Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

oho, kas per razborkės doh.gif
O mano kaimynai nuostabūs, apie geresnius net svajot nedrįstu ax.gif , tikrai, tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2012 01 30, 20:48)
15 man meteliu, ai ne ne, jau beveik 17, o gal dar vis 16.... pamirsau.... doh.gif  biggrin.gif Vis tiek jau didele esu, koks sirtumas pora metu, ten ar ten.... biggrin.gif

Akivaizdu,kad forumo taisykliu perskaityt nesugebejot.
http://supermama.lt/...t/view/133/141/
Tikrai turetu moderatore pravalyti jusu siukslyneli
Atsakyti

 ! 
  • Forume kilusius nesutarimus aiškintis per až;
  • forume vartoti necenzūrinius žodžius draudžiama;
  • forume įžeidinėti narius yra draudžiama;
  • nepaisant forumo taisyklių bus imtasi atitinkamų priemonių;
  • forumo taisyklės čia
Atsakyti
O je, kazka svarbaus praleidau smile.gif

Kaip pas Jus su sildymu? Einu su kaimynais susitart, kad gyvenkim silciau? Man jau atsibodo namie po dviem kaldrom sedet, bet gi kaimynai taupo...
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 02 01, 20:46)
O je, kazka svarbaus praleidau smile.gif

Kaip pas Jus su sildymu? Einu su kaimynais susitart, kad gyvenkim silciau? Man jau atsibodo namie po dviem kaldrom sedet, bet gi kaimynai taupo...


Tas pats ir pas mus. Dauguma verkia, kad šalta, bet geriau po kaldrom sėdi nei sutinka didinti temperatūrą, nes paskui reiks daug mokėti. Mūsų bute iš viso tik 15 laipsnių, netgi reikalaujamo minimumo nėra. O apie sąskaitas tai iš viso patyliu. Šventė kai nueinu į darbą, ten reguliuojamas elektrinis šildymas.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 02 01, 21:46)
O je, kazka svarbaus praleidau smile.gif

Kaip pas Jus su sildymu? Einu su kaimynais susitart, kad gyvenkim silciau? Man jau atsibodo namie po dviem kaldrom sedet, bet gi kaimynai taupo...

Pas mus irgi salta,pleskinam elektrini sildytuva.Kazkodel kaimynai nesupranta,kad sveikata brangiau schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus normaliai šilta. Nėra Afrika, bet ir ne kalatūnas.
Nors aš tai suprantu tuos, kurie taupo. Gi ne iš bjaurumo, o iš neturėjimo. Juk jiems patiems smagiau būtų, jeigu būtų šilčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 01 vasario 2012 - 21:34
Bet jeigu jiems reiks vaistus pirkt-irgi kainuos.Higienos normose nurodoma minimali temperatura t.y. 18laipsniu
http://tar.tic.lt/De...34-480FD840BA61
Atsakyti
Pas mus prieš kelis metus kažkokį naujovišką siurblį pastatė, iki tol buvo šilta. Ankščiau pirmas padavimas buvo į viršų ir žemyn vykdavo paskirstymas, o dabar padarė, kad visur cirkuliuotų vienodai, tačiau butuose tapo šalta. Kalbėjom bendrijoj- tai ir jie pripažino, kad kažkas negerai su tuo šildymu, neturi būti taip šalta. Sakė reiks žiūrėti, gal sudėti per mažo diametro padavimo vamzdžiai, tada per mažai patenka vandens ir jis atvėsta nepasiekęs viršaus, tačiau bet kokie remonto darbai įmanomi tik vasarą, nes reikia atjungti šildymą, o per tokius šalčius tai neįmanoma. Buvo atėję į namus, patys matavo, užfiksavo, kad per šalta, bet kaip minėjau, kol šalčiai nieko negali padaryti. Dabar pasikeitė bendrijos inžinierius- tai bent kažkiek reikalai pajudėjo, nes taip yra jau nebe pirmi metai.
Atsakyti
O ką daryti pensininkams, kurių pajamos miniatiurinės? Mokėt visą pensiją už šildymą? Ne iš tuščios pramogos šitaip taupo doh.gif
Atsakyti
Pensininkai gali kreiptis del kompensacijos uz sildyma.Ir ar normalu,kad keli zmones laiko ikaitais visa nama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 02 01, 22:05)
O ką daryti pensininkams, kurių pajamos miniatiurinės? Mokėt visą pensiją už šildymą?  Ne iš tuščios pramogos šitaip taupo  doh.gif


Bet nėra niekur parašyta, kad temperatūra gali būti mažesnė už nustatytą minimumą. g.gif
Buvau pas bendradarbę, butas toks kaip mūsų irgi blokinis namas ir moka panašiai kaip mes, tik pas ją bute šilta. Kažkur ta priežastis turi būti, negali taip būti, kad gretimoj gatvėj tokiam pat name yra žymiai šilčiau. ax.gif
Atsakyti