Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 10:17)
Dar labai prajuokino kažkurios pasakymas, kad jeigu deginasi savo "kiemely", tai iš viršutinių aukštų viskas matosi.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai ji ten nuoga deginasi, ar kaip? Nes jeigu ne nuoga, tai kelios iš jūsų turit asmeninį paplūdimį?  g.gif  bigsmile.gif O viešuose paplūdimiuose, neužmirškim, irgi "viskas matosi".
Tai jeigu tik žmogui taip gerai (man, tarkim, degintis apskritai nepatinka, arba bent jau vandens telkinys šalia būtinas), tai koks kaimynams rūpestis?  g.gif

Jeigu jau taip prajuokino, tai galėjot bent įsiskaityt geriau. Būtumėt pastebėjus (gal), kad rašiau, jog AŠ nesideginčiau visiems kaimynams ant akių, o ne kad man kaimynė trukdo. Beje, paplūdimys, nors ir ne viešas, yra visgi socialiniu sutarimu tam skirta vieta. Su mauduku ir darbe nesėdit, ar ne? Ar šiaip į gatvę neinat, kad ir kaip karšta būtų. Anyway, turint tą žemės lopinėlį turbūt norėtųsi pasidegint, tas suprantama. Bet, pamenu, kai kartą viename viešbutyje taip išsitiesiau terasoje, buvo nejauku, nes viso viešbučio langai - tiesiai virš manęs buvo. Tai apie tai ir rašiau, o ne apie trukdymą.

QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 12:37)
Taigi tas žemės lopinėlis, žolytė (nuo kurios prasidėjo diskusija) yra ilgesnis, nei 6 metrai. Nerandu nuotraukos tų, betonine siena, atitvertų kiemukų.

Diskusija šiaip jau prasidėjo nuo to, kad pagyriau re55 už jos man labai priimtiną požiūrį į kaimynystę, o paskui įsisiūbavo nebeaišku, apie ką biggrin.gif Nes nė viena iš pateiktų nuotraukų šiaip jau visai neatspindi mūsų namų architektūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suomi: 13 rugpjūčio 2012 - 19:04
QUOTE(Heilė @ 2012 08 13, 20:01)
Nu, vat ir aš nesuvokiu. Spėju - gal čia mes kažkokios ne tokios? g.gif
Na taip, žmonės gimsta su skirtingais pomėgiais ir pašaukimais. Vieniems smagu valyt, kitiems - vadovaut. Pašaukimas toks. lotuliukas.gif Tie, kas gimę valyt, niekad nesupras "pašaukto" teisingai paskirstyt darbus. Ir atvirkščiai. biggrin.gif
Visa laimė, kad "pašauktų" skirstyt darbus (kaip matome) yra gerokai mažiau, nei pašauktų valyt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 20:09)

Visa laimė, kad "pašauktų" skirstyt darbus (kaip matome) yra gerokai mažiau, nei pašauktų valyt.  rolleyes.gif


Ujei, kaip tu čia klysti, mano manymu. lotuliukas.gif
Vadovaujančių iš pašaukimo visad n kartų daugiau, negu linkusių paklusti vadovaujantiems. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2012 08 13, 20:01)
Diskusija šiaip jau prasidėjo nuo to, kad pagyriau re55 už jos man labai priimtiną požiūrį į kaimynystę, o paskui įsisiūbavo nebeaišku, apie ką biggrin.gif Nes nė viena iš pateiktų nuotraukų šiaip jau visai neatspindi mūsų namų architektūros.
Atsiprašau, pagyrimus matyt pražiopsojau.
Va, paieškojau to jūsų atspindėjimo, prašom, iš karto su griline:

user posted image

Čia (jeigu neklystu), to betoninio kiemuko vaizdas iš kitos pusės (iš išorės):

user posted image

QUOTE(Heilė @ 2012 08 13, 20:10)
Ujei, kaip tu čia klysti, mano manymu. lotuliukas.gif
Vadovaujančių iš pašaukimo visad n kartų daugiau, negu linkusių paklusti vadovaujantiems. lotuliukas.gif
Negi tie, kas nori priversti mane plauti laiptinę, patys to daryti nenori? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 19:16
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 20:14)


Negi tie, kas nori priversti mane plauti laiptinę, patys to daryti nenori?  g.gif  bigsmile.gif


Ne, jiems labiau norisi, kad tu tai darytum. bigsmile.gif
Atsakyti
Suomi, va dar nuotraukų (pastebėkit - irgi su grilinėmis):

user posted image
user posted image
user posted image

Skelbimo aprašyme minima, kad kiemelio plotas - 30 kv. m. Tai galima tikėtis, kad tie 6 m. nuo namo kaip nors ir susidaro. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 19:25
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 20:14)
Va, paieškojau to jūsų atspindėjimo, prašom, iš karto su griline:

Aciu uz nuotraukas, bet kadangi as ten negyvenu, tai visgi jos niekaip neatspindi mano situacijos smile.gif
Nors, jeigu ten antrame aukste (kur iskart virs kiemelio) jau gyvena kaimynai, tuomet jiems turbut panasus jausmas. Bet pas mus 6 metru tikrai nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2012 08 13, 20:38)
Aciu uz nuotraukas, bet kadangi as ten negyvenu, tai visgi jos niekaip neatspindi mano situacijos smile.gif
Nors, jeigu ten antrame aukste (kur iskart virs kiemelio) jau gyvena kaimynai, tuomet jiems turbut panasus jausmas. Bet pas mus 6 metru tikrai nera 4u.gif
Taip, ten virš tų kiemelių yra kitų kaimynų langai. Tie namai yra tokie lyg trijų aukštų, ir vieni kaimynai gyvena 1+2 (jiems priklauso tie žemės lopinėliai), o kiti - 2+3 aukšte.
Kalbant apie deginimąsi ir maudymosi kostiumėlį darbovietėj: ar matau didelį skirtumą. Nes deginuosi SAVO KIEME. Žinot, aš eidama iš vonios apsivyniojusi rankšluosčiu tikrai negalvoju, kad gal kas iš priešingo namo žiūri į mano langus (jeigu labai norėtų, tikrai rastų progų "viską matyti". Jeigu jie neturi, kur daugiau žiūrėti - tai jų, ne mano problema. Tarkim matau jauną merginą, besideginančią balkone. Irgi viskas - kaip ant delgno, nors ji gyvena aukščiau už mano langus, bet balkonas - ne uždaras. Bet nei aš ją apžiūrinėju, nei man keista, kad ji taip daro. Na, deginasi, kur gali, gal neturi galimybių iki pliažo nueiti (nors nuo mūsų iki upės - 2 žingsniai). Prie upės būtinai atsiras, kas bamba, kad "čia ne pliažas" ir visiems "viskas, kaip ant delno". Nors kažkada upės pakrantėje tikrai buvo besideginančių. Ir besimaudančių.

O smirdėt man kur kas labiau smirda kaimynų laiptinėje paliktos šiukšlės, negu kažkieno kepami šašlai. Ir kokia chebra, švenčianti vasarą, girdisi per visą rajoną, galėčiau su jais pasikalbėti. Bet kad tai - daugiabučių trūkumai, o ne kaimynų keistenybės.

O, prisiminiau, kas man keista. Kai vaikai per visą kiemą bliauna "mamaaaaaaaaa", arba "Janyyyyyyyyyyteeeeee...", o tėvai tai toleruoja.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 20:53)
Taip, ten virš tų kiemelių yra kitų kaimynų langai. Tie namai yra tokie lyg trijų aukštų, ir vieni kaimynai gyvena 1+2 (jiems priklauso tie žemės lopinėliai), o kiti - 2+3 aukšte.

Bet kad tai - daugiabučių trūkumai, o ne kaimynų keistenybės.

Na, yra nemažas skirtumas, jei antras aukštas priklauso tiems patiems, kaip ir kiemelis (jeigu 1+2, kaip rašote).

Aš tikrai nevadinu to keistenybe ir ta prasme apskritai niekad nebūčiau šioje temoje rašiusi smile.gif Kaip ir minėjau, tiesiog pakomentavau kitą postą, o paskui pasirodė, kad šašlykai daug kam aktualu, iš vienos ar iš kitos pusės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2012 08 13, 21:20)
Na, yra nemažas skirtumas, jei antras aukštas priklauso tiems patiems, kaip ir kiemelis (jeigu 1+2, kaip rašote).

Aš tikrai nevadinu to keistenybe ir ta prasme apskritai niekad nebūčiau šioje temoje rašiusi smile.gif Kaip ir minėjau, tiesiog pakomentavau kitą postą, o paskui pasirodė, kad šašlykai daug kam aktualu, iš vienos ar iš kitos pusės biggrin.gif
Ten ne visai taip, kažkaip tie aukštai "persidengia". Ir gaunasi, kad tiems, kurie viršuje, pro langą vaizdas – būtent į kaimynų (apačioj) kiemelį.

Šiaip tai tema vadinasi "keistai nesuprantamas kaimynų elgesys". Skaitydama bet kokius pasidyvijimus apie kaimynus, suprantu, kad pasisakymo autoriui toks elgesys yra keistas.
Tarkim koks girtuoklis prisiliuobia ir paskui dainuoja savo bute. Na taip, nemalonu, bet nieko keisto biggrin.gif - gi girtas ir durnas.
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2012 08 13, 18:39)
O aš ir toliau vis dar NENORIU plaut laiptinės.  cool.gif
Ką daryt, nežinau, su bobom kalbėtis - bijau, aplos taip, kad visas rajonas skambės. biggrin.gif

As neplaunu.Bande sakyt-taip ir pasakiau NEPLAUSIU.Sakau,samdom...ne taip netinka.Netinka,tai netinka...O as plaut nenoriu ir neplaunu.
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 08 13, 21:58)
As neplaunu.Bande sakyt-taip ir pasakiau NEPLAUSIU.Sakau,samdom...ne taip netinka.Netinka,tai netinka...O as plaut nenoriu ir neplaunu.


Galima viską išspręsti, pasisamdyt asmeniškai moteriškę, kuri valytų.
Čia apie gėlynus kalba buvo. Aš dažnai pagalvoju, daugiabučiuos tiek gyventojų, o prie namų gėlytės nerasi, nu nebent kokia močiutė ar diedukas fanatikas atsiranda.
Kodėl?
Juk privačių namai pasipuošę gėlėmis ir vaikams galima išaiškinti, kur galima trypti o kur ne g.gif
Ir dar , jei kiekvienas pakeltume savo šiukšlę, ne svetimą, visi gyventume gražiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 14 rugpjūčio 2012 - 07:33