Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 15, 21:06)
mititeja, as geles galiu paimt ir jumis isvaduot bent nuo to nemalonumo biggrin.gif
Kada galėtumėt atvykti jų pasiimti? bigsmile.gif

QUOTE(zaRAza @ 2012 08 15, 21:34)
Tai, budama Jusu kaimyne tam paciam aukste, galeciau musu auksto saslavas padalint is butu skaiciaus ir Jusu butui tenkancias siuksles tiesiog po Jusu kilimeliu supilt? Taip? mirksiukas.gif

Is DNSB istatymo
5str.

4. Daugiabučio namo savininkai (bendrasavininkiai) bendrojo naudojimo objektus privalo valdyti, tinkamai prižiūrėti, remontuoti ar kitaip tvarkyti. Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektams valdyti butų ir kitų patalpų savininkai steigia daugiabučių namų savininkų bendriją arba sudaro jungtinės veiklos sutartį.

Jei jau susirinkime nubalsavo, tai kaip ir privaletumet biggrin.gif Nors, aisku, kazin ar yra rastiskas balsavimo irodymas..
5. Daugiabučio namo savininkas (bendrasavininkis) neprivalo apmokėti išlaidų, dėl kurių jis nėra davęs sutikimo ir kurios nesusijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais privalomaisiais statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimais.

Velgi, jeigu buciau Jusu tokia pat uzsispyrus kaimyne, galeciau neduot sutikimo del valytojos samdymo ir nusamdytai valytojai piktavaliskai nemoket, nes as NESUTINKU biggrin.gif

Uzburtas ratas mirksiukas.gif Bet kokiu atveju, saunu, kad Jusu kaimynai ne tokie kaip as smile.gif

Ir i klausima, ar man gaila tu keliu Lt, kad kazkas uz mane isvalytu? Ne, negaila. Jei kazkada bendrija nuspres kitaip, sumokesiu.
Jeigu neklystu, tos išlaidos, kurių neprivalo apmokėti tai yra pvz. kokių laiptelių įrengimas (tarkim dabar yra nuokalnė, o kažkam būtų patogiau laipteliai), koks šlagbaumas ar pan.
Yra išlaidų, kurių negali neapmokėti. Kad ir liftas. Nesvarbu, kad nesinaudoji. Yra, priklauso - ir taškas, turi mokėti (įstatymo numatyta tvarka - nuo 3 aukšto).
Arba šiukšlių išvežimo negalit atsisakyti. Negalit ir taškas. Nesvarbu, kad tarkim jūs šiukšles pats sukūrenat (kaip tas diedukas, kur pats viską utilizuoja, bet vis tiek turi mokėti).

Galit supilt, bet žiūrėkit nesupainiokit, nes jeigu nors vieną savo man papilsit, tai jums gresia nemalonumai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 22:01
Laiptinė irnesakyk.gif o ką daryti , kai tenka nudirbti kelininkų darbą , nusišluojant savo gatvės dalį prie namo ? Kai dar po buvusio uragano nenurinktos iki šiol jau sudžiūvusios medžių šakos nuo vejos ( viešos ) ?
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 08 15, 23:10)
Laiptinė  irnesakyk.gif o ką daryti , kai tenka nudirbti kelininkų darbą , nusišluojant savo gatvės dalį prie namo ? Kai dar po buvusio uragano nenurinktos iki šiol jau sudžiūvusios medžių šakos nuo vejos ( viešos ) ?
Tai gal jūs atsisakėt kiemsargio paslaugų ir apsiėmėt savo kiemą šluoti patys? lotuliukas.gif
Kiek žinau, kelininkai kiemų nevalo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 23:17)
Tai gal jūs atsisakėt kiemsargio paslaugų ir apsiėmėt savo kiemą šluoti patys?  lotuliukas.gif
Kiek žinau, kelininkai kiemų nevalo.  schmoll.gif


Gi zmogus raso- gatves dali prie namo ax.gif Jei namo tvora palei saligatvi, o saligatvio nevalo, ka daryt wink.gif Aisku, galima rasyt rastus valdziazmogiams, jei yra noro ir laiko, skambinet i gatves priziurincia tarnyba arba kviestis zurnalistus, bet as, kaip sluotos ir skuduro myletoja, nusivalyciau pati neapsikentus, kad isienu pro vartus i siukslyna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 16, 00:17)
Tai gal jūs atsisakėt kiemsargio paslaugų ir apsiėmėt savo kiemą šluoti patys?  lotuliukas.gif
Kiek žinau, kelininkai kiemų nevalo.  schmoll.gif

Gyvenam nuosavam name ir kiekmsargį tam samdyti per brangu - išsivalom patys smile.gif bet gatvei valyti , galėtų paskirti valytojus ar techniką , tie kam tai priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 22:17)
Tai gal jūs atsisakėt kiemsargio paslaugų ir apsiėmėt savo kiemą šluoti patys?  lotuliukas.gif
Kiek žinau, kelininkai kiemų nevalo.  schmoll.gif

Įsivaizduokit - o siaube, nebėra Kaune kiemsargių bigsmile.gif . Ką tuomet daryti ? Nevalyti, nes tokių įstatymų nėra ? O nerašytos taisyklės negalioja? Laipioti per visas šakas po audros nes nu nenoriu, nevalau, geriau koją išsisuksiu belaipiojant bet nevalysiu o po to galvosiu ką gi čia apkaltinus bigsmile.gif Моя хата с краю tiesiog nuostabi pozicija thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 15 rugpjūčio 2012 - 22:31
QUOTE(zaRAza @ 2012 08 15, 23:21)
Gi zmogus raso- gatves dali prie namo ax.gif Jei namo tvora palei saligatvi, o saligatvio nevalo, ka daryt wink.gif Aisku, galima rasyt rastus valdziazmogiams, jei yra noro ir laiko, skambinet i gatves priziurincia tarnyba arba kviestis zurnalistus, bet as, kaip sluotos ir skuduro myletoja, nusivalyciau pati neapsikentus, kad isienu pro vartus i siukslyna doh.gif
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 08 15, 23:22)
Gyvenam nuosavam name ir kiekmsargį tam samdyti per brangu - išsivalom patys  smile.gif bet gatvei valyti , galėtų paskirti valytojus ar techniką , tie kam tai priklauso  smile.gif
Merginos, aš gi juokauju, neskaitykit visko taip tiesiogiai. rolleyes.gif

Manau, kad visur kur veikia "protingumo" principas. Teoriškai (net ir labai nemėgstant skuduro ir kibiro) aš galiu ir tą laiptinę išplauti. Bet jeigu kažkas galvoja, kad nuspręs ir mane privers, tai turiu nuvilti. O jau jeigu bandys šokdinti kad valyčiau tada ir taip, kad kažkam įtikčiau, tai bus toli toli pasiųstas.


QUOTE(Rodnega @ 2012 08 15, 23:30)
Įsivaizduokit - o siaube, nebėra Kaune kiemsargių  bigsmile.gif . Ką tuomet daryti ? Nevalyti, nes tokių įstatymų nėra ? O nerašytos taisyklės negalioja? Laipioti per visas šakas po audros  nes nu nenoriu, nevalau, geriau koją išsisuksiu belaipiojant bet nevalysiu o po to galvosiu ką gi čia apkaltinus  bigsmile.gif Моя хата с краю tiesiog nuostabi pozicija  thumbup.gif
Jeigu jums geriau koją išsisukti - paršom, išsisukinėkit. Aš manau, kad aš tas šakas nusirinkčiau. Bet todėl, kad aš rinkčiausi neišsisukti kojos. Bet tikrai ne todėl, kad jūs nutarėt atsisakyti kiemsargio ir nusprendėt, kad dabar kiemsargiu turėčiau būti aš. lotuliukas.gif
Na, o jeigu turėčiau svarbesnių reikalų, o jūs atpultumėt pas mane su pretenzijom "einam šakų nešiot, ne gi mes kiemsargio neturim", sakyčiau irgi labai tinkate temai "keistas ir nesuprantamas kaimynų elgesys".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 22:37
Jei jau rašysim skundus , tai turės ne tik valyti , bet ir duobes sulyginti smile.gif
Atsakyti
Protingiausia yra patiems eiti ir rinkti šakas nes kiemas, kaip ir laiptinė yra bendro naudojimo o kiemsargio nėra ir juodo darbo NIEKAS už mus nepadarys . Baigesė tie laikai kai buvo įmanoma sėdėti ant visko gatavo
Papildyta:
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 08 15, 22:57)
Jei jau rašysim skundus , tai turės ne tik valyti , bet ir duobes sulyginti  smile.gif

Neturės ir nedarys jei to nėra numatyta
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 16, 00:01)
Baigesė tie laikai kai buvo įmanoma sėdėti ant visko gatavo
Klausykit, o kada čia kas sėdėjo "ant visko gatavo" gal galit papasakoti? bigsmile.gif
Atsakyti
Tada, kai dauguma iš čia esančių darželius lankė
Atsakyti