Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 16:14)
Gal jūs man galit pasakyti, ką man daryti. Pas mus irgi egzistuoja toks žodinis susitarimas, bet aš NENORIU laiptinės valyt. Su manimi niekas nesitarė, susitarimas jau egzistavo, kai atsikrausčiau.
Vienas dalykas, kažkas labai super-duper jo nesilaiko. Kam sušviečia, tas laiptinę ir išplauna, tiksliau - kas neapsikenčia.  rolleyes.gif
Bet mano klausimo esmė kita. Kodėl turiu dirbti valytoja (nekenčiu tokių darbų), jeigu kažkas taupo pinigus ir nesamdo valytojos. Aš sutinku sumokėti tuos 10 Lt (ar kiek ten reikia) per mėnesį, kad tik man NEREIKĖTŲ valyti laiptinės.
Man tai čia dar viena nesąmonė, kai vieni žmonės verčia kitus žmones šokinėti pagal savo dūdą. Koks sekantis žingsnis - vers ravėti gėlynėlius po langais?

Pas mus tokia pati situacija.Nenoriu as valyt laiptines,ankstesniam bute mokejom tik 3 lt/men ir buvo ramu.
Atsakyti
pas mus nei mokėti,nei valyti nenori,dauguma tokių ponių,kurios nevalo,bet ir samdyti valytojos nenori,tad mes durneliai apatiniuose aukštuose ir valom,nes sušluoja i apačia mums
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 13, 17:54)
pas mus nei mokėti,nei valyti nenori,dauguma tokių ponių,kurios nevalo,bet ir samdyti valytojos nenori,tad mes durneliai apatiniuose aukštuose ir valom,nes sušluoja i apačia mums

valyti kažkas gi privalo. jei kažkas jūsų namą administruoti privalo - arba paskirtas administratorius arba bendrija. kreipkitės į atstovus - problema turėtų išsispręsti smile.gif
Atsakyti
turim pirmininką,jis pakabino grafiką,o valyti priversti jis neturi įgaliojimų




Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 13, 18:01)
turim pirmininką,jis pakabino grafiką,o valyti priversti jis neturi įgaliojimų
O kodėl jis turi kažką versti valyti? Ir kodėl jis kabina grafikus valymo? Gėlynėlio ravėjimo ir lysvių kasimo grafiko dar nepakabino? g.gif
Man tai visi grafikai - kažkokia nesąmonė. Kodėl aš turiu daryti taip, kaip kažkas sugalvojo, o ne kažkas daryti taip, kaip aš sugalvojau? g.gif Aš nesidarbinau valytoja. Ir nenoriu valyti laiptinės. Jeigu kažkas nori - prašom, aš nedraudžiu. Bet manęs į šitą nesąmonę nepainiokit.
Kaip ir į laiptinės remontą. Nei aš sienų plauti noriu, nei jų glaistuoti, nei špakliuoti, nei dažyti. Sutinku už remontą mokėti protingą dalį. Bet irgi - ne per dažnai, ir ne kiekvieną kartą, kai kaimynei (ar kaimynui) susišviečia, kad jau laikas daryti remontą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2012 08 13, 18:01)
turim pirmininką,jis pakabino grafiką,o valyti priversti jis neturi įgaliojimų

na čia jau sąmoningumo ir apskritai sugebėjimo protauti problema. pilna tokių, kur gyvena daugiabučiuose, bet ardosi lyg nuosavuose namuose - noriu kepsiu balkone, nieko nevalysiu ir netvarkysiu bei niekas neprivers, noriu gręšiu dienomis ir dzin tie kaimynai. reiktų tada kelti klausimą kad samdyti valytoją, nes tokius grafikus šiaip sudarinėti galima tik jei balsavimo metu tam pritarė dauguma. jei ne - tai tik popieriukas ir auksčiau paminėti neprotaujantys ir toliau savo nosies nematantys niekaip neprisidės, nors pagal įstatymus - laiptinė yra bendro naudojimo patalpa kaip ir balkonai jei laiptinėje jie yra. laiptinės tvarkymas/remontas/valymas - kiekvieno iš joje esančių butų savininko pareiga. nepatinka kad jų nuosavybę reikia valyti/tvarkyti - tegul pasiskaito čia rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kai deklaruojantys naudojantys 'ignore' funkciją pasimauna ant jiems skirto kabliuko ir neatsispiria pagundai pakomentuoti ne jiems skirtą žinutę. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tada žinai, kad vis dėlto ne mane vieną smalsumas žudo. Aš neištverčiau nepaskaičius, ką man atsakė oponentas (jeigu jis mane bent kiek domintų). lotuliukas.gif Tik man už kažkokius nuopelnus nėra pagailėta sveiko proto nesimaivyti, kai nėra prasmės maivytis.

l'eau, te balioną ir 'nasnarvuok'. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 17:26
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 18:07)
O kodėl jis turi kažką versti valyti? Ir kodėl jis kabina grafikus valymo? Gėlynėlio ravėjimo ir lysvių kasimo grafiko dar nepakabino?  g.gif
Man tai visi grafikai - kažkokia nesąmonė. Kodėl aš turiu daryti taip, kaip kažkas sugalvojo, o ne kažkas daryti taip, kaip aš sugalvojau?  g.gif Aš nesidarbinau valytoja. Ir nenoriu valyti laiptinės. Jeigu kažkas nori - prašom, aš nedraudžiu. Bet manęs į šitą nesąmonę nepainiokit.
Kaip ir į laiptinės remontą. Nei aš sienų plauti noriu, nei jų glaistuoti, nei špakliuoti, nei dažyti. Sutinku už remontą mokėti protingą dalį. Bet irgi - ne per dažnai, ir ne kiekvieną kartą, kai kaimynei (ar kaimynui) susišviečia, kad jau laikas daryti remontą.  unsure.gif

Mes ir savarankiškai valom laiptinę per vieną aukštą. Buvo mintis mokėti kažkam kelis Lt, kad plautų laiptinę, bet buvo nesutinkančių sad.gif Labiausiai nepatenkintų buvo, kurie gyvena aukščiau ir vsio... Prie namų yra gėlynėlis, bet ji tvarkosi viena moteriškė iš pirmo aukšto. Kartą bandė bėdavotis, pasiūliau užpilti tą gėlyną smėliuku arba žvyru blush2.gif Niekas neauga ten, tik skursta kelios kvietkos ir dėl jų vaikai gauna barti, kai kamuolį įmeta ar įsitaiso šalia pažaisti doh.gif Reikia tai moterytei to "gėlynėlio", tegu tvarkosi ax.gif
Tenka taikytis, nori to ar ne, kai gyveni avilyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 16:14)
Gal jūs man galit pasakyti, ką man daryti. Pas mus irgi egzistuoja toks žodinis susitarimas, bet aš NENORIU laiptinės valyt. Su manimi niekas nesitarė, susitarimas jau egzistavo, kai atsikrausčiau.
Vienas dalykas, kažkas labai super-duper jo nesilaiko. Kam sušviečia, tas laiptinę ir išplauna, tiksliau - kas neapsikenčia.  rolleyes.gif
Bet mano klausimo esmė kita. Kodėl turiu dirbti valytoja (nekenčiu tokių darbų), jeigu kažkas taupo pinigus ir nesamdo valytojos. Aš sutinku sumokėti tuos 10 Lt (ar kiek ten reikia) per mėnesį, kad tik man NEREIKĖTŲ valyti laiptinės.
Man tai čia dar viena nesąmonė, kai vieni žmonės verčia kitus žmones šokinėti pagal savo dūdą. Koks sekantis žingsnis - vers ravėti gėlynėlius po langais?



ir man, ir man atsakykit, prašom. Tuo pat klausimu, pasirašau po kiekvienu žodžiu.
Nu, NENORIU aš valyt laiptinės. Pamirštu aš tą grafiką, nesilaikau, užknisa surauktas kaimynės snukis ir bambėjimas pro dantis - jūsų eilė plaut laiptinę. doh.gif Paskui dar ir policija pagrąsina. (ne sena boba, ne iš tų bambeklių)
Esmė tame, kad, kai mes atsikraustėm, buvo ta valytoja. Paskui kažkokiu būdu dingo, grafikėlio niekas neiškabino, ir vieną dieną aš sužinau, kad esu nevala, nes praleidau laiptinės plovimo dieną. Kas man išvis buvo stulbinančios naujienos, - nei su manim kas derino, nei manęs klAusė, nei aš išvis žinojau ką nors apie sprendimą atleisti valytoją. Kelios bobos, jaučiu, nutarė ir tiek.
O aš ir toliau vis dar NENORIU plaut laiptinės. cool.gif
Ką daryt, nežinau, su bobom kalbėtis - bijau, aplos taip, kad visas rajonas skambės. biggrin.gif
Ne, prie mūsų gėlynėlių kieme, po langais teisę prisiliesti turi tik pirmo aukšto gyventojai, ačiųDiev, šitai man bent negręsia. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heilė: 13 rugpjūčio 2012 - 17:40
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 18:19)
na čia jau sąmoningumo ir apskritai sugebėjimo protauti problema. pilna tokių, kur gyvena daugiabučiuose, bet ardosi lyg nuosavuose namuose - noriu kepsiu balkone, nieko nevalysiu ir netvarkysiu bei niekas neprivers, noriu gręšiu dienomis ir dzin tie kaimynai. reiktų tada kelti klausimą kad samdyti valytoją, nes tokius grafikus šiaip sudarinėti galima tik jei balsavimo metu tam pritarė dauguma.

g.gif o dienomis gręžti negalima? Ramybės valandos nuo 10 iki 6 val , ar nebe?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 15:56)
Aha, taip mąstanti mano kaimynė įsivaizduoja, kad aš "laiptinę galėčiau išplaut gi".
Nagif entuziastus, žinančius, ką kiti galėtų.



nu tiesiog as (ar tokia kaip as) pvz negaleciau nieko suorganizuot, nes tokiu gebejimu neturiu smile.gif nesu entuziaste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2012 08 13, 18:39)
ir man, ir man atsakykit, prašom.
Kaip palengvėjo, sužinojus, kad ne vieniša esu šiame, ištroškusių plauti laiptines, pasaulyje.
QUOTE(Heilė @ 2012 08 13, 18:39)
Ne, prie mūsų gėlynėlių kieme, po langais teisę prisiliesti turi tik pirmo aukšto gyventojai, ačiųDiev, šitai man bent negręsia. lotuliukas.gif
A, žinau, žinau, ir vaikams arti žaisti negalima, nes netyčia kamuolys į gėlynėlį neduok D įriedės. Man įdomu - tie gėlynėliai yra miesto plane numatyti, ar juos pačios gėlininkės sugalvojo?
Atsakyti