Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 12:31)
amen. kad visi biški mastytu, o ne 'mano kiemas/balkonas, kaimynai dzin' rolleyes.gif tokiems norisi biški padangų padeginti po langais, galėtų džiaugtis kai jų namai prasmirs rolleyes.gif

biggrin.gif
Tu ką, rimtai norėdama nubaust kaimyną, kad tas ant grotelių kepa kokią lašišą, pultum degint padangų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 08 13, 12:50)
Tai tokiu atveju prasmirs visų gyventojų namai, ne tik pirmame aukšte. ir plačiai plačiai.

nuo šašlykų lygiai taip pat smirda. ir lygiai taip pat nelegalu. p.s. sarkastiškosios ar tokiomis apsimetančios - 'norisi' nereiškia 'pulčiau taip daryti' rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 13:48)
nuo šašlykų lygiai taip pat smirda.
Tai gal jums koks uoslės sutrikimas. Nes man tai - didžiulis skirtumas. Tiesiog nesulyginami dalykai.
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 13:48)
ir lygiai taip pat nelegalu.
Įdomu būtų, ar bausmės (teisiškai numatytos) būtų vienodos? Už šalyko kepimą kieme ir padangų (kaip suprantu - nenumovus nuo automobilio) deginimą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 08 13, 13:48)
'norisi' nereiškia 'pulčiau taip daryti' rolleyes.gif


A, tai suimi save į rankas ir padangų nedegini? Kilnu.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 08 13, 13:52)
Tai gal jums koks uoslės sutrikimas. Nes man tai - didžiulis skirtumas. Tiesiog nesulyginami dalykai.
Įdomu būtų, ar bausmės (teisiškai numatytos) būtų vienodos? Už šalyko kepimą kieme ir padangų (kaip suprantu - nenumovus nuo automobilio) deginimą.  g.gif



Kai užuodžiu pas kaimynus šašlykų kvapą, pasigailiu, kad pati nesu užsiraugus g.gif
Vienas dalykas yra jei ugnis kelia grėsmę pastatams, turtui, bet jei laikomasi normų ir tik uoslę kedena šašlykų kvapas, tai kas čia blogo?
Skalbiniai? Juk ne kiekvieną dieną kaimynai tuos šsšlykus kepą, galima ir nedžiauti arba nuimti valandžiukei
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 08 13, 12:57)
Kai užuodžiu pas kaimynus  šašlykų kvapą, pasigailiu, kad pati nesu užsiraugus g.gif
Vienas dalykas yra jei ugnis kelia grėsmę pastatams, turtui, bet jei laikomasi normų ir tik uoslę kedena šašlykų kvapas, tai kas čia blogo?
Skalbiniai? Juk ne kiekvieną dieną kaimynai tuos šsšlykus kepą, galima ir nedžiauti arba nuimti valandžiukei

man pvz smirda kai kuris kaimynų maistas gaminamas virtuvėj, nu bet ką aš galiu padaryt. Gal jiem mano smirda biggrin.gif
Atsakyti
kai šašliams ugnį kuria pildami chemijos iš parduotuvės, kvapelis neduok dieve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 08 13, 14:23)
man pvz smirda kai kuris kaimynų maistas gaminamas virtuvėj, nu bet ką aš galiu padaryt. Gal jiem mano smirda  biggrin.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O, tiksliai. Mes visą laiką jaučiam, kai kaiminai gamina. Tiesa, gamina jie skaniai, įtariu. Bet jeigu aš alkana, tai man tik blogiau nuo tų visų aromatų.

QUOTE(Montekrista @ 2012 08 13, 14:24)
kai šašliams ugnį kuria pildami chemijos iš parduotuvės, kvapelis neduok dieve  doh.gif
Taigi tas skystis, tik užkūrimui naudojamas, kiek laiko tai trunka, kelias minutes?

Įsilingavo kalba apie šašlus.
Kalbant į temą, man kur kas keistesni kaimynai (ir žmonės), kurie bando aplinkinius "pastrojinti" pagal savo įpročius ir poreikius. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš jau matau, kam gresia babytės, šokdinančios visą namą, kiemą o gal ir rajoną, ateitis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 13 rugpjūčio 2012 - 13:31
kaip tik į temą http://www.lrytas.lt...4...beklės.htm
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 08 13, 14:23)
man pvz smirda kai kuris kaimynų maistas gaminamas virtuvėj, nu bet ką aš galiu padaryt. Gal jiem mano smirda  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ypač kas kopūstienę verda biggrin.gif tai visa laiptinė kvepia... tai negi dabar žmogui padangą po langu pakurti. O ką daryti su vaikais klykiančiais po langais g.gif , kai negali langų atidaryti kai mano vaikas miega g.gif Arba kaimynai grįžta namo naktį (langai mūsų į kiemą) ir burgzdami prižadina. Kelią į kiemą perkast g.gif ?
Vienkiemyje nei triukšmo, nei mašinų burzgimo smile.gif ir su kaimynais gyvent nereikia biggrin.gif
Kažkas Vokietiją minėjo... sakė, norint savaitgalį pagrilinti kieme, tai reikia skelbimų lentoje iškabinti skelbimą prieš savaitę. wink.gif tiksliai nežinau ar visur taip, bet tame kvartale kur gyvena giminaičiai, tai tokia tvarka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 13 rugpjūčio 2012 - 14:04
Vienintelė problema su kaimynais, tvarkos palaikymas laiptinėje. Pagal žodinį susitarimą, kas trečią mėnesį (3 butai vienam aukšte) išsivalom savo aukštą....mūsų aukštas valomas kas trečią mėnesį, t.y. kai ateina mano eilė....atrodo nevalyčiau, bet taip rėžia akį, kai grišti, o mūsų aukštas, kaip lebedų....kaimai vyresnio amžiaus, bet nenusene...eit kalbėt? juk buvo kalbėta...ar grafiką pakabinti mūsų aukšte? lotuliukas.gif tada susipras....nes eiti ir raginti subrendusius žmones laiptinę pravalyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 08 13, 11:59)
Reikėtų mūsų naujiems savininkams, mėgėjams plačiai ilsėtis, pagyventi bent jau Vokietijoje. Galėtų paturistauti kaimynams po langais iki paryčių- sužinotų daug civilizuoto bendravimo subtilybių.

O cia tai jau jus visiskai neteisi schmoll.gif ,tad siulau nerasyti to ko nezinote.Pries savaite teko atostogauti pas draugus Vokietijoje,gyvenome Metzingeno miestelyje ,visi zmones kaip ir pas mus, savo kiemeliuose grilina.Grilinome ir mes,nebuvo jokiu pretenziju schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 13 rugpjūčio 2012 - 14:58