuoja chirurgas, tai kodėl dabar visi turi valyti, kai galima tai patikėti valytojai ir už tai tiesiog susimokėti (kaip už bet kokią normalią paslaugą)?
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 16, 00:38)
Išsišluoti SAVO aukšto laiptinę nėra profesija/ darbas!
Tai ir vaikus SAVO į mokyklą leidžiu. Galėčiau ir pati mokyti. Bet gi mokytojai tai daro. Ir tegul daro. Valytoja šluotų/plautų NE SAVO laiptinę, o mano - už pinigus. Taip daugumoj namų ir yra.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 23:47)
Nu taip, bet chirurgo vaikus moko mokytoja, o mokytoja operuojasi pas chirurgą. Ir valytojos vaikus moko mokytoja, operuoja chirurgas, tai kodėl dabar visi turi valyti, kai galima tai patikėti valytojai ir už tai tiesiog susimokėti (kaip už bet kokią normalią paslaugą)?


O gyvena jie ne šalia? Gal danguje? Gal oru skraido? Nė dulkelės nuo jų nenukrenta? Purvas gal nelimpa? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 01:47)
Nu taip, bet chirurgo vaikus moko mokytoja, o mokytoja operuojasi pas chirurgą. Ir valytojos vaikus moko mokytoja, operuoja chirurgas, tai kodėl dabar visi turi valyti, kai galima tai patikėti valytojai ir už tai tiesiog susimokėti (kaip už bet kokią normalią paslaugą)?
Tai ir vaikus SAVO į mokyklą leidžiu. Galėčiau ir pati mokyti. Bet gi mokytojai tai daro. Ir tegul daro. Valytoja šluotų/plautų NE SAVO laiptinę, o mano - už pinigus. Taip daugumoj namų ir yra.

Jūs maišot. O SAVO(jūsų) namus kas tvarko? Arba samdot tvarkytoją, arba pati, matyt. Tai čia taip pat. Patikėkit, iššlavusi savo laiptinę kartą per mėn, netapsite valytoja.
Šiandien sakau MB:"O gal atsisakom valytojos ir tvarkom laiptinę patys, pataupom tuos 3 litus?". MB žinoma nesutiko, pavadino keistuole ir pan., bet kai paklausiau:"O jei visi atsisakytų, ar eitum tvarkyt?", tai MB atsakė:"Eičiau, kas man jaunam" biggrin.gif Nu tikrai, viens du, ir išluota. Šiandien, kol SM atsakinėjot į šią temą, turbūt būtumėt bent už pusę metų į priekį iššlavusi.
Šiaip nesuprantu, kodėl mane taip suintrigavo ši tema tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 23:38)
Išsišluoti SAVO aukšto laiptinę nėra profesija/ darbas!

Pagal kai kuriuos, tvarkos palaikymas yra profesija / darbas doh.gif . Tik man įdomu, kad kai namuose moteris tvarkosi, namiškiai jai algą moką? Mamai? Žmonai? Dukrai? ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 01:06)
O gyvena jie ne šalia? Gal danguje? Gal oru skraido? Nė dulkelės nuo jų nenukrenta? Purvas gal nelimpa?  bigsmile.gif
Nukrenta. Bet tai kai viešbutyje už jus sutvarko, tai jums gerai (nes vis tiek jau už tvarkymą įskaičiuota), o kai galite rinktis - susimokėti, ar pačiam tvarkyti, renkatės pastarąjį variantą? Kodėl? Gal neturite, ką veikti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 00:08)
Nukrenta. Bet tai kai viešbutyje už jus sutvarko, tai jums gerai (nes vis tiek jau už tvarkymą įskaičiuota), o kai galite rinktis - susimokėti, ar pačiam tvarkyti, renkatės pastarąjį variantą? Kodėl? Gal neturite, ką veikti?  g.gif

pala pala.. Mes čia apie daugiabučius o ne viešbučius
Žinot, turiu, bet man nepatinka gyventi tvarte ir karūna nenukrenta kad per 5 min iššluosiu laiptine o už tuos pinigus duonos kepalą nusipirksiu
Atsakyti