Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Karusia @ 2012 08 15, 16:26)
o jūs laikotės tik tų nuostatų 9nutarimų, įstatymų galų gale) kuriems jūs pritariate?
Ne, aš laikausi tų nutarimų, kurie yra teisėti. Įdarbinti mane valytoja man nesutinkant, yra neteisėta.


Tuo pačiu turiu klausimą, valančioms laiptines. Kodėl jūs tai darot? Sutaupot, kiek suprantu 3-10 Lt. Ar jums patinka valyti, ar jūs veikti neturit ką, ar jums negaila laiko po darbo, ar tiesiog tie pinigai yra tokie žiauriai dideli? Suprantu, visiems būna sunkių laikų, bet tada gal kaip tik galima pasisiūlyti "neturiu darbo, reikia pinigų, plaunu laiptinę (ar visas namo laiptines) už tuos susitartus 3 ar 5 Lt butui. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 15:34
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 17:29)
Ne, aš laikausi tų nutarimų, kurie yra teisėti. Įdarbinti mane valytoja man nesutinkant, yra neteisėta.

Tai jūs tiesiog nemėgstat tvarkos? smile.gif Juk niekas jūsų niekuo neįdarbina - palaikyti tvarką SAVO aukšte yra normalu. Ar viskas, ką jūs darot, jau yra darbas? Pavyzdžiui, kai kažkur važiuojat, tai "dirbat vairuotoja", kai gaminat valgyti, tai "dirbat virėja", kai šukuojatės plaukus, tai "dirbat kirpėja" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 08 15, 14:26)
o jūs laikotės tik tų nuostatų 9nutarimų, įstatymų galų gale) kuriems jūs pritariate?


Tai ne įstatymas, ne nuostata ir ne nutarimas, o tik kaimynų susitarimas. Beje, susitariant Mititėja net nedalyvavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 08 15, 17:40)
Tai ne įstatymas, ne nuostata ir ne nutarimas, o tik kaimynų susitarimas. Beje, susitariant Mititėja net nedalyvavo 4u.gif

Būtent, ji atėjo į bendruomenę, kuri JAU buvo susitarusi. Tai kaip ir garbinga būtų laikytis tos bendruomenės susitarimo. Arba šaukti susirinkimą, tartis iš naujo.
Nors, kiek suprantu, mititėjos kaimynai nemato jokių nepatogumų ir jiems viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 16:37)
Tai jūs tiesiog nemėgstat tvarkos? smile.gif  Juk niekas jūsų niekuo neįdarbina - palaikyti tvarką SAVO aukšte yra normalu. Ar viskas, ką jūs darot, jau yra darbas? Pavyzdžiui, kai kažkur važiuojat, tai "dirbat vairuotoja", kai gaminat valgyti, tai "dirbat virėja", kai šukuojatės plaukus, tai "dirbat kirpėja" ir t.t.
Aš vairuoju, gaminu, šukuojuosi tada kai aš noriu, arba, kai atlieku pareigą, kurią pati ir prisiėmiau, pvz. gimdydama vaikus.
Perkant butą sutartyje nebuvo jokių punktų apie prievolę valyt laiptinę ir ravėt namo gėlynus. schmoll.gif
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 16:43)
Būtent, ji atėjo į bendruomenę, kuri JAU buvo susitarusi. Tai kaip ir garbinga būtų laikytis tos bendruomenės susitarimo. Arba šaukti susirinkimą, tartis iš naujo.
Visai nebūtinai. Tarkim atėjau į darbovietę, kurioje buvo įprasta švęsti gimtadienius su pagėrimais. Tai buvo "nerašytas susitarimas" ir teoriškai turėjau jo laikytis. Aš jo nesilaikiau - visai nesiruošiu gert tada, kai nesiruošiu gert. lotuliukas.gif Ir žinot ką? Pasirodė, kad ne aš viena tokia, tik kiti bijojo pasakyt.
Kaip man pasakė vienas protingas žmogus: nereikia bijoti formuoti tradicijas.
"Nerašyti susitarimai" atsiranda juos kažkam iniciavus ir kitiems pritarus arba nepasipriešinus. Galbūt aš nebijau to pasakyti, o kitas bijo, tiksliau jam "ramiau nesivelti ir išvalyti".

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 16:43)
Nors, kiek suprantu, mititėjos kaimynai nemato jokių nepatogumų ir jiems viskas gerai smile.gif
Viena matė labai didelį nepatogumą vieną kartą. Daugiau nebemato. Draugaujam (čia ne ironiškai, aš tikrai jaučiu, kad turiu kaimynus, nes ir mums yra pagelbėję, ir mūsų prašo smulkių paslaugų, vienžo, negaliu skųstis, kai pasiklausau, kad žmonės kaimynų pavardžių nežino lotuliukas.gif ).

Beje, apie "nerašytus susitarimus". Pastebėjau, kad dažnai žmonės savo asmeninius pageidavimus prastuminėja įvyniodami į "nerašyto susitarimo" popierėlį. Ne vieną kartą teko patirti, kai kas nors pateikia tam tikrą info, kaip "nerašytą susitarimą", o vėliau kitas, išgirdęs, kad kiba egzistuoja toks "nerašytas susitarimas" išverčia akis, nes nieko panašaus nėra girdėjęs.
Neveltui visos sutartys yra sudaromos raštiškai.

Ir man šitie pasikalbėjimai pakišo gerą mintį - aš pasiteirausiu per susirinkimą, kada ir kas nusprendė, kad laiptines valomės patys. Gal tie nusprendusieji jau seniai šitame name nebegyvena, Nes, nors ir nelabai aktyviai, bet vis dėlto gyventojai name keičiasi. O gal keičiasi ir anksčiau čia gyvenusių nuomonė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 15:57
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 17:50)
Aš vairuoju, gaminu, šukuojuosi tada kai aš noriu, arba, kai atlieku pareigą, kurią pati ir prisiėmiau, pvz. gimdydama vaikus.
Perkant butą sutartyje nebuvo jokių punktų apie prievolę valyt laiptinę ir ravėt namo gėlynus.  schmoll.gif
Visai nebūtinai. Tarkim atėjau į darbovietę, kurioje buvo įprasta švęsti gimtadienius su pagėrimais. Tai buvo "nerašytas susitarimas" ir teoriškai turėjau jo laikytis. Aš jo nesilaikiau - visai nesiruošiu gert tada, kai nesiruošiu gert.  lotuliukas.gif Ir žinot ką? Pasirodė, kad ne aš viena tokia, tik kiti bijojo pasakyt.
Kaip man pasakė vienas protingas žmogus: nereikia bijoti formuoti tradicijas.
"Nerašyti susitarimai" atsiranda juos kažkam iniciavus ir kitiems pritarus arba nepasipriešinus. Galbūt aš nebijau to pasakyti, o kitas bijo, tiksliau jam "ramiau nesivelti ir išvalyti".

Na "gerti nenorint" ir "palaikyti švarą savo aukšte" man du skirtingi dalykai:D
Na supratau, jums tiesiog nepatinka švara jūsų aukšte. Bet gal patinka kažkas kitas.
P.S. Beje, už "gėlynų priežiūrą" mes irgi mokam apie 3-4 litus/mėn. Pagalvojau,kad tikrai neičiau pjaut žolės, jei namas sugalvotų atsisakyti šios paslaugos. Taip, man patinka nupjauta žolė, bet jos pjauti labai nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 17:00)
Na "gerti nenorint" ir "palaikyti švarą savo aukšte" man du skirtingi dalykai:D
Na supratau, jums tiesiog nepatinka švara jūsų aukšte. Bet gal patinka kažkas kitas.
P.S. Beje, už "gėlynų priežiūrą"  mes irgi mokam apie 3-4 litus/mėn. Pagalvojau,kad tikrai neičiau pjaut žolės, jei namas sugalvotų atsisakyti šios paslaugos. Taip, man patinka nupjauta žolė, bet jos pjauti labai nemėgstu.
Na va, tai kodėl jums taip nesuprantama, kad man patinka švara ir tvarka, bet aš nenoriu su kibiru ir švabra mojuoti?
Jėrgau, tai kodėl žmonės samdosi savo namų tvarkytojus? Todėl, kad daug mieliau daro kitus darbus (aš irgi mieliau savo mėgstamą darbą darysiu, o dalį uždirbtų pinigų atiduosiu kažkam, kas myli kibirą ir skudurą), o dalį uždirbtų pinigų moka kitam, už kitą darbą. Istorijoje tai vadinama "darbo pasidalijimu", kas, beje, yra vienas pažengusios ekonomikos rodiklių. Čia kai jau išaugi iš "natūrinio ūkio". rolleyes.gif

Mūsų gėlynai, įtariu, yra savavališki: tiesiog babcės sugalvojo, kad "čia bus mano gėlynas" ir taškas. "Prichvatizavo" vietą prie balkonų.
Man jie nei patinka, nei ne, nes man tokie nepatinka, aš kitaip juos "dėliočiau" ir tvarkyčiau lotuliukas.gif . Bet babcės jais rūpinasi, aš nesikišu. Tegu tik vaikų iš kiemo nevaro.
Irgi "pakišot" mintį - pasiūlysiu sutvarkyti "po balkonais" - užveisti vienodą pievutę. biggrin.gif

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 17:00)
Na supratau, jums tiesiog nepatinka švara jūsų aukšte. Bet gal patinka kažkas kitas.
Kadangi matau, kad jūs tendencingai iškraipot mano žodžius ir pabrėžtinai stengiatės nesuprasti, tai noriu jūsų paklausti: jūs kai nuvažiuojat atostogauti kur nors, pvz. į kokią Turkiją ir gyvenat viešbutyje... pati kas rytą plaunat unitazą, šveičiat kriauklę, vonią ir grindis? Ir rankšluosčius skalbiat pati? Ne? Aaaaa, supratau - jūs mėgstat atostogaut mėšlyne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 16:15
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 18:08)

Kadangi matau, kad jūs tendencingai iškraipot mano žodžius ir pabrėžtinai stengiatės nesuprasti, tai noriu jūsų paklausti: jūs kai nuvažiuojat atostogauti kur nors, pvz. į kokią Turkiją ir gyvenat viešbutyje... pati kas rytą plaunat unitazą, šveičiat kriauklę, vonią ir grindis? Ir rankšluosčius skalbiat pati? Ne? Aaaaa, supratau - jūs mėgstat atostogaut mėšlyne...


Ne, nes tai padaro už mane, o man net neleidžia pasirinkti, ar pačiai tvarkytis, ar tai padarys už mane. Na "leidžia", galiu užsikabint ant durų lentelę, kad " kambario tvarkyti nereikia", bet kam man tai daryt? Juk man niekas negražins pinigų už tai, kad netvarkė mano kambario. Yra tekę atostogauti ir ten, kur kambarių niekas netvarko - tvarkiausi pati.
Beje, tam "Turkijos viešbučio kambaryje" apsistočiau su savais žmonėmis, o ne su dar keliais svetimais ( kaip laiptinės aukštas priklauso keliems butams).

Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 17:29)
Ne, nes tai padaro už mane, o man net neleidžia pasirinkti, ar pačiai tvarkytis, ar tai padarys už mane. Na "leidžia", galiu užsikabint ant durų lentelę, kad " kambario tvarkyti nereikia", bet kam man tai daryt? Juk man niekas negražins pinigų už tai, kad netvarkė mano kambario.
O tai jums priimtina, kad kažkas už jus tvarko? blink.gif Unoras neleidžia pačiai susitvarkyti? Negi taip sunku pasišluoti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 17:29)
Beje, tam "Turkijos viešbučio kambaryje" apsistočiau su savais žmonėmis, o ne su dar keliais svetimais ( kaip laiptinės aukštas priklauso keliems butams).
Nesupratau? Tai su savais mėšlyne smagu sėdėt, o su svetimais - nea? Taigi uždarei duris ir nematai mėšlyno. lotuliukas.gif Va kaimynai irgi padeda šiukšles savo pradvokusias į laiptinę? Tai jums patinka, kai jūsų bute visi kaimynai šiukšles sudeda? biggrin.gif

Dar į tų pačių klausimėlių temą... Jums kada gyvenime yra tekę naudotis viešais wc? Išsivalėt prieš ir po? NEEEEE? A, tai jums patinka tokia wc aplinka, kuri būna per masinius renginius, tarkim vadinamame biowc. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 16:37
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 15:50)

Ir man šitie pasikalbėjimai pakišo gerą mintį - aš pasiteirausiu per susirinkimą, kada ir kas nusprendė, kad laiptines valomės patys. Gal tie nusprendusieji jau seniai šitame name nebegyvena, Nes, nors ir nelabai aktyviai, bet vis dėlto gyventojai name keičiasi. O gal keičiasi ir anksčiau čia gyvenusių nuomonė.  g.gif


tai ir būtų logiškesnis veiksmas, negu primetinėti savo darbą (jei jau namas sutarė, kad laiptines valysis patys) kitiems, kaip sako mano kaimynų dukra 'durneliams, kurie visteik išvalys, o jos mama nemėgsta valyti' mmm
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 08 15, 17:37)
tai ir būtų logiškesnis veiksmas, negu primetinėti savo darbą (jei jau namas sutarė, kad laiptines valysis patys) kitiems, kaip sako mano kaimynų dukra 'durneliams, kurie visteik išvalys, o jos mama nemėgsta valyti' mmm
Atsiprašau, bet čia ne aš, o man kažkas primeta darbus, kurių nei ketinau, nei ketinu imtis. Manęs įdarbinti niekas niekuo negali.
Namo "susitarimas" yra neteisėtas. Net buhalterė (kuri yra privaloma namo bendrijoje) negali dirbti neatlygintinai. Kodėl valytoja gali? Tai yra neteisėta.

O jeigu nagrinėjant giliau, pradėkim gilintis, kodėl turiu valyti laiptinę, kurioje (tarkim) privėmė kaimynai? Netgi - kodėl turėčiau mokėti už šios "nelaimės" išvalymą?

P.S. Oi, prisiminiau - įdarbinti gali. Už tam tikrus nusikaltimus numatyta bausmė - viešieji darbai. Bet, kiek žinau, gatves, ne laiptines šluoja. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 16:45
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 16:39)

Namo "susitarimas" yra neteisėtas. Net buhalterė (kuri yra privaloma namo bendrijoje) negali dirbti neatlygintinai. Kodėl valytoja gali? Tai yra neteisėta.


džyzasss, jūs savo vyro retsykiais neįdarbinote į šeimos įmonę, kad šiukšles išnešti? sodrai mokesčius sumokėjote? draudimą nuo bedarbystės?


ar nėra skirtumo tarp savitvarkos ir samdomo darbo?
Atsakyti