Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

jo, didziu pakantumu ir artimo meile vistik nespindim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 12, 12:27)
I a. butuose grill galimybės.


negalima grilinti butuose, nei balkone, nei terasoje, nebent ji ilgesne kaip 6m 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2012 08 12, 15:09)
Geriau jau grilio kvapas nei cigarečių dūmai.


o man labai trukdo doh.gif man ziauriai smirda tas degusis skystis ir jeigu nesuspeju uzdaryti langu, ta smarve pridvista ir miegamasis doh.gif

QUOTE(Sirenete @ 2012 08 13, 11:45)
Galima dar paskambinti policijai ar priesgaisriniai apsaugai, kadangi ,,Šašlykines, kepsnines, buitines krosneles naudoti leidžiama ne arčiau kaip 6 m nuo statinių ir kitų degių daiktų ar medžiagų. Naudoti atvirą ugnį gyvenamųjų namų balkonuose, lodžijose draudžiama." Bauda iki 250 Lt.


drinks_cheers.gif

QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 14:28)
Taigi tas skystis, tik užkūrimui naudojamas, kiek laiko tai trunka, kelias minutes?


bet ta smarve ilgai issilaiko 4u.gif aplink mus nemazai grilinanciu, sakiau kuri syki eisiu su rulete pasimatuoti, kiek ten tu metru cool.gif
o ir niekaip nesuvokiu, kaip galima valgyti maista pagaminta ''ant degiojo skyscio'' blink.gif

QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 20:53)
O smirdėt man kur kas labiau smirda kaimynų laiptinėje paliktos šiukšlės...


mano kaimynai irgi palikinejo laiptineje siuksles, prie savo duru, kurios visai salia laiptines duru. niekaip nesuprantu, ar taip sunku pasideti bute, balkone ar isnesti(iki konteinerio 10m)
bet pasinaudojus sm rastu patarimu, sia problema issprendziau... bigsmile.gif kol kas sekmingai biggrin.gif

QUOTE(mititėja @ 2012 08 14, 12:48)
Atsiprašau, bet augintinius laikantys šeimininkai privalo susirinkti kakučius. Ir labai protestuočiau, jeigu manęs paprašytų mokėti daugiau, nes reikia surinkti kažkieno augintinių paliktus "turtus".


drinks_cheers.gif

QUOTE(AMARILIS @ 2012 08 14, 13:18)
O tai jei `centralizuotai` samdysit, tai manot tas tik 10 lt kainuos nuo buto?  tongue.gif Naivu, kazkaip.


nenaivu, mes mokam 9lt 4u.gif laiptine nesluojama, o plaunama ir valomos dulkes smile.gif laiptineje 12 butu smile.gif
Atsakyti
pakantumas geras dalykas,jei jis neperauga į abejingumą.
laiptinė šluoja ir dukra,pastebėjau,kad sudrausmina savo draugės,tiesiog kai valai,nesinori ir šiukšlinti.
ėjo babcė,suplyšo maximos maišelis,išbyrėjo kruopos,taip ir paliko,savaitė praėjo,ai kiti durneliai sutvarkys,kur polinki į skudurą turi.
Atsakyti
pakantumas ir abejingumas ne tas pats. kartais pasluot ten kur gyveni, kas cia tokio? bet karuna krenta smile.gif namuose savo wc plaut irgi ne visos pasaukima turi biggrin.gif

nu cia tarp kitko. pagiezos tema biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 14 rugpjūčio 2012 - 19:22
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 19:37)
Paprastas pavyzdys - žiema, purvas, smėlis. Minėjos kas savo susirenka. Va susidarė krūvą smėlio ir purvo. Sulipo grubiai tariant ir jūsų ir kaimynų . Tai kaip dabar atskiriat kiek procentų purvo yra jūsų  ir kiek kaimynų ?  bigsmile.gif Dalinat purvo gabalą į 20 dalių ir pasiimat savo dalį?  bigsmile.gif

Nea,mes aktyviai valom kojas i net 2 apacioje esancius kilimelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 18:47)
O kol nebūs pasamdytas žmogus ir šiukšlės nešis į kitus aukštus ir butus? Taip teisinga? Jei gyveni daugiabutyje reikia ir į kitus atsižvelgti  mirksiukas.gif
Aiškinu dar kartą. Buvo pasamdytas žmogus, kuris valė laiptinę. Kažkam tai pasirodė per brangu (o gal šiaip norėjosi laisvu laiku skuduru pamojuoti) - nusprendė valyti "patys". Tai tegu ir valo, aš neprieštarauju. Bet kadangi aš nenoriu, tai ir nevalysiu. Mokėti (atitinkamą dalį bendrame katile, arba tiek, kiek būtų tame bendrame katile) - prašom, labai prašom. Valyti - nevalysiu.
Ir net nematau reikalo aiškintis, kodėl. Ne, todėl, kad ne.

QUOTE(festina lente @ 2012 08 14, 19:27)
Mes gyvenam 5 aukste. 4 auksto ponios ne viena is 3 nevalo. O kai ju vaikai nori zaisti laiptinej,tada kraustosi i svaru 5 auksta. Musu 5 auksto gyventojams rankos nenukris,nusluojam ir 4 auksta,bet paliekam pakrasciuose,kad bent susisemtu patys. Po kokios savaites,ziurek ir susisluoja tas kruveles.
Čia ne į temą, bet savo vaikams laiptinėj žaisti neleidžiu ir kitų ten žaidžiančių nepageidaučiau. Tegu žaidžia savo bute arba kieme.

QUOTE(festina lente @ 2012 08 14, 19:27)
Savo auksta bent issluoti taip pat mygom,2 min daugiausia.
Prašom, šluokit, ar jums kas draudžia?
Negi taip sunku suprasti, kad aš nenoriu to daryti ir tik todėl, kad jūs norit, jog aš daryčiau, tikrai nepulsiu pagal jus šokinėti. doh.gif

QUOTE(milaaa @ 2012 08 14, 20:16)
bet pasinaudojus sm rastu patarimu, sia problema issprendziau... bigsmile.gif kol kas sekmingai biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Prakirpot maišelio apačią? biggrin.gif

QUOTE(marytexxx @ 2012 08 14, 20:17)
pakantumas geras dalykas,jei jis neperauga į abejingumą.
laiptinė šluoja ir dukra,pastebėjau,kad sudrausmina savo draugės,tiesiog kai valai,nesinori ir šiukšlinti.
Mano vaikai laiptinės nešluoja, bet pabandytų kokią šiukšlę numest, ar draugo nesudrausmint...
Žinot, aš manau, tai ir yra didžiausia problema, kad nešiukšlinama tik todėl, kad paskui "pačiam reikės šluoti". Va, kai suvoksit (ir vaikams bent jau bandysit diegti), kad nešiukšlinam todėl, kad nešiukšlinam niekada (tiesiog, o ne todėl, kad nubaus, ar kad pačiam iškuopti reikės), tada gal bus bent menkutė viltis, kad aplinkui pašvarės.

QUOTE(marytexxx @ 2012 08 14, 20:17)
ėjo babcė,suplyšo maximos maišelis,išbyrėjo kruopos,taip ir paliko,savaitė praėjo,ai kiti durneliai sutvarkys,kur polinki į skudurą turi.
Nu? Ir? Tai jai gal ne savo aikštelėj suplyšo, o pagal jūsų logiką - nešiukšlini tik ten, kur pats kuopi.
O kruopas galima sušluoti ir prie babcės durų pabarstyti.
Atsakyti
na nesuprantu,valyti negali,unoras neleidžia,o kerštauti siulai,aš dar tiek nesu subrendusi,kad maišų apačias kirpčiau,arba sušluočiau ir kam po durim pamesčiau,galu gale tą babčė virš manęs gyvena,nušluos tas savo kruopas i apačia,nes kaip minėjau jį nelinkusi valyti.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 10:45)
Aiškinu dar kartą. Buvo pasamdytas žmogus, kuris valė laiptinę. Kažkam tai pasirodė per brangu (o gal šiaip norėjosi laisvu laiku skuduru pamojuoti) - nusprendė valyti "patys". Tai tegu ir valo, aš neprieštarauju. Bet kadangi aš nenoriu, tai ir nevalysiu. Mokėti (atitinkamą dalį bendrame katile, arba tiek, kiek būtų tame bendrame katile) - prašom, labai prašom. Valyti - nevalysiu.
Ir net nematau reikalo aiškintis, kodėl. Ne, todėl, kad ne.


O kaip yra su įstatymais? Kažkas išrinko, tie kažką nusprendė, o jūs, kadangi jų nerinkot, tai nesilaikot? Aš tai niekaip nesuprantu. Juk ne viena gyvenat. Gyvenat visuomenėje ir bendruomenėje. Dauguma nusprendė, mažuma laikosi. Vieni valo patys, o jūs, jeigu nenorit pati, tai samdykit žmogų, kuris tai atliks už jus. Jūs norit patogumo, jūs nesilaikot susitarimo, tai turit už tai ir mokėti - kad ir 50lt kokiai moteriškei už darbą ( 50lt daug? Valykit pati.)
Tiesa, mes už laiptinės valymą kiekvieną mėn mokam apie 3-4lt, BET jeigu DAUGUMA nuspręstų atsisakyti valytojos, tai spręsčiau ką daryti ( pačiai šluoti ar samdyti žmogų), bet tikrai nerėkaučiau, kad " NENORIU, NEVALYSIU", nes laiptinės švara yra ir mano reikalas, kol joje gyvenu.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 15, 11:10)
na nesuprantu,valyti negali,unoras neleidžia
Prašom nespręsti pagal save. Jums gal "ne unoras", o aš turiu svarbesnių preižasčių. Bet jums (kaip suprantu, būtumėt iš tų, kurie mieliau valytų, negu 3 Lt per mėnesį už paslaugą mokėtų) to nesuprast. Ir nebesistengsiu paaiškint.
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 15, 11:10)
o kerštauti siulai
Nesiūlau kerštauti. Tik siūlau būdą babcę priversti pasišluoti JOS gi ir išbarstytas kruopas.
Kerštavimas būtų - jeigu siūlyčiau prie jos nuolatos savų kruopų barstyt.

QUOTE(marytexxx @ 2012 08 15, 11:10)
aš dar tiek nesu subrendusi,kad maišų apačias kirpčiau,arba sušluočiau ir kam po durim pamesčiau,galu gale tą babčė virš manęs gyvena,nušluos tas savo kruopas i apačia,nes kaip minėjau jį nelinkusi valyti.
O kas čia maišų apačias karpo? milaaa nepatvirtino,kad būtent tuo būdu pasinauojo.

QUOTE(marytexxx @ 2012 08 15, 11:10)
galu gale tą babčė virš manęs gyvena,nušluos tas savo kruopas i apačia,nes kaip minėjau jį nelinkusi valyti.
Aaaa, nu va, ir išlindo tikroji priežastis - vis tiek jums pačiai reikės viską sušluoti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 12:11)
O kaip yra su įstatymais? Kažkas išrinko, tie kažką nusprendė, o jūs, kadangi jų nerinkot, tai nesilaikot? Aš tai niekaip nesuprantu. Juk ne viena gyvenat. Gyvenat visuomenėje ir bendruomenėje. Dauguma nusprendė, mažuma laikosi. Vieni valo patys, o jūs, jeigu nenorit pati, tai samdykit žmogų, kuris tai atliks už jus. Jūs norit patogumo, jūs nesilaikot susitarimo, tai turit už tai ir mokėti - kad ir 50lt kokiai moteriškei už darbą ( 50lt daug? Valykit pati.)
Tiesa, mes už laiptinės valymą kiekvieną mėn mokam apie 3-4lt, BET jeigu DAUGUMA nuspręstų atsisakyti valytojos, tai spręsčiau ką daryti ( pačiai šluoti ar samdyti žmogų), bet tikrai nerėkaučiau, kad " NENORIU, NEVALYSIU", nes laiptinės švara yra ir mano reikalas, kol joje gyvenu.
Labai gerai pasakėt - yra įstatymai. Ok, darom viską teisiniu būdu: norėčiau matyti teismo sprendimą, kuris mane įpareigoja šluoti laiptinę. Prašom, tegu kaimynai paduoda mane į teismą, ir ten (protingi žmonės) nuspręs - ką aš privalau, o ko ne. biggrin.gif
Bet va matot, kad niekas to nedaro, nes ir arkliui aišku, kad nieko nepeš (geriausiu atveju), o realiai - ar tik neteks vėl samdyti žmogaus, ko daryti nieku gyvu nesinori.

Kodėl turiu mokėti 50 Lt arba valyti pati? Mokėkim po 3 Lt ir niekas nevalykim. Norit, kad bet kokia kaina būtų taip, kaip jums patogu? Tai galiu tik pasakyt, kad apgailestauju - šį kartą sutikote žmogų, šiek tiek nutuokiantį apie savo teises. O priversti valyti manęs negali niekas. Prašom, kreipkitės į teismą, aš neprieštarauju, netgi labai pageidaučiau. Galbūt ten bukai bobulei išaiškintų, kad manęs negali priversti daryti jokių darbų, kuriems aš nesisamdžiau, gali tik priversti mokėti daugiau už paslaugas.

Paaiškinsiu kitaip: pvz. namas turi savo buhalterį. Vat gyvena buhalterė, kuri sutinka namo buhalteriją tvarkyt "už minimalų moksetį" (įstatymai numato, kad be atlygio negalima). Valio, gerai, tvarko. Bet įsivaizduokim, kad buhalterio name nėra, arba jeigu ir yra, jis nesutinka už siūlomą atlygį dirbti darbo. Tai dabar pasakysim "darom patys, negi sunku" ir aš būsiu verčiama būti buhaltere? Nė velnio. Tada samdomas buhalteris, o jo išlaidos dalinamos visam namui. Ir man tai yra logiška ir teisėta. Ir nors visai man nepatinka, kad namo administravimo išlaidos padidėja, bet deja, toks yra gyvenimas.
Gi priversti mane (ar kitą kaimyną) būti buhalteriu, kiemsargiu, santechniku, elektriku ar valytoja - negali. Niekaip. Pasidomėkit įstatymais. 4u.gif

Namo net 99% balsų pritarimu sprendimas įdarbinti mane valytoja yra niekinis. Mano laimei, jūsų liūdesiui, bet - taip yra. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 15 rugpjūčio 2012 - 14:58
mititėja, jūs faina, bet gerai, kad ne mano kaimynė. Neįsivaizduoju, kas gali būti nutikę žmogui, kad jo "niekas neprivers tvarkyti savo laiptinės" lotuliukas.gif
Puikiai tinkat į tema "Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys"!
Atsakyti
QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 16:04)
mititėja, jūs faina, bet gerai, kad ne mano kaimynė. Neįsivaizduoju, kas gali būti nutikę žmogui, kad jo "niekas neprivers tvarkyti savo laiptinės"  lotuliukas.gif 
Šiaip tai aš normali kaimynė. Yra dalykų, kurie "atperka" laiptinės nevalymą ir tokiu būdu gaunasi "ranka ranką plauna".
Bet kalbam juk ne apie mano kaimynystę, o apie problemą "iš principo". Kaip ir apie grilinimą. Negrilinu, nes neturiu kur. Bet jeigu kažkas grilintų ant savo žolytės, nemanyčiau, kad tai "keista" vien todėl, kad man nepatogu.

QUOTE(jupiteris @ 2012 08 15, 16:04)
Puikiai tinkat į tema "Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys"!
O tai ko, galvojat, šita tema - viena mano mylimiausių? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 15, 08:45)
Aiškinu dar kartą. Buvo pasamdytas žmogus, kuris valė laiptinę. Kažkam tai pasirodė per brangu (o gal šiaip norėjosi laisvu laiku skuduru pamojuoti) - nusprendė valyti "patys". Tai tegu ir valo, aš neprieštarauju. Bet kadangi aš nenoriu, tai ir nevalysiu. Mokėti (atitinkamą dalį bendrame katile, arba tiek, kiek būtų tame bendrame katile) - prašom, labai prašom. Valyti - nevalysiu.
Ir net nematau reikalo aiškintis, kodėl. Ne, todėl, kad ne.

o jūs laikotės tik tų nuostatų 9nutarimų, įstatymų galų gale) kuriems jūs pritariate?
Atsakyti