Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(lawwra_a @ 2012 08 13, 15:51)
Vienintelė problema su kaimynais, tvarkos palaikymas laiptinėje. Pagal žodinį susitarimą, kas trečią mėnesį (3 butai vienam aukšte) išsivalom savo aukštą....mūsų aukštas valomas kas trečią mėnesį, t.y. kai ateina mano eilė....atrodo nevalyčiau, bet taip rėžia akį, kai grišti, o mūsų aukštas, kaip lebedų....kaimai vyresnio amžiaus, bet nenusene...eit kalbėt? juk buvo kalbėta...ar grafiką pakabinti mūsų aukšte?  lotuliukas.gif  tada susipras....nes eiti ir raginti subrendusius žmones laiptinę pravalyti  doh.gif
Gal jūs man galit pasakyti, ką man daryti. Pas mus irgi egzistuoja toks žodinis susitarimas, bet aš NENORIU laiptinės valyt. Su manimi niekas nesitarė, susitarimas jau egzistavo, kai atsikrausčiau.
Vienas dalykas, kažkas labai super-duper jo nesilaiko. Kam sušviečia, tas laiptinę ir išplauna, tiksliau - kas neapsikenčia. rolleyes.gif
Bet mano klausimo esmė kita. Kodėl turiu dirbti valytoja (nekenčiu tokių darbų), jeigu kažkas taupo pinigus ir nesamdo valytojos. Aš sutinku sumokėti tuos 10 Lt (ar kiek ten reikia) per mėnesį, kad tik man NEREIKĖTŲ valyti laiptinės.
Man tai čia dar viena nesąmonė, kai vieni žmonės verčia kitus žmones šokinėti pagal savo dūdą. Koks sekantis žingsnis - vers ravėti gėlynėlius po langais?

Asmeniškai jums netaikau. unsure.gif
Atsakyti
laisvai galima taip padaryt, tik paskleist sita minti placiau. pas mus yra diedas, kuris tvarko dvieju kiemu aplinka (sutvarko super), nuo buto 5lt/men, is dvieju namu gaunas jam prie pencijos visai neblogai. o laiptine pavalyt gi maziau darbo. kokia kaimynka aktyviste visuomenininke komendante is prigimties - tokiu juk visur yra - galetu suorganizuot gi
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 13, 16:21)
galetu suorganizuot gi
Aha, taip mąstanti mano kaimynė įsivaizduoja, kad aš "laiptinę galėčiau išplaut gi".
Nagif entuziastus, žinančius, ką kiti galėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 15:57
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 12:37)
Taigi tas žemės lopinėlis, žolytė (nuo kurios prasidėjo diskusija) yra ilgesnis, nei 6 metrai. Nerandu nuotraukos tų, betonine siena, atitvertų kiemukų.

drinks_cheers.gif Man pvz labai smirda,kai kas nors svogunus kepa savo virtuvej,langa praveres.Bet net i galva nesauna mintis,kad galeciau del to burbeti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 13:23)
Nieko tu nesupranti, tokia bausmė yra labai išmintinga ir toli pramatanti.  lotuliukas.gif
Pamenat, kai prieš kelis metus visas Vilnius smirdėjo? Turbūt kažkas nubaudė kaimynus už grilinimą.  bigsmile.gif

laugh.gif
Atsakyti
deginti balkonuose ar arti ngyvenamųjų namų negalima kad ir kaip kai kurios čia ardytųsi 'mano balkonas, noriu ir smirdžiu'. toks piktybinis spjovimas į kaimynus pasekmes visgi duoda, tenka po to isterikuoti kad gavo nuorūką į balkoną, kaimynai triukšmauja ar padangos nuleistos, t.y. pats pažeidinėji įstatymus ir tą patį gauni atgal rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 17:11)
deginti balkonuose ar arti ngyvenamųjų namų negalima kad ir kaip kai kurios čia ardytųsi 'mano balkonas, noriu ir smirdžiu'. toks piktybinis spjovimas į kaimynus pasekmes visgi duoda, tenka po to isterikuoti kad gavo nuorūką į balkoną, kaimynai triukšmauja ar padangos nuleistos, t.y. pats pažeidinėji įstatymus ir tą patį gauni atgal rolleyes.gif
Aš neįkertu, jūs netyčia iš temos apie balkonus atėjote, ar turite teksto suvokimo problemų? Jums gi rašo - žolytė, aptverta, kiemelis toks. NE BALKONAS. Kuris žodis neaiškus?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 17:11)
tenka po to isterikuoti kad gavo nuorūką į balkoną, kaimynai triukšmauja ar padangos nuleistos


Čia tavo realus keršto priemonių arsenalas ar vėl iš serijos "norisi, bet valdausi"? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 08 13, 13:57)
Kai užuodžiu pas kaimynus  šašlykų kvapą, pasigailiu, kad pati nesu užsiraugus g.gif
Vienas dalykas yra jei ugnis kelia grėsmę pastatams, turtui, bet jei laikomasi normų ir tik uoslę kedena šašlykų kvapas, tai kas čia blogo?

Man tokios pat mintys kyla biggrin.gif
Atsakyti
geras dalykas tas 'ignore' kaip matai kad parašė trys nuolat besiardančios ir ko gero pakomentavo tavo postą, bet nematai ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 14:28)
Aš jau matau, kam gresia babytės, šokdinančios visą namą, kiemą o gal ir rajoną, ateitis.  lotuliukas.gif

Labai i tema Uzkalnio straipsnis
http://protokolai.co...enos-bambekles/
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 17:27)
geras dalykas tas 'ignore'



Taip, gerų dalykų apskritai yra daug. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Su apyranke: 13 rugpjūčio 2012 - 16:31
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 17:27)
geras dalykas tas 'ignore' kaip matai kad parašė trys nuolat besiardančios ir ko gero pakomentavo tavo postą, bet nematai ką biggrin.gif
Dabar galvoju, koks tikslas dalyvauti diskusijoje, kurioje išsakai savo nuomonę, o kitų nuomonės net negali perskaityti? g.gif
Kita vertus, labai patogu, gali diskutuoti kada tik užsigeidęs. Pvz. viešajame transporte - diskutuoji sau, ir pofig, kad niekas neatsako, o jeigu ir bando atsakyti - nekreipi dėmesio. Viešajame transporte važinėjasi tokių kalbančių bobučių. Maniau, kad joms su galva nebegerai, bet matyt - apsirikau, jos gal diskutuoja. g.gif
Atsakyti