Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

O kaip jus atskiriat kuris purvas jūsų o kuris kaimynų? Ant jo būna parašyta su kieno batais į laiptinę papuolė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 17:29)
O kaip jus atskiriat kuris purvas jūsų o kuris kaimynų? Ant jo būna parašyta su kieno batais į laiptinę papuolė?  bigsmile.gif

Dar lyg ir neapakau. biggrin.gif O jusu laiptine neapsviesta ir be langu? g.gif
Atsakyti
Tai sakot ant smėlio, molio , sniego būna parašyta kuri molekulė jūsų atnešta o kuri kaimyno? Ir ant dulkių rašo? Ant kiekvieno plaukelio žmogaus ir gyvūno būna parašyta kieno jis? Taip? bigsmile.gif Tuomet noriu gyventi stebuklingoje laiptinėje nes kažkaip tai pas mane visai nerašo cry.gif
Atsakyti
aš irgi neplaučiau. Sumokėsiu-tegu kas plauna, neturiu nei laiko nei noro tai daryt.
Atsakyti
O kol nebūs pasamdytas žmogus ir šiukšlės nešis į kitus aukštus ir butus? Taip teisinga? Jei gyveni daugiabutyje reikia ir į kitus atsižvelgti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 17:47)
O kol nebūs pasamdytas žmogus ir šiukšlės nešis į kitus aukštus ir butus? Taip teisinga? Jei gyveni daugiabutyje reikia ir į kitus atsižvelgti  mirksiukas.gif

pasamdyt galima migom, per dieną.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 18:39)
Tai sakot ant smėlio, molio , sniego būna parašyta kuri molekulė jūsų atnešta o kuri kaimyno? Ir ant dulkių rašo? Ant kiekvieno plaukelio žmogaus ir gyvūno būna parašyta kieno jis? Taip?  bigsmile.gif  Tuomet noriu gyventi stebuklingoje laiptinėje nes kažkaip tai pas mane visai nerašo  cry.gif

O jus nepastebit jei peduojat ar siuksles byra?Musu gyvunai laiptinej nevaiksto,o ir patys mados ten sukuotis neturim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2012 08 14, 18:48)
pasamdyt galima migom, per dieną.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visko pastebėti neįmanoma ir ar mano šiukšlės ar kaimyno, deja ant šiukšlių nėra parašyta
Atsakyti
aš vis galvoju-na apie kokias jūs šiukšles? g.gif suprantu smėlis, purvas gali būt, bet tai šiukšlės ne
Atsakyti
As tai neakla nukrinta-pasikeliu.O va uz nevala is 4 auksto,kuri gruda saldainiu popieriukus net i pasto dezutes (svetimas)-tikrai netvarkysiu
Atsakyti
Mes gyvenam 5 aukste. 4 auksto ponios ne viena is 3 nevalo. O kai ju vaikai nori zaisti laiptinej,tada kraustosi i svaru 5 auksta. Musu 5 auksto gyventojams rankos nenukris,nusluojam ir 4 auksta,bet paliekam pakrasciuose,kad bent susisemtu patys. Po kokios savaites,ziurek ir susisluoja tas kruveles.

QUOTE(Montekrista @ 2012 08 14, 18:48)
pasamdyt galima migom, per dieną.


Savo auksta bent issluoti taip pat mygom,2 min daugiausia.
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 14, 17:55)
As tai neakla nukrinta-pasikeliu.O va uz nevala is 4 auksto,kuri gruda saldainiu popieriukus net i pasto dezutes (svetimas)-tikrai netvarkysiu

Paprastas pavyzdys - žiema, purvas, smėlis. Minėjos kas savo susirenka. Va susidarė krūvą smėlio ir purvo. Sulipo grubiai tariant ir jūsų ir kaimynų . Tai kaip dabar atskiriat kiek procentų purvo yra jūsų ir kiek kaimynų ? bigsmile.gif Dalinat purvo gabalą į 20 dalių ir pasiimat savo dalį? bigsmile.gif
Atsakyti